حمایت بازیگر زن از ترنس ها !

بهنوش بختیاری, عکس بهنوش بختیاری, بهنوش بختیاری عکس, اینستاگرام بهنوش بختیاری, ترنس, ترنس چیست؟, ترنس ایرانی, ترنس ها, ترنس های ایرانی, عکس ترنس, حمایت بهنوش بختیاری از ترنس ها, امام خمینی, فتوا

حمایت بازیگر زن از ترنس ها ! | بهنوش بختیاری با انتشار پستی در اینستاگرام خود از ترنس ها حمایت کرد و گفت: مساله ترنس وجود دارد و اگر درست نبود امام خمینی (ره) فتوا نمی دادند! این حمایتم را از روی رضایت انجام می‎دهم و می‌گویم تا زمانی که توان دارم ادامه می‌دهم!

به گزارش خبرگزاری آفتاب، بهنوش بختیاری با انتشار پستی در صفحه مجازی خود از ترنس ها حمایت کرد.
بهنوش بختیاری:اگر فتوای امام نبود، در ایران تغییر جنسیت صورت نمی گرفت! - مسأله ترنس وجود دارد و اگر درست نبود امام خمینی (ره) فتوا نمی‌دادند!
- این حمایتم را از روی رضایت انجام می‎دهم و می‌گویم تا زمانی که توان دارم ادامه می‌دهم! اکثر این بچه ها پشت و پناه مالی ندارند. حتی خیلی‌هاشان از سمت جامعه مورد لعن قرار می‌گیرند. مثلا وقتی در اینستاگرام مطلبی درباره این موضوع می‌گذارم می بینم که عده‌ای فهم و درایت درک این موضوع را ندارند و قبول نمی‌کنند که تراجنسی وجود دارد.
حتی فتوایی هم از طرف امام خمینی (ره) در این باره دادند که تغییر جنسیت (جنس) می‌تواند صورت بگیرد که اگر غیر از این بود که اصلا در ایران چنین کاری انجام نمی‌شد.
علاوه بر این من فکر می‌کردم چرا مشهور شدم. اصلا زندگی من قرار نبود به سمت شهرت برود. اما وقتی این شرایط برای من پیش آمده است، حتما خداوند رسالتی را برای من معین کرده است.
احساس کردم باید یک کار مهم و یک کار قشنگ از نظر خودم انجام بدهم. به ترنس‌ها فکر کردم و دیدم بی پشت و پناه هستند و خیلی‌ها می‌ترسند درباره این قشر و عزیزان صحبت بکنند. برای همین تصمیم گرفتم در موردشان حرف بزنم.
اما باید بگویم چون هنوز جامعه مشخصی ندارند، بنده نه سفیر هستم نه سمتی دارم و نه چیز خاص دیگری. بنده فقط به عنوان یک هنرمند و حامی برای این بچه ها هستم و هیچ سمت و عنوان خاصی ندارم. 🔸 خیلی از مردم از این اقدام من حمایت کردند و من انتظار چنین بازخورد مثبتی را نداشتم.
اما خب عده‌ای هم بودند که چون متاسفانه این عزیزان رو منحرف جنسی می‌دانند و ترنس‌ها را با سایر گرو‌ه‌ها اشتباه می‌گیرند-در صورتی که تفاوت زیادی بین ترنس ها و سایر گرو‌ه‌ها وجود دارد- متاسفانه توهین کردند اما برای من مهم نیست.
برای من مهم آن تعداد افرادی هستند که حمایت کردند که تعدادشان شاید پنج برابر توهین کنندگان است. خدا را شکر فرهنگ مردم خیلی بالاتر رفته است.

کد N1803752