تجاوز سه نفره به زن جوان | دو شیطان صفت، راننده را مجبور کردند به زن مسافر تجاوز کند

تجاوز, تجاوز جنسی, تجاوز به دختر, تجاوز به دختر جوان, آزار جنسی, تجاوز گروهی, تجاوز به زنان, تجاوز به زن, تجاوز به زن جوان, تعرض, تعرض جنسی, تجاوز سه نفره, تجاوز سه نفره به زن جوان, تجاوز به زن مسافر, تجاوز به دختران, تجاوز به زور, تجاوز به عنف, زن جوان, تجاوز راننده, تجاوز راننده به مسافر, تجاوز اجباری راننده به مسافر,

تجاوز سه نفره به زن جوان در خودرو | زن جوان سوار خودروی مسافربری شده بود که آن دو مرد شیطان صفت سوار شدند و دقایقی بعد با تهدید چاقو راننده را مجبور به توقف کردند... زن جوان هرچه التماس کرد، گوش متجاوزان بدهکار نبود. آنها پس از تجاوز به زن جوان، راننده ماشین را نیز مجبور کردند به زن مسافر تجاوز کند تا شریک جرمشان شود...

بیشتر بخوانید: فیلمبرداری از رابطه جنسی برای اخاذی .
بیشتر بخوانید: تجاوز وحشتناک به دختر 15 ساله در جاده قم .
بیشتر بخوانید: ادعای عجیب پرستو درباره ماجرای تجاوز.
قضات دیوانعالی کشور پس ازرسیدگی به پرونده زن جوانی که از سوی راننده ارابه شیطانی و دو کفتار دیگر، هدف تجاوز وحشیانه قرارگرفته بود، حکم اعدام دو تبهکار را تأیید کردند. اما با نقض حکم راننده، پرونده را برای محاکمه و رسیدگی دوباره به دادگاه بازگرداندند.
به گزارش آفتاب؛ دو سال پیش زن جوانی در اطراف ورامین سوار خودرو مسافربری شده بود که دربین راه دو مرد دیگرهم سوار شدند. اما ناگهان آنها که چاقو به‌دست داشتند راننده و مسافر دیگرش را تهدید کردند و پس ازکشاندن خودرو به محلی خلوت، راننده را مجبور به توقف کردند. دو شیطان صفت، زن جوان را بدون توجه به التماس‌هایش مورد تعرض قرار دادند و بعد هم از راننده خواستند به قربانی‌شان تجاوزکند. آنها پس ازجنایت سیاهشان زن جوان را رها کرده و متواری شدند. این زن درپی رهایی از دام کفتارها و درحالی که رنگ به رخسار نداشت خود را به نزدیک‌ترین کلانتری رساند و از سه مرد متجاوز شکایت کرد.
http://aftabir.com
حکم راننده متجاوز نقض شد
سرانجام فرید، یاشار و سهراب با ردیابی‌های تخصصی کارآگاهان به دام افتادند. آنها در نخستین جلسه دادگاه به اتهام تجاوز به عنف به اعدام محکوم شدند.اما پس ازاعتراض‌شان پرونده به دیوانعالی کشورارسال شد. قضات عالی‌رتبه پس ازبررسی‌های تخصصی حکم اعدام دو متجاوز را تأیید کردند اما حکم سهراب- راننده -را نقض کردند.
بنابراین متهم بار دیگر دیروز در شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی شقاقی وبا حضور قاضی رستمی- مستشار دادگاه-پای میز محاکمه ایستاد. درابتدای جلسه دادگاه، شاکی پرونده بار دیگرخواستار اشد مجازات راننده شیطان صفت شد. سپس متهم به دفاع ازخود پرداخت و با ابراز پشیمانی مدعی شد با زور و تهدید دو مسافرش مجبور به این کارشده است. پس ازپایان دفاعیات متهم، قضات وارد شور شدند و قرار است بزودی حکم خود را صادر کنند. 
ایران
کد N1802119