واکنش عادل فردوسی پور به دستمزد فیگو برای حضور در برنامه نود

رسانه,عادل فردوسی پور,نود,برنامه 90,لوئیس فیگو,واکنش عادل فردوسی پور به دستمزد فیگو برای حضور در برنامه نود,لویس فیگودر برنامه 90

عادل فردوسی پور می‌گوید که دستمزدی که به لویس فیگو پرداخت شده بسیار کمتر از آن چیزی است که در فضای مجازی مطرح شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، لوئیس فیگو  به عنوان میهمان ویژه در برنامه نود درباره قرعه کشی جام جهانی حاضر شده بود وبعد از پخش این برنامه خبرهای منتشر شده بود مبنی بر اینکه  فیگو 500 میلیون تومان برای حضور در برنامه به عنوان دستمزد دریافت کرده است.

عادل فردوسی پور شامگاه دوشنبه 13 آذر ماه در  اولین برنامه نود بعد از قرعه کشی جام جهانی گفت: به هیج عنوان  میزان دستمزدی که در برخی شبکه‌های اجتماعی مطرح شده است مورد تأیید نیست و ما 500 میلیون تومان به لویس فیگو پرداخت نکردیم ورقمی که به وی دادیم بسیار کمتر از این میزان بود.

وی ادامه داد: تمام هزینه دعوت لویس فیگو به ایران و حضور در برنامه نود توسط یک شرکت خصوصی و حامی تبلیغاتی برنامه تأمین شده است و یک ریال از  بودجه صدا و سیما و بیت المال برای حضور فیگو هزینه نشده است.

مجری برنامه نود ادامه داد :متاسفانه برخی افراد حضور فیگو در ایران و هزینه‌ای که برای آمدن وی شده بود را با مسائلی غیر مرتبطی همچون زلزله کرمانشاه مرتبط کردند که کاری کاملاً غیر اخلاقی است زیرا تمامی هزینه حضور فیگو توسط یک شرکت خصوصی انجام شده و  اصلاً از بودجه بیت المال هزینه نشده است.

 

کد N1799524