عکس: نعیمه نظام دوست بعد از عمل اسلیو | نعیمه نظام دوست چند کیلو است؟ +تصاویر

نعیمه نظام دوست, نعیمه نظامدوست, عمل نعیمه نظام دوست, عمل جراحی نعیمه نظام دوست, بیماری نعیمه نظام دوست, عمل جراحی نعیمه نظام دوست, علت بستری نعیمه نظام دوست, عکس نعیمه نظام دوست, علت بیماری نعیمه نظام دوست, اسلیو, اسلیو معده, عمل اسلیو, عمل اسلیو معده, جراحی اسلیو, جراحی اسلیو معده, لاغری نعیمه نظام دوست, عمل اسلیو نعیمه نظام دوست, اسلیو چیست, عمل جراحی اسلیو, هزینه عمل اسلیو, عمل اسلیو چیست, ماهرتنه اسلیو, بهاره رهنما, عمل اسلیو بهاره رهنما, لاغری بهاره رهنما, لاغری سریع,جراحی لاغری,لاغری فوری

عکس: نعیمه نظام دوست | نعیمه نظام دوست بازیگر زن مشهور، چندی پیش در تهران تحت عمل جراحی لاغری اسلیو معده قرار گرفت. بعد از انجام عمل اسلیو معده نعیمه نظام دوست، بازیگران زن سینما و تلویزیون به عیادت او رفتند. حالا چند ماه از عمل لاغری نعیمه نظام دوست گذشته و او در گفتگویی درباره عمل اسلیو و ویژگی های آن می گوید.


بیشتر بخوانید: عمل اسلیو بهاره رهنما .نعیمه نظام دوست چند کیلو وزن کم کرد؟ 


نظام دوست به وضعیت جسمانی خود پس از عمل جراحی اشاره و بیان کرد: وضعیتم بسیار عالی است، 23 کیلو وزن کم کردم اما هنوز هر غذایی را نمی توانم بخورم.
وی درباره روند درمانی خود اظهار کرد: روند درمانی مورد انتظار پزشک معالجم و آن چه انتظار داشته ام تا کنون اتفاق افتاده است. تا امروز همه چیز خوب است و موردی وجود ندارد. طول درمان من 6 ماه است و امروز وارد ماه سوم پس از عمل شدم و تا ماه ششم باز هم کاهش وزن خواهم داشت که پزشکم کاهش تا 60 کیلو را پیش بینی کرده است.
نظام دوست که خود تجربه اقدامات مختلف برای لاغر شدن را دارد به مردم درباره اقدام به کاهش وزن خاطرنشان کرد: به افرادی که دچار بیماری چاقی هستند یا در مرحله چاق شدن هستند ورزش و رژیم غذایی را توصیه می کنم. هیچ عملی بهتر از ورزش و رژیم غذایی نیست. اگر به بیماری مثل قند و چربی مبتلا هستند یا بدنشان سوخت و ساز ندارد، شرایطی ندارند که بتوانند لاغرکنند و از هر اقدامی مایوس شدند به جراحی "اسلیو" اقدام کنند که مرحله آخر و بهترین راه است و بعد از عمل هم باید ورزش کنند.

گفتگو با نعیمه نظام دوست درباره عمل جراحی اسلیو


به عنوان اولین سوال، باید اشاره کنم به تصمیم شما برای جراحی و لاغر کردن، سال ۹۶ برای شما یک سال متفاوت بود سالی که به بزرگترین هدف خود جراحی معده رسیدید، البته فعالیت خوبی هم در فضای مجازی داشتید و دارید که گمان میکنم به دور از حواشی نبوده، خیلی کوتاه درباره بازخورد‌هایی که از مردم و یا همکارانتان گرفتید برای ما بگویید.
خوشبختانه هیچ بازخورد منفی از هنرمندان و دوستانم در فضای مجازی نداشتم. درواقع من اگر یک برنامه می‌روم و شوخی می‌کنم، همه می‌دانند که یک شوخی است؛ اما وقتی یک بحث جدی را مطرح می‌کنم، دلایل آن را هم می‌دانند. اما گاهی از بین صحبت‌های ما یک تیتر و یا بخش‎هایی بولد می‌شود که سمت و سوی یک مصاحبه مثبت را منفی نشان می‌دهد. آن‌هایی که من را می‌شناسند، خوب می‌دانند که من آدم شوخ طبعی هستم و سعی می‌کنم مسائل و دغدغه ام را با زبان طنز بیان کنم، ولی متاسفانه کسانی که من را نمی‌شناسند قضاوت منفی می‌کنند. در فضای مجازی هم به همین شکل است کامنت‌ها و صحبت‌هایی که بی‌جا قضاوت می‌کنند آزار دهنده است. البته باید بگویم آن قضاوت‌های درست برای من بسیار قابل احترام و با ارزش است.
*در سال ۹۶، شما را در تلویزیون فقط در دو مجموعه «محله گل و بلبل» و «همسایه‌ها» تماشا کردیم، این کمرنگ شدن در سریال‌ها به خصوص در سال گذشته به دلیل روند جراحی بود یا سعی دارید گزیده کار شوید؟
وقتی تصویربرداری «محله گل و بلبل» در اردیبهشت ماه ۹۶ به پایان رسید، سر کار سینمایی آقای داودی رفتم و بعد از آن در آبان ماه وارد پروژه سعیدآقاخانی شدم و پس از سفر به مشهد لوکیشن سریال «شب عید» آماده کار‌های جراحی‌ام شدم. البته در آن زمان دو پیشنهاد سینمایی و تلویزیونی داشتم که به دلیل عمل جراحی آنها را رد کردم. من مدت‌ها برای تصمیم نهایی جراحی با خودم جنگیده بودم، اگر می‌خواستم این پروژه‌ها را قبول کنم باز عمل به تأخیر می‌افتاد و آن جراتی که پیدا کرده بودم را از دست می‌دادم.
*با این اوصاف به تمام اهداف و برنامه‌هایی که در سال ۹۶ داشتید، رسیدید؟
همانطور که گفتم، برای انجام جراحی یک سال با خودم جنگیدم که این اتفاق رقم بخورد. وقتی برای کار سعید آقاخانی به مشهد رفتم، یک ماشین وَن آنجا بود که باید سوار و پیاده می‌شدیم، برای من به دلیل وزن بالایی که داشتم سخت بود و این شرایط ایستادن، راه رفتن و حتی بازی کردن را برایم سخت کرده بود. همه در کامنت‌ها و صفحات مجازی می‌گویند؛ «اراده نکرده که لاغر بشه…جراحی کرده است.» ؛ اما برای من که شرایط ورزش کردن، رژیم غذایی و .. فراهم نبود، جراحی کردن تصمیم بزرگی بود. مثل این است که یک معتاد اعتیاد خودش را کنار بگذارد. من هم به غذا معتاد بودم و این اتفاق باعث شد که تصمیم بزرگی را در زندگی‌ام بگیرم و به آن برسم.
*خاطره‌ای از دوران کودکی خود در رشت دارید؟
آن زمان تمام عشق و حال ما این بود که بعد از تعطیلی مدارس بلافاصله به رشت برویم. آن زمان با وجود تمام سختی‌های آن دوران وجود داشت همه خوشحال بودیم (با خنده)، اما الان دیگر این همدلی‌ها کمرنگ شده است. من به یاد دارم که همیشه ما خانه خود تهران پنجشنبه جمعه‌ها مهمان داشتیم. اما الان حسرت گذشته را می‌خورم که‌ ای کاش پدرم زنده بود و آن خوشی‌ها مهمانی‌ها و کودکی‌ها دوباره زنده می‌شد.شراره رخام و نعیمه نظام دوستفریبا کوثری نعیمه نظام دوستفلور نظری و نعیمه نظام دوست


سارا خوئینی ها نعیمه نظام دوسترزیتا غفاری


بهاره رهنما و نعیمه نظام دوست
آرام جعفری و نعیمه نظام دوست
کد N1796381