همسر اول ترامپ: شوهر سابقم دلش برای زندگی گذشته اش تنگ شده!

ترامپ, ایوانا ترامپ, آمریکا, رییس جمهور آمریکا, همسر رییس جمهور آمریکا, همسر رییس جمهور آمریکا, دونالد ترامپ, ملانیا ترامپ, همسر سوم ترامپ, همسر سوم دونالد ترامپ

همسر اول ترامپ: شوهر سابقم دلش برای زندگی گذشته اش تنگ شده! | «ایوانا ترامپ» مدعی است همسر سابقش در مقام ریاست‌جمهوری آمریکا سخت کار می‌کند و دلتنگ روز‌های گذشته است!

به نقل از ایندیپندنت؛ «ایوانا ترامپ»، همسر نخست دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و مادر ایوانکا، دان و اریک، در یک مصاحبه رادیویی مدعی شد همسر سابقش دلتنگ روز‌های گذشته شده، زیرا هم اکنون مجبور است از ساعت ۸ صبح تا پاسی از شب به کار در کاخ سفید بپردازد. او گفت دونالد ترامپ مدام و بدون وقفه کار می‌کند و مشکلات کشور را برای حل کردن بر دوش او می‌اندازند.
ایوانا ترامپ که اصالتی چک تبار دارد در ادامه افزود: دونالد ترامپ (پیش از ورود به کاخ سفید) اغلب در برج ترامپ، واقع در منهتن، به سر می‌برد، به املاک مارالاگو می‌رفت، در وستچستر گلف بازی می‌کرد و مشغول انجام دادن کار‌هایی از این دست بود. حالا با این حجم گسترده کار روبرو شده است. من اصلا به او حسادت نمی‌کنم و فکر می‌کنم حسابی خسته شده باشد.

ایوانا که سابقه بحث و جدل لفظی با «ملانیا ترامپ»، همسر سوم رئیس جمهور آمریکا، را داشته در ادامه افزود: پیش از این گفته بودم من بانوی اول ترامپ هستم و بانوی اول کاخ سفید به شدت از این حرف من عصبانی شد. متوجه نمی‌شوم چه نکته عجیبی در این حرف من وجود داشت. واضح است که من همسر اول ترامپ بودم! من با دونالد ازدواج کردم و ۳ فرزند از او دارم. نمی‌دانم چرا ملانیا تا این اندازه از حرف من خشمگین شد. بگذارید موضوع را به حال خود رها کنیم. چه کسی اهمیت می‌دهد!
زمانی که ایوانا ترامپ مدعی شده بود بانوی اول ترامپ است، کاخ سفید پاسخ داد اظهارات او فقط «برپا کردن سر و صدای خودخواهانه» است. ایوانا حتی مدعی شده بود همسر سابقش، دونالد، بدون مشورت او توییت هم نمی‌زند و معمولا یک بار در هفته با او تماس می‌گیرد تا درباره توییت‌ها با هم صحبت کنند.
باوجود ادعای ایوانا ترامپ که معتقد است دونالد دلتنگ زندگی گذشته خود شده، او به شکل جدی در فکر اعلام نامزدی مجدد در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ است. علاوه بر این، خلل چندانی به تفریحات زندگی دونالد ترامپ وارد نشده و او حتی در کوتاهترین فرصت‌های پیش آمده نیز به زمین گلف خود می‌رود.
ایوانا ترامپ در سال ۱۹۷۷ با دونالد ازدواج کرد و در سال ۱۹۹۲ از او طلاق گرفت. دلیل طلاق این دو، رابطه ترامپ با «مارلا ماپلز» بود که بعد‌ها همسر دوم دونالد ترامپ شد.
کد N1796770