دشمنان به دنبال شکاف و تفرقه بین نیروهای مسلح هستند/ ارتش دشمن‌شناس است

سیاست داخلی,نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران,عزیز نصیرزاده,امیر نصیرزاده

جانشین فرمانده نیروی هوایی تاکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران یک ارتش با بصیرت و دشمن‌شناس است که به موقع تهدیدات را شناسایی کرده و به آن پاسخ می‌دهد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده در حضور دانش‌آموزان درجه‌داری در لشکرک ضمن تبریک ریشه‌کن شدن داعش گفت: شکست داعش نشان داد که حق همیشه پیروز و باطل نابودشدنی است.

وی افزود: این شکست مفتضحانه بیانگر حقانیت گروه مقاومت، مواضع حق‌طلبانه جمهوری اسلامی و همچنین خط بطلانی بر همه جنایات هولناک و تاسف‌برانگیز نظام ظلم و ستم است که جبهه مقاومت با اتکا به تجربه هشت سال دفاع مقدس موفق به کسب این موفقیت بزرگ شد.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش خطاب به دانش‌آموزان اظهار داشت: پوشیدن لباس مقدس سربازی در ارتش افتخار بزرگی است که باید شکرگزار این سعادت باشیم.

نصیرزاده به بیان ویژگی‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران پرداخت و تصریح کرد: ارتش ایران اسلامی یک ارتش مردمی است و در دل ملت بزرگ کشورمان جای دارد.

وی تاکید کرد: بر اساس شرح وظایف، ارتش در زمان جنگ، وظیفه حراست از مردم را برعهده دارد و در زمان صلح و در بحران‌هایی از قبیل زلزله اخیر با جان و دل در کنار مردم و کمک‌رسان آنها خواهد بود.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش اهداف والا و الهی ارتش جمهوری اسلامی ایران را از دیگر ویژگی‌های بارز آن برشمرد و خاطرنشان کرد: ارتش همواره به دنبال حفظ ارزش‌های انقلاب، دفاع از حریم اهل بیت(ع) و تعالیم اسلام بوده و خواهد بود.

نصیرزاده خطاب به دانش‌آموزان ابراز داشت: اگر آرزوی حضور در رکاب امام حسین(ع) در روز عاشورا را داشتید، اینک با حضور در ارتش و مقابله با تهدیداتی از قبیل گروه‌های تکفیری و داعش، ان‌شاءالله این آرزوی شما جامه عمل خواهد پوشید.

وی دیگر ویژگی ارتش جمهوری اسلامی ایران را داشتن بصیرت دانست و بیان کرد: دشمنان به دنبال شکاف و تفرقه بین نیروهای مسلح هستند ولی ارتش با شناخت به موقع این تهدیدات و با تدبیر فرمانده محترم کل ارتش، تعامل و اقدامات بسیار خوبی در راستای هم‌افزایی بین نیروهای مسلح ازجمله ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام داد و این توطئه دشمنان را خنثی کرد.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش کارآمدی ارتش را ویژگی بارز ارتش جمهوری اسلامی برشمرد و یادآور شد: علاوه‌بر کارآمدی، ارتش از دانش بالایی برخوردار است و کارگاه‌های مجهزی نیز در اختیار دارد.

نصیرزاده کارآمدی و دانش ارتش را نتیجه هشت سال دفاع مقدس دانست و عنوان کرد: برای حفظ این ویژگی‌های ارتش، باید با بهره‌مندی از فرمایشات فرمانده معظم کل قوا، اقتدار خود را تحکیم و توسعه بدهیم.

وی وظایف تک‌تک کارکنان ارتش و همچنین دانش‌آموزان در حال آموزش را برای حفظ این ویژگی‌ها، اهمیت دادن به آموزش‌ها و مسائل تربیتی، اخلاقی و روحی و روانی عنوان کرد و گفت: همواره ایمان و عزم راسخ الهی داشته باشید، خود را سرباز امام زمان(عج) بدانید و اخلاق خود را به اخلاق دینی تجهیز کنید.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش ضمن تاکید بر حفظ آمادگی و نظم و انضباط، خطاب به دانش‌آموزان اظهار داشت: ضمن بالا بردن سواد رسانه‌ای خود، در بهره‌برداری از شبکه‌های مجازی هوشیار و بیدار باشید؛ چراکه گسترش فضای مجازی یکی از ابزارها و توطئه دشمن در جنگ نرم است.

کد N1795760