آفر ویژه تورهای کیش، مشهد، قشم و تایلند در زمستان 96 | زمستان امسال کجا برویم؟

تور مشهد, تور کیش, تور قشم, تور پاتایا, تور زمستان 96, تور داخلی,

نرخ تورها چه برای مسیرهای داخلی و چه مسیرهای خارجی در فصل زمستان پیشرو دارای نوسانات زیادی نسبت به فصول دیگر سال است. برای مسیرهای داخلی مثل کیش و قشم با توجه به مساعد شدن آب و هوا نسبت به نیمسال اول سال افزایش نسبتا محسوسی در قیمت تورها مشاهده شده است.

در نقطه مقابل قیمت آفرهای مشهد فصل زمستان روند نزولی به خود گرفته و از قیمت آنها نسبت به تابستان و بویژه ایام محرم در نیمه اول پاییز کاسته شده است. برای مسیرهای خارجی پر اهمیت مثل تایلند هم با توجه تشابه آب و هوایی این کشور با جزیره های کیش و قشم مشاهد گردیده که نرخ قیمت آفرهای آن روند نزولی به خود گرفته است. حال لازم است تا به بررسی کوتاهی از این تورها در فصل زمستان بپردازیم.
تور کیش در فصل زمستان

کیش جزیره خوش آب و هوایی در جنوب ایران است که در فصل زمستان با توجه به سردی هوا در سایر نقاط کشور مورد توجه بسیاری از مسافرین و گردشگران داخلی و خارجی است. این جزیره دارای مراکز تفرحی و آثار گردشگری-تاریخی بسیاری است که در جذب گردشگران نقش موثری دارند. جهت مشاهده آفرهای تور به مقصد جزیره زیبای کیش در زمستان 96 روی  تور کیش کلیک کنید.این آفرها هر از چند گاهی توسط آژانس های مسافرتی در دسترس عموم قرار می گیرند. یکی دیگر از نکات ضروری برای مسیر کیش رزرو تورهای داخلی  از شهرستانهاست که امروز برای گردشگران علاقمند از اکثر کلان شهرهای ایران در وبسایت http://تورکیش-تورمشهد.com/ ممکن شده است.

تور قشم در فصل زمستان

جزیره قشم بزرگترین جزیره واقع در جنوب ایران و آبهای خلیج فارس است که از امکانات تفریحی و گردشگری متنوعی برخوردار است. این جزیره در نیمه دوم سال بویژه فصل زمستان به مانند جزیره کیش به دلیل مساعد بودن شرایط آب و هوایی و دارابودن نقاط گردشگری جذاب، پذیرای گردشگران بسیاری از داخل و حتی خارج کشور است. نرخ تورها برای مسیر قشم در فصول سرد سال رو به فزونی می گیرد چرا که تقاضا برای آنها بالا می رود لذا پکیج های تور ارزان قشم در فصل زمستان با توج به گرانی نرخ تورها برای این مسیر فرصت استثنایی است که گردشگران بی صبرانه منتظر ارائه این آفرها توسط آژانس های مسافرتی هستند.

تور مشهد در فصل زمستان

مشهد دومین کلان شهر بزرگ ایران است که طبق آمار معمولا بعد از مسیر کیش بیشترین مخاطب را برای تورهای داخلی کشور داراست. وجود بارگاه مطهر علی بن موسی الرضا (ع) از یک سو و طرفیت های بالای گردشگری و تفریحی از سوی دیگر در جذب علاقمندان به این شهر تاثیر شگرفی دارند. با توجه به تقاضای بالا برای تور مشهد در نیمه اول سال، نرخ آفرهای تور مشهد بالا بوده اما در نیمه دوم سال و با نامساعد شدن شرایط آب و هوایی بویژه در ایام غیر تعطیل سال، این تورها بسیار پایین آمده تا آنجا که به نوعی تورهای لحظه آخری مشهد معادل تورهای ارزان مشهد فروخته می شوند. وبسایت http://تورکیش-تورمشهد.com/  ارائه دهنده بسته های تورهای مسافرتی داخلی اعم از کیش، قشم و مشهد مرجع مناسبی برای بررسی و خرید این تور ها می باشد.
تور تایلند در فصل زمستان

تایلند کشوری با هزاران آثار گردشگری و تاریخی است که در زمره محبوب ترین مقاصد برای گردشگران در سراسر جهان است. تورهای این کشور ممکن است برای مقصد پایتخت این کشور یعنی بانکوک و یا جزایر دیدنی آن مثل سامویی، پاتایا و یا پوکت ارائه شود. در بین مسیرهای مذکور برای تایلند، تور پاتایا نسبتا ارزان تر بوده که در بین ایرانیان جایگاه ویژه ای را پیدا کرده است. نرخ های این تور در فصول سرد سال بویژه در زمستان با توجه به مساعد شدن شرایط آب و هوایی هر چند روندی صعودی به خود می گیرد اما با این حال باز هم طرفداران بیشماری را در کشورمان داراست.

کد N1802874