ادعای یک سایت:

پیام رهبر انقلاب به زنی که بی گناه متهم شد | طاهره قیومی کیست؟ + عکس | اتهاماتی که اثبات نشدند!

قیومی, طاهره قیومی, بازداشت طاهره قیومی, ماجرای طاهره قیومی, علت بازداشت طاهره قیومی, دستگیری طاهره قیومی, طاهره قیومی کیست, ماجرای طاهره قیومی چیست, پیام رهبر به طاهره قیومی, اتهامات طاهره قیومی, طاهره قیومی کیست, پیام رهبر انقلاب به طاهره قیومی, عکس طاهره قیومی

رهبر انقلاب به طاهره قیومی پیام دادند | یک سایت خبری مدعی شده است رهبر انقلاب در پیامی به طاهره قیومی، وی را به صبر و تحمل دعوت کردند و فرمودند: انسان با صبر و تحمل زیان نمی بیند. طاهره قیومی رئیس سابق مرکز اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور بود که در پی اتهاماتی که هرگز اثبات نشدند از کار خود برکنار شد. وزیر اطلاعات چندی پیش از طاهره قیومی عذرخواهی کرد

بیشتر بخوانید: ماجرای طاهره قیومی .
دقایقی پیش مطلع شدیم مقام معظم رهبری در پیامی که از طریق دفتر ایشان به طاهره قیومی رئیس سابق مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور رسید، فرموده اند: توصیه می کنم صبر و تحل کنید، انسان با صبر و تحمل زیان نمی بیند.
تدبیر 24 نوشت: پیش از این طاهره قیومی پس از حدود 4 سال حضور در دفتر رئیس جمهور در سمت ریاست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور و در پایان دولت یازدهم به اتهام ارتباط با کانال های خبری ضد نطام مدتی در بازداشت به سر برد. وی پس از مدتی با اثبات بی گناهی خود از بازداشت آزاد شد ولی به دلایلی از سمت قبلی خود کنار گذاشته شد. اما موضوعی که در این بین مورد توجه بود، عدم توجه ارگان های مرتبط در دلجویی و اعلام بی گناهی وی در این مدت بود که سبب شد تا شرایط کاری و ادامه فعالیت های اجتماعی برای قیومی سخت و دشوار گردد.
پیش از این و در همین راستا، قیومی با انتشار عکسی از هدیه فردی خبر داد که یک تسبیح متبرک به دستان رهبری جهت طلب حلالیت برای خطای بزرگ و جبران ناپذیر همکارانشان برای وی و مادرش آورده بودند.
پس از آن نیز موضوع اظهار نظر عزت الله ضرغامی رئیس سابق صدا و سیما در خصوص این قبیل رفتارهای سازمان های مرتبط خبر ساز شد که  واکنش علوی وزیر اطلاعات و طلب حلالیت وی را به همراه داشت.
در ادامه همین ماجرا امروز و در دقایقی پیش مطلع شدیم مقام معظم رهبری در پیامی که از طریق دفتر ایشان به طاهره قیومی رئیس سابق مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور رسید، فرموده اند: توصیه می کنم صبر و تحل کنید، انسان با صبر و تحمل زیان نمی بیند.
این موضوع و ورود رهبری به این مسئله می تواند موید تکریم شخصیت و انسانیتی باشد که انتظار آن از مسئولانی می رود که با مشخص شدن بی گناهی مضنونین به اتهامات نسبت به دلجویی و طلب حلالیت اقدامات لازم را بجا آورند.

کد N1801911