قتل مردی که از تجاوز فیلمبرداری کرد | سر مرد متجاوز از بدن جدا شد

تجاوز, تجاوز جنسی, فیلم تجاوز, تجاوز به پسر, سلاخی, مثله کردن, اخبار حوادث, اخبار تجاوز, سلاخی متجاوز, سر بریدن,

کارگر کشتارگاه مرد متجاوز را سلاخی کرد | من با مقتول دوست بودم تا اینکه متوجه شدم او با خوراندن نوشابه مسموم من را بیهوش کرده وبعدهم تعرض کرده وفیلم هم گرفته است. پس ازآن رامین هر بار سراغم می‌آمد وتهدید می‌کرد درصورتی که به خواسته‌اش تن ندهم فیلم سیاه را منتشر می‌کند.

بیشتر بخوانید: فیلمبرداری از رابطه جنسی برای اخاذی .
بیشتر بخوانید: تجاوز وحشتناک به دختر 15 ساله در جاده قم .
بیشتر بخوانید: ادعای عجیب پرستو درباره ماجرای تجاوز.
کارگر کشتارگاه که در جنایتی هولناک پسر جوانی را با ساتور سلاخی کرده وسرش را بریده بود صبح دیروزهنگامی که پای میزمحاکمه ایستاد گفت: «مقتول به من تجاوز کرده و فیلم سیاه هم گرفته بود.به همین خاطر او را کشتم.»
رسیدگی به این پرونده ازسال گذشته و به‌دنبال کشف جسد بدون سرمرد جوانی در حوالی یک کشتارگاه در رباط کریم شروع شد.
کارآگاهان پس ازبررسی‌ها ضمن شناسایی هویت مقتول دریافتند رامین با چند تبعه افغان دوست بوده است.به همین خاطرهمگی آنها شناسایی و بازجویی شدند تا اینکه سرانجام یکی ازآنها با صراحت به قتل رامین اقرار کرد. صبح دیروز زمانی که متهم به قتل در شعبه پنجم دادگاه کیفری تهران به ریاست قاضی بابایی پای میز محاکمه ایستاد دردفاع ازخود گفت: من با مقتول دوست بودم تا اینکه متوجه شدم او با خوراندن نوشابه مسموم من را بیهوش کرده وبعدهم تعرض کرده وفیلم هم گرفته است. پس ازآن رامین هر بار سراغم می‌آمد وتهدید می‌کرد درصورتی که به خواسته‌اش تن ندهم فیلم سیاه را منتشر می‌کند. برای همین با چاقوی سلاخی سراغش رفتم و او را کشتم ومتواری شدم.»
پس ازپایان محاکمه، قضات با اعلام ختم جلسه برای صدورحکم وارد شورشدند.
کد N1802581