از کیم کارداشیان تا ریحانا؛ تلاش برای نجات دختر فربانی تجارت جنسی

تجارت جنسی, قتل, حوادث خارجی, کیم کارداشیان, ریحانا, کارا دلوین, دختر جوان, روسپیگری, سینتویا براون, بردگی جنسی,

سینتویا براون نام دختری است که از 16 سالگی به گروه های تجارت جنسی پیوسته و در این گروه ها به الکل و مواد مخدر معتاد شده است. سینتویا براون در نوجوانی مجبور به رابطه با مردی 43 ساله از اعضای باند تجارت جنسی می شود، به گفته خودش از ترس اورا می کشد و در دادگاه محکوم می شود که تا 69 سالگی در زندان بماند. حالا کیم کارداشیان و ریحانا و کارا دلوین و... برای نجات او کمپین راه انداخته اند.

ماجرای دختر قربانی باند تجارت جنسی در امریکا که اکنون 13 سال است در زندان به سر می برد به موج بزرگ خبری در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. داستان این قربانی تجارت سیاه که سینتویا براون نام دارد از آن جهت تکان دهنده است که او از سن نوجوانی توسط باندهای قاچاق زنان شکار می شود و دست آخر به جرم قتل در دادگاه ایالت تنسی سر از سلول های زندان در می آورد.
به گزارش ایران آنلاین به نقل از سی ان ان خانم براون در حالی که 16 سال داشته است به باند تجارت جنسی کشانده می شود در این هنگام او  به مواد و الکل نیز اعتیاد پیدا می کند.. براون بعد از این توسط دلالان این تجارت سیاه در اینترنت نیز به فریب دختران مبادرت می کرده است.
او در حالی که هنوز در سن نوجوانی قرار داشته است با یکی از اعضای 43 ساله باند سیاه ارتباط برقرار می کند اما در یک روز تصمیم به کشتن او می گیرد. براون در دادگاه گفته است به خاطر ترس از کشته شدن توسط مرد 43 ساله به روی او اسلحه کشید. با ارتکاب این قتل او محکوم می شود تا 69 سالگی زندگی اش را پشت میله های زندان تباه کند.
با این قتل اسرار زندگی تلخ و ترسناک او توسط رسانه های امریکا فاش می شود. براون  اکنون 13 سال است در زندان امریکا به سر می برد. انتشار داستان زندگی او باعث شده  شماری از هنرمندان، روزنامه نگاران و فعالان شبکه های اجتماعی و مدلها از کیم کارداشین تا کارا دلوین برای حل مشکل او دست بکار شوند.
رسانه های معتبر امریکا از جمله سی ان ان و نیویورک تایمز نیز در گزارش خود خواستار اصلاح قانون ایالت تنسی برای نجات این قبیل قربانیان شده اند.
کد N1795524