قتل در قائمشهر | زن قائمشهری چگونه به قتل رسید؟

قائمشهر, قتل, قتل قائمشهر, قتل در قائمشهر, ماجرای قتل قائمشهر, جزئیات قتل قائمشهر, جزییات قتل قائمشهر, قاتل قائمشهر, قتل زن قائمشهری, قاتل زن قائمشهری,

قتل در قائمشهر | یکی از اهالی قائمشهر، با زن قائمشهری که رئیس صندوق قرض الحسنه در این شهر بود، بر اثر اختلافات مالی درگیر شد. کار اما به یک درگیری ساده ختم نشد، او زن قائمشهری را سمت چاه هل داد، و زن در چاه افتاد و پرونده قتل در قائمشهر تشکیل شد... قاتل زن قائمشهری حالا دستگیر شده است...

فیلم: خودکشی دختر مازندرانی .
بیشتر بخوانید: چه خبر از شاه مازندران؟ !
جسد زنی ۴۵ ساله ساعتی پیش توسط پرسنل آتش‌نشانی از قعر چاهی در خیابان کوچکسرای قائم‌شهر کشف شد.
برخی منابع عنوان می‌کنند یکی از ساکنین منطقه به دلیل مسایل مالی مقتول را که رییس یک صندوق قرض الحسنه بود به سمت چاه هل داد که باعث سقوط وی به قعر چاه شد که پیش از انتقال به بیمارستان ولیعصر جان خود را از دست داد.
سه قتل در یک روز
رئیس پلیس آگاهی استان مازندران در ارتباط با وقوع سه قتل در قائمشهر، بابلسر، و فریدونکنار استان مازندران اظهار کرد: در دو مورد از قتل‌ها افراد مجرم شناسایی و دستگیر شدند.
وی با اعلام اینکه علت و انگیزه قتل‌ها در دست بررسی است، افزود: اقدامات پلیسی برای دلیل بروز این قتل‌ها در حال انجام است.
رئیس پلیس آگاهی استان مازندران اضافه کرد: یکی از موارد مربوط به مسائل ارث و میراث بوده است و مشکل چندان خاصی در این ارتباط وجود ندارد.
پهلوانی در ارتباط با قتل انجام شده در فریدونکنار، گفت: برنامه‌ریزی پلیس برای شناسایی و دستگیری متهم به قتل فریدونکنار در دستور کار پلیس قرار دارد.
پزشکی قانونی مازندران از سه مورد قتل در استان مازندران خبر داده بود. این قتل‌ها در شهرهای فریدونکنار، بابلسر و قائمشهر رخ داد.
کد N1801671