تحولی بزرگ با معرفی آیفون تصویری جدید سیماران

آیفون, آیفون تصویری, دوربین مدار بسته, آیفون تصویری سیماران

تحولی بزرگ با معرفی آیفون تصویری جدید سیماران | در نمایشگاه صنعت برق امسال شاهد رونمایی از جدید ترین آیفون تصویری سیماران بودیم. به نظر می رسد سیماران با ساخت این محصول در تلاش برای گنجاندن همه ویژگی های مورد انتظار از یک آیفون تصویری در یک پکیج بوده است

 تحولی بزرگ با معرفی  آیفون تصویری جدید سیماران


در نمایشگاه صنعت برق امسال شاهد رونمایی از جدید ترین آیفون تصویری سیماران بودیم. به نظر می رسد سیماران با ساخت این محصول در تلاش برای گنجاندن همه ویژگی های مورد انتظار از یک آیفون تصویری در یک پکیج بوده است؛ از امکان اتصال به دو پنل و لمسی بودن صفحه نمایش گرفته تا قابلیت باز کردن درب پارکینگ. خصوصیت خاص آیفون تصویری HS78 سیماران در امکان اتصال آن به شبکه Wi-Fi و امکان کنترل آن از راه دور است. در این مقاله با جدید ترین آیفون تصویری سیماران آشنا خواهید شد.


دربازکن های تصویری تولیدی توسط شرکت سیماران از خصوصیاتی بهره می برند که برای سهولت کار کاربران در یک ساختمان یا مجتمع طراحی و تولید شده اند، اما در آیفون تصویری سیماران مدل HS78 مجموعه ای از خصوصیات گرد هم آمده اند که با وجود آن نیاز به دیگر ابزار ها یا صرف زمان بیشتر نخواهد بود. صفحه نمایش بزرگ و 7 اینچی آن می تواند تصاویر دریافتی از پنل ها را با کیفیت بسیار بالا و جزییات کافی برای شما به نمایش در آورد. همانطور که می دانید آیفون های تصویری می توانند در زمان نبود شما از منزل محافظت کنند. اگر آیفون شما دارای حافظه باشد، این امکان وجود دارد که با فشردن زنگ درب ساختمان توسط مراجعه کننده، به طور اتوماتیک از وی عکس یا فیلم تهیه شود. به این ترتیب می توانید با بازگشت به منزل به آیفون خود سری بزنید تا مانند یک منشی تلفنی، عکس یا فیلم تمام مراجعه کننده ها را به شما نمایش دهد. این ویژگی در این آیفون تصویری سیماران نیز گنجانده شده است.


اما می رسیم به جالب ترین ویژگی آیفون تصویری جدید سیماران. امکان برقراری ارتباط با شبکه Wi-Fi خصوصیتی بود که قبلا در آیفون های تصویری خارجی به چشم می خورد. اما این شرکت با گنجاندن این ویژگی در آیفون جدید خود این قابلیت را برای کاربران ایرانی در یک محصول ایرانی فراهم آورده است. شما می توانید به سادگی با نصب اپلیکیشن این محصول بر روی گوشی همراه خود و اتصال گوشی و آیفون تصویری به اینترنت، تصویر مراجعه کننده را بر روی تلفن همراه خود مشاهده کنید، با او مکالمه داشته باشید، عکس یا فیلم بگیرید و درب را نیز باز کنید.دیگر خصوصیت این محصول نیز امکان برقراری ارتباط آن با واحد نگهبانی و همینطور کلیه واحد ها است. شما می توانید با گرفتن شماره واحد مورد نظر بر روی مانیتور خود، با آن واحد از طریق آیفون تصویری خود مکالمه داشته باشید. اگر ساختمان شما ساختمانی بزرگ با دو ورودی است، می توانید در هر دو ورودی پنل نصب کنید و این آیفون را به هر دو پنل متصل کنید. به این ترتیب مراجعه کننده از هر پنلی که استفاده کند، مانیتور شما زنگ می خورد، پس این مانیتور دارای دو خروجی است که برای دو پنل قابل استفاده است. همچنین این دربازکن تصویری سازگاری کاملی با انواع قفل برقی موجود در بازار دارد.


برای بالاتر بردن امنیت ساختمان خود می توانید خروجی دوم این مانیتور را به یک دوربین مداربسته متصل کنید. این دوربین را می توانید در راهرو یا انباری یا... قرار دهید و با لمس یک کلید بر روی صفحه نمایش تصاویر دریافتی از جلوی انبار خود را مشاهده کنید. البته سیماران برای ورودی دوربین مداربسته از تکنولوژی تشخیص حرکت بهره برده تا در زمان شناسایی حرکت در محیط، دربازکن تصویری شروع به ضبط تصاویر نماید.
خصوصیات ظاهری دربازکن تصویری سیماران مدل HS-78M


این آیفون سیماران دارای بزرگ ترین صفحه نمایش در میان محصولات سیماران است. صفحه نمایش 7 اینچی تصاویر را با بهترین اندازه برای شما به نمایش در می آورد. به علاوه برای دسترسی به منو ها و اجرای کارکرد های گوناگون آن مشکلی نخواهید داشت و به سادگی با لمس یک کلید انجام خواهند گرفت. این صفحه نمایش بر روی صفحه ای سیاه رنگ و طلقی قرار گرفته که این صفحه از خط عمود اندکی زاویه گرفته است تا مشاهده آن و کار بر روی صفحه نمایش ساده تر انجام گیرد. این نمایشگر آینه ای یا انعکاس نور از روی خود، جلوه زیباتری به محل کار و یا منزل شما خواهد داد. دیگر اینکه گوشی قرار گرفته در سمت چپ این بدنه با خاصیت مگنت در جای خود مستقر می شود و با نزدیک کردن گوشی به بدنه نیروی جاذبه آن گوشی را در جای خود قرار می دهد.


همانطور که مشاهده کردید سیماران پکیج کاملی از تمامی خصوصیات لازم برای یک آیفون تصویری را در مدل HS78 خود گرد آوری کرده است. هیچ ویژگی از مجموعه آیفون های تصویری از قرارگیری در این محصول جدید سیماران از قلم نیفتاده است.


در آخر شما می توانید برای مقایسه و خرید آیفون تصویری به سایت دی سی ای کالا رجوع نمایید.کد N1802439