جسد دو کوهنورد دیگر پیدا شد | آخرین اخبار از جستجوی کوهنوردان گمشده در اشترانکوه

کوهنورد, کوهنورد مشهدی, کوهنوردان مشهدی, کوهنوردان اشترانکوه, کوهنوردان مفقود شده, کوهنوردان گمشده, کوهنوردان مشهد, اشترانکوه, بهمن اشترانکوه, حادثه اشترانکوه, علیرضا عامری,علیرضا عامری کوهنورد, اسامی کوهنوردان مفقود شده, مرتضی غلامپور, مرتضی غلامپور کوهنورد, پلنگ برفی ایران, عکس کوهنوردان مشهدی, عکس کوهنوردان اشترانکوه, مرگ کوهنوردان مشهدی, اخبار کوهنوردان مشهدی, پیدا شدن کوهنوردان مشهدی, جسد کوهنوردان مشهدی, جنازه کوهنوردان مشهدی, تشییع جنازه کوهنوردان, تشییع جنازه کوهنوردان مشهدی,

جسد دو کوهنورد دیگر پیدا شد | با پیدا شدن پیکر دو کوهنورد دیگر از کوهنوردان گمشده اشتراتکوه، جستجو برای پیدا شدن 5 تن دیگر ادامه دارد. از تیم 15 نفره کوهنوردان مشهدی، 6 تن زنده پیدا شده اند. پیکر چهار نفر از کوهنوردان مشهودی در اشترانکوه از زیر برف بیرون کشده شده و تیم های امداد در حال جستجو برای پیدا کردن 5 کوهنورد مشهدی گمشده دیگر هستند...

سخنگوی اورژانس کشور از پیدا شدن پیکر دو کوهنورد دیگر در منطقه اشترانکوه خبر داد.
مجتبی خالدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به عملیات جستجو کوهنوردان مفقود شده در اشترانکوه گفت: پیکرهای دو کوهنورد که روز گذشته در منطقه اشترانکوه مفقود شده بودند پیدا شده است.
او ادامه داد: هنوز هویت این کوهنوردان مشخص نشده است و اجساد پیدا شده با بالگرد در حال انتقال هستند.

به گزارش آفتاب، تیم کوهنوردی ۱۴ نفره از مشهد به همراه یک کوهنورد از الیگودرز ۳ روز قبل برای صعود به قلعه اشترانکوه لرستان عازم منطقه شدند که در مسیر صعود به قلعه بر اثر ریزش بهمن دچار حادثه شدند؛ این تیم ۱۵ نفره در مسیر به چند دسته تقسیم می‌شوند.
۳ کوهنورد به دلیل بیماری که پیدا می‌کنند به پناهگاه برگشته و ۱۲ کوهنورد دیگر به مسیر خود ادامه می‌دهند و وقتی به تاریکی شب می‌خوردند دیگر راه برگشت نداشته و مسیر را ادامه داده که در این مسیر دچار حادثه شدند.
از این تیم ۱۵ نفره تاکنون ۷ کوهنورد مفقود شده، ۲ نفر جان باخته و ۶ نفر هم سالم پیدا شدند و تلاش‌ها برای پیدا کردن ۷ مفقودی ادامه دارد هرچند به گفته مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان لرستان به احتمال زیاد جان خود را از دست داده اند.
کد N1800933