بیوگرافی یعقوب کریمی | شوهر نیکی محرابی (بازیگر زن) تا حالا سینما نرفته؟!

نیکی محرابی, عکس نیکی محرابی, عکس های نیکی محرابی, نیکی محرابی بازیگر, نیکی محرابی سریال گسل, بازیگر تهمینه سریال گسل, بازیگر زن سریال گسل, عکس تهمینه سریال گسل, فلور نظری, علیرضا بذرافشان, یعقوب کریمی, ازدواج یعقوب کریمی, ازدواج یعقوب کریمی و نیکی محرابی, نیکی محرابی همسر یعقوب کریمی, یعقوب کریمی و همسرش, بیوگرافی یعقوب کریمی, بیوگرافی نیکی محرابی, بیوگرافی, زندگینامه یعقوب کریمی,

بیوگرافی یعقوب کریمی | خبر ازدواج یعقوب کریمی با نیکی محرابی (بازیگر زن) اسم این دو را بار دیگر سر زبان ها انداخت. بر اساس بیوگرافی یعقوب کریمی، این هافبک 26 ساله استقلال که به تازگی با یک بازیگر ازدواج کرده، تا حالا به سینما نرفته است، چون علاقه ای به فیلم ندارد! البته بعد از ازدواج با نیکی محرابی، یعقوب کریمی باید کم کم بلیط سینما بگیرد...


یعقوب کریمی مدافع تیم فوتبال استقلال که این روز‌ها نامش در لیست سیاه شفر دیده می‌شود چند روز پیش مراسم نامزدی اش را برگزار کرد. این بازیکن در تمرینات نوبت صبح چهارشنبه آبی پوشان حاضر شد و بازیکنان استقلال این اتفاق را به هم بازی خود تبریک گفتند. یعقوب کریمی از جمله بازیکنانی است که در نیم فصل اول بیشتر نیمکت نشین بوده است.

بیوگرافی یعقوب کریمی
متولد ۹ شهریور سال ۱۳۷۰ است و در اردبیل به دنیا آمده. یعقوب در یک خانواده پر جمعیت بزرگ شده است. ۶ برادر و ۲ خواهر دارد تا در مجموع ۹ بچه باشند. یعقوب فرزند آخر خانواده کریمی است و در خانواده آنها بیشتر بچه‌ها طرفدار فوتبال هستند و از حامیان ویژه یعقوب.

داداش علی

از بین برادرانش داداش علی یعقوب سهم زیادی در موفقیت او داشت. تشویق‌های ویژه او باعث شد تا پسر کوچک خانوده دنبال فوتبال را بگیرد. به همین دلیل یعقوب هر چه در فوتبال به دست آورده را مدیون این برادر مهربانش است. برادری که همیشه عکس‌های یعقوب در روزنامه‌ها را برای او جمع کرده و برادر کوچک خود را تشویق به بزرگ شدن می‌کند.

از پایه‌های استقلال

فوتبال خود را از پایه‌های استقلال آغاز کرد. در همان تیم امید‌های استقلال که بود خیلی‌ها از جوانی به نام یعقوب کریمی صحبت می‌کردند که می‌تواند در بزرگسالان استقلال بدرخشد و در نهایت همان جوان بالاخره به بزرگسالان استقلال راه پیدا کرد. او اگر چه در بدو ورودش به بزرگسالان کم مورد اعتماد قرار گرفت، اما با درخششی که در تیم‌های نفت تهران و سپاهان اصفهان داشت مجددا توانست به استقلال برگردد.

مربیان یعقوب 

آرش لب‌جویی، صادقی و علی دوستی از مربیان اولیه او در فوتبال بودند که سهم زیادی در موفقیتش داشتند. بعد از آنها این منصوریان بود که کریمی را به تیم‌ملی امید دعوت کرد و به او بها داد تا شناخته‌تر شود. بعد از منصوریان فرکی در تیم نفت تهران به این بازیکن میدان داد و از این جوان استفاده کرد. کریمی با کرانچار دوران خوبی در سپاهان نداشت و حالا امید او به پرویز مظلومی است تا با بها دادن به این جوان شرایط را برای بهتر شدن او در استقلال مهیا کند.

خوش تیپ

یعقوب به تیپ و لباسش خیلی اهمیت می‌دهد. او بیشتر از این که ماشین‌باز باشد لباس‌باز است و همیشه ترجیح می‌دهد از لباس‌های مارک‌دار و خوب استفاده کند. بیشتر هم در انتخاب لباس‌هایش از رنگ‌های روشن استفاده می‌کند. او را یکی از بچه‌های خوش تیپ استقلال می‌دانند.

ساکت‌ترین استقلالی

از خصوصیات مهم او می‌توان به ساکت بودنش اشاره کرد. یعقوب پسر خیلی ساکت و خجالتی است. کم حرف می‌زند و اصولاً شلوغ نیست. البته این کم حرف بودنش خیلی جاها باعث ضررش هم شده تا جایی که فصل قبل کم‌تر از بقیه بچه‌های تیم دریافتی داشته باشد.

یعقوب کریمی تا به حال سینما نرفته است
شاید عجیب باشد، اما یعقوب کریمی تا به حال پایش را به سینما نگذاشته و حتی در دوران بچگی هم به سینما نرفته است. یکی از دلایل نرفتن یعقوب به سینما عدم علاقه‌اش به تماشای فیلم است. او خیلی کم فیلم نگاه می‌کند.

پلی استیشن باز حرفه‌ای

تفریح مورد علاقه کریمی بازی پلی استیشن است. او علاقه خیلی زیادی به بازی پلی استیشن دارد و به همین دلیل حداقل در روز ۲ ساعت بازی می‌کند. می‌گویند کریمی اگر یک روز پلی‌استیشن بازی نکند، نمی‌تواند سرش را با خیال راحت روی بالش بگذارد و بخوابد. او اصولاً تیم بارسا را انتخاب می‌کند.

به‌به چلو کباب

از غذاهای مورد علاقه کریمی می‌توان به چلوکباب اشاره کرد. او عاشق کوبیده است و به همین دلیل اصولاً وقتی غذا بخواهد سفارش بدهد همین غذا را انتخاب می‌کند.

فراری از حبوبات

اصلا علاقه‌ای به خوردن حبوبات ندارد. به همین دلیل نه آش می‌خورد و نه عدس پلو و. . . اصولاً اگر مجبور باشد غذایی که حبوبات دارد را بخورد، قبل از هر چیز باید حبوبات آن را جدا کند. با این حساب همسر آینده یعقوب کار سختی برای تهیه غذا در منزل او دارد.

امضا از منصوریان و مجیدی

زمانی که نوجوان بود به مرغوبکار می‌رفت. او با دیدن منصوریان و مجیدی از نزدیک از آنها امضای یادگاری گرفته بود، اما هیچ وقت فکرش را نمی‌کرد همین منصوریان روزی سرمربی او در تیم‌ملی امید شود و فرهاد هم همبازی او در استقلال. حالا همان پسر کوچک به استقلالی‌ها امضای یادگاری می‌دهد و پای امضا‌ها می‌نویسد: دوستدار شما یعقوب کریمی.

طرفدار مسی و بارسا

علاقه زیادی به لیونل مسی دارد. از نوجوانی از او الگوبرداری می‌کرده و دوست دارد بازی‌اش شبیه او شود. کریمی جدا از علاقه به مسی به شدت طرفدار بارسلونا است و همیشه بازی‌های این تیم را تماشا می‌کند. با این حال زیاد اهل کری خواندن با رئالی‌ها هم نیست و بیشتر از بارسا طرفداری می‌کند.

تماشاگر بازی استقلال

در بچگی فقط یک بار به استادیوم رفته بود. یادش نمی‌آید برای دیدن کدام بازی استقلال به استادیوم رفته بود، اما می‌گوید که داداش علی دستش را گرفته و برای تماشای بازی استقلال به آزادی برده بود. داداش علی یعقوب از آن استقلالی‌های دو آتیشه بوده و به همین دلیل همیشه او را تشویق به استقلالی بودن کرده است.

عشق شماره ۸

علاقه زیادی به شماره ۸ دارد، اما زمانی که به استقلال آمد شماره ۸ بر تن پژمان نوری بود و به همین دلیل کریمی نمی‌توانست این پیراهن را بر تن کند تا این که بالاخره امسال خودش ۸ استقلال شد تا امیدوار باشد با شماره پیراهن دلخواهش بتواند فصل خوبی را سپری کند.

حادثه‌ای که به خیر گذشت

۴سال پیش بود که کریمی مرگ را از نزدیک دید، اما خوشبختانه خدا به او کمک کرد تا از این خطر بزرگ جان سالم به در ببرد. او به همراه ۳ تن از دوستانش عازم شمال کشور شده بود که در راه تصادف می‌کنند. ماشین آنها در جاده چپ می‌شود، اما خوشبختانه تمام سرنشین‌های ماشین سالم هستند. راننده هم خود کریمی بود. همه از این که با این تصادف همه سرنشینان خودرو ۲۰۶ سالم بودند تعجب کردند.

عصبی نمی‌شود

اصولا نقطه ضعف اکثر ما ایرانی‌ها زود عصبانی شدن است، اما یعقوب اصلاً این خصوصیت را ندارد. او اصلاً عصبانی نمی‌شود که زود یا دیر باشد. پسر خونسردی است و کسی تا به حال عصبانیت شدید او را ندیده است تا با این حساب یک امتیاز بزرگ اخلاقی داشته باشد.

خط رندش را فروخت

یک خط رند داشت که در آن یک عدد چند بار تکرار شده بود ،اما سال گذشته خطش را فروخت. او الان یک ایرانسل دارد. اتومبیل کریمی هم در حال حاضر یک ۲۰۶ سفید رنگ است که با آن سر تمرین می‌رود.

شیطون نبود

کریمی بر عکس خیلی از بچه‌های فوتبالیست که دوران کودکی‌شان با شیطنت همراه بوده بچه شیطونی نبوده است. نه شیشه مردم را می‌شکسته و نه کسی را اذیت می‌کرده است. یک بچه ساکت و سر به زیر محله که همه از او راضی بودند.

رفقای یعقوب در تیم

با میلاد فخرالدینی خیلی رفیق است و به همین دلیل اصولاً در اردو‌ها در کنار هم هستند. کمی هم شباهت چهره‌ای به هم دارند و هم سن و سال هم هستند. آرش برهانی هم از دیگر رفقای صمیمی کریمی در استقلال است.

تکیه کلام: افتخاری…

یعقوب کریمی هم تکیه کلام خاص خودش را دارد. تکیه کلام او افتخاری است. حالا چطور؟ وقتی دوستان او یک چیز را برایش تعریف می‌کنند او هم در تأیید صحبت آنها می‌گوید. افتخاری. . . دوستان نزدیک یعقوب می‌گویند او همیشه در صحبت با این و آن از کلمه افتخاری صحبت می‌کند. آقای کریمی افتخاری؟

بازیگر محبوب

بازیگر محبوب کریمی از چهره‌های خیلی شناخته شده نیست. او حسین سلیمانی را دوست دارد. همان سرباز معروف فیلم شاهگوش. یعقوب می‌گوید حسین سلیمانی خیلی با مزه فیلم بازی می‌کند.

دایی و عموی کوچک خانواده کریمی

یعقوب فرزند آخر خانواده پر‌جمعیت کریمی است و به همین دلیل از بعضی خواهر‌زاده‌‌ها و برادر‌زاده‌هایش کوچک‌تر است. او دایی و عموی کوچک خواهر‌زاده و برادر‌زاده‌هایش حساب می‌آید. خانواده کریمی به داشتن چنین دایی فوتبالیستی افتخار می‌کنند.

پرداخت صد میلیون برای دریافت رضایتنامه

امسال شرایط سختی را برای دریافت رضایتنامه‌اش سپری کرد. لجبازی باشگاه سپاهان برای پیوستن کریمی به استقلال باعث شد تا این بازیکن برای آبی‌‌پوش شدن مجبور شود خود صد میلیون را به باشگاه سپاهان پرداخت کند. صد میلیون از این مبلغ را هم باشگاه استقلال برای دریافت رضایتنامه کریمی به سپاهان داد تا در نهایت باشگاه اصفهانی با دریافت ۲۰۰ میلیون بالاخره رضایتنامه این بازیکن را برای حضور در استقلال صادر کند.

نقطه ضعف ندارم

یعقوب کریمی اعتقاد دارد که نقطه ضعفی ندارد. البته ما هم تا جایی که یعقوب کریمی را می‌شناسیم و در رفتار او کنکاش کردیم متوجه شدیم او واقعاً نقطه ضعفی ندارد و اخلاقش ۲۰، ۲۰ است.

فعال در فضای مجازی

کریمی از جمله بازیکنانی است که در فضای مجازی فعال است. هر روز یک پست در اینستاگرام دارد و اصولاً عکس‌هایی که در تمرین یا اردو می‌گیرد را در صفحه شخصی‌اش می‌گذارد.

سفر به. . .

همیشه در تعطیلات به سفر می‌رود. هدف او هم در سفر‌ها بیشتر کیش و شمال کشور است. در سال حداقل دو بار به کیش و شمال کشور می‌رود. پاتوق یعقوب در شمال کشور هم هتل قو است.

تلفنش را جواب می‌دهد

بر‌عکس خیلی از بازیکنانی که عادت ندارند تلفن‌شان را جواب بدهند و یا احیانا خط‌شان را خارج از دسترس می‌کنند، کریمی تلفنش را جواب می‌دهد. او عادت ندارد که خطش را خارج از دسترس کند و یا این که تلفن‌ها را بی‌پاسخ بگذارد.

خونگرم و فروتن

بچه خونگرم و مهربانی است. اهل کلاس گذاشتن و قیافه گرفتن نیست و از جمله بچه‌های خاکی و خودمانی استقلال است. بازیکنی که حتما جای بیشتری برای پیشرفت در استقلال دارد.

خوش‌خواب

از دیگر خصوصیات او می‌توان به خوش خوابی‌اش اشاره کرد. کریمی اصولاً تا ظهر خواب است و بیشتر فقط در اردو‌ها رنگ صبح زود را به خود دیده است. مخصوصا این که در تعطیلی لیگ عادت به این داشت که حتماً تا ساعت ۱، ۲ ظهر بخوابد و خستگی یک ساله‌اش را از تن بیرون کند.
کد N1803020