مرگ عروس بوشهری در تصادف | عروس بوشهری جان خود را در تصادف از دست داد

تصادف, مرگ, تصادف مرگبار, عروس و داماد, مرگ عروس, مرگ عروس در تصادف, مرگ عروس در تصادف وحشتناک, مرگ هولناک عروس در تصادف, حوادث, حادثه, مرگ عروس بوشهری در تصادف, عروس بوشهری جان خود را در تصادف از دست داد, پراید, خودروی پراید

مرگ عروس بوشهری در تصادف | واژگونی خودروی پراید در محور بجستان به فردوس مرگ زن جوان را رقم زد و ۳مصدوم برجای گذاشت.

خودروی سواری پراید سفید رنگ از مشهد به مقصد بوشهر در حرکت بود. راننده و پنج سرنشین خودرو که از اعضای یک خانواده بودند پس از این سفر زیارتی به شهر خودشان برمی گشتند. خورشید دوازدهم آذرماه درحال غروب بود که پراید سفید از شهربجستان عبور کرد. اما دقایقی بعد، خودروی سواری در جاده بجستان به فردوس ومقابل روستای رضاییه از مسیر حرکت خود منحرف و واژگون شد.

در این حادثه غم بار عروس جوان خانواده به علت شدت صدمات وارده جان باخت و سه سرنشین دیگر از ۵ سرنشین پراید به شدت مصدوم شدند.
سرهنگ صنعتی، جانشین رییس پلیس شهرستان بجستان استان خراسان رضوی در این باره گفت: تصادف ساعت ۱۷ عصر به فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام و ماموران انتظامی و تیم های امدادی بلافاصله در محل که کیلومتر ۱۰ محور بجستان به فردوس بود حاضر شدند.
مرگ هولناک عروس جوان  در برابر چشمان خانواده اش + تصاویر
وی گفت:سه مصدوم حادثه به بیمارستان انتقال یافتند و جسد زن جوان نیز به سردخانه انتقال یافت. در بررسی های اولیه بی توجهی راننده پراید به جلو علت وقوع حادثه اعلام شده است.
کد N1799215