تجاوز به زنان و دختران در خانه پلمب شده | از دختر فراری تا زن مسافر: قربانیان باند تجاوز

تجاوز, تجاوز جنسی, تجاوز به دختر, تجاوز به دختر جوان, آزار جنسی, تعرض, تعرض جنسی, تجاوز گروهی, تجاوز به دختران, تجاوز به زنان, باند تجاوز, اغفال, اغفال دختران, تجاوز در خودرو, تجاوز گروهی, تجاوز گروهی در خودرو, تجاوز وحشیانه, تجاوز در خانه پلمب شده, حوادث مشهد,

تجاوز به زنان و دختران در خانه پلمب شده | 4 عضو یک باند سیاه که در پوشش مسافرکش زنان و دختران را می ربودند و به یک خانه پلمب شده برده و مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار می دادند، توسط ماموران پلیس مشهد دستگیر شدند. یک دختر فراری و یک زن مسافر در میان قربانیان این باند متجاوز هستند. پلیس می گوید احتمالا این پرونده قربانیان دیگری نیز دارد...

بیشتر بخوانید: تجاوز گروهی در خودرو .
بیشتر بخوانید: تجاوز به دختر برای پراندن خواستگار .

بیشتر بخوانید: پسر بی ام سوار چطور به این سه دختر تجاوز کرد؟

بیشتر بخوانید: تعرض معلم موسیقی به دختر جوان .
ماجرای خلافکاری «مارمولک های کثیف» از آن جا لو رفت که پانزدهم فروردین، یکی از شهروندان گزارشی را به رئیس حوزه 4قضایی مشهد ارائه داد که محتویات آن نشان می داد، افرادی در پوشش مسافرکشی، زنان و دختران جوان را به ساختمانی در منطقه بولوارمیرزاکوچک خان می کشانند و آنان را مورد آزار و اذیت قرار می دهند!
با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع بلافاصله قاضی «سیدجواد حسینی» با صدور دستورات خاصی از مأموران کلانتری طبرسی جنوبی خواست به طور غیرمحسوس و با رعایت موارد امنیتی به تحقیق در این باره بپردازند.
گزارش خراسان حاکی است: این گونه بود که گروهی زبده از مأموران اطلاعات با نظارت و هدایت سرهنگ «توفیق حاجی زاده»  (رئیس کلانتری طبرسی جنوبی) مأمور پیگیری دستور مقام قضایی شدند و بررسی های غیرمحسوس خود را در اطراف ساختمان مذکور آغاز کردند. تحقیقات مقدماتی مأموران بیانگر آن بود که ساختمان چهار واحدی از سوی شهرداری پلمب شده است اما افرادی از روی دیوار و یا روزنه های اطراف آن که زمین های خالی است، وارد ساختمان می شوند.
تحقیقات غیرمحسوس مأموران اطلاعات کلانتری طبرسی جنوبی به سرنخ هایی رسیده بود که نشان می داد اعضای یک باند خلافکار با استفاده از یک دستگاه خودروی پراید، زنان و دختران را به «لانه پلمب شده» می کشانند و ... . بدین ترتیب، درستی گزارش شهروند مذکور در حالی تأیید شد که بررسی ها نشان می داد چند روز قبل نیز زن جوانی طعمه «مارمولک های کثیف» شده است اما او به دلیل حفظ آبرویش و تهدیدهای اعضای باند، به پلیس گزارشی اعلام نکرده بود. با به دست آمدن این اطلاعات، قاضی «حسینی» ضمن راهنمایی مأموران انتظامی، دستورات قاطعی را برای ورود به مخفیگاه و دستگیری «مارمولک های کثیف» صادر کرد. دقایقی بعد، گروه ویژه نیروهای انتظامی، عملیات غافلگیرانه خود را آغاز کردند و با بستن راه های گریز مخفی این ساختمان، دو جوان را به همراه یک دختر فراری نوجوان در اتاقک نگهبانی دستگیر کردند. بازجویی های مقدماتی بیانگر آن بود که دختر نوجوان از روز سیزدهم فروردین از منزلشان فرار کرده و در دام «مارمولک های کثیف» گرفتار شده است.
این در حالی بود که به دستور معاون دادستان مشهد، مأموران انتظامی زن جوان دیگری را که چند روز قبل طعمه اعضای این باند شده بود، نیز شناسایی کردند. این زن که به محل سکونت خود در یکی از شهرهای ارومیه رفته است، در تشریح چگونگی ماجرا گفت: آن روز برای خرید به منطقه 17شهریور مشهد رفته بودم. پس از آن که لوازم موردنیاز را خریداری کردم، کنار خیابان منتظر وسیله نقلیه ماندم که راننده یک دستگاه پراید سفیدرنگ مقابلم توقف کرد. من هم با گفتن مسیرم سوار خودرو شدم. چند متر بالاتر، جوان دیگری نیز سوار پراید شد و در صندلی جلو نشست اما هنوز مسافت زیادی را طی نکرده بودیم که ناگهان راننده خودرو را متوقف کرد و جوان مذکور از صندلی جلو به صندلی عقب آمد و کنارم نشست. من که با این حرکت احساس ترس کرده بودم، خودم را به گوشه صندلی چسباندم و از راننده خواستم که مرا پیاده کند ولی هنوز کلامم را کامل نکرده بودم که ناگهان آن جوان دهانم را با دست گرفت و سرم را زیر صندلی برد. دیگر فریادهایم به جایی نمی رسید و کسی صدایم را نمی شنید. تا این که آن ها مرا به ساختمانی بردند که در میان زمین های خالی ساخته شده بود. من برای فرار از دست آن ها همه طلاها و کارت عابربانکم را پیشنهاد کردم و گفتم اگر رهایم کنید همه این ها را به شما می دهم ولی آن ها توجهی نکردند اما در نهایت توانستم با ترفند خاصی از چنگ آن ها بگریزم.
با صدور قرار قانونی از سوی رئیس مجتمع قضایی شهیدبهشتی مشهد، تحقیقات گسترده پلیسی درباره جرایم احتمالی دیگر اعضای این باند در حالی ادامه دارد  که 2 متهم دیگر پرونده هم دستگیر شدند و  احتمال می رود آنان زنان و دختران دیگری را نیز طعمه هوس بازی های خود کرده باشند.
کد N1796385