خلاصه بازی دیشب میلان | آستریا وین 1 - آث میلان 5 | صعود میلان در یک بازی دیدنی +فیلم

خلاصه بازی, خلاصه بازی دیشب, خلاصه بازی میلان, خلاصه بازی میلان آستریا, خلاصه بازی دیشب میلان, خلاصه بازی دیشب میلان آستریا, خلاصه میلان آستریا, میلان آستریا, فیلم خلاصه بازی میلان آستریا, خلاصه بازی دیشب, خلاصه میلان دیشب, باشگاه میلان, تیم میلان, آث میلان, خلاصه بازی آث میلان,

خلاصه بازی دیشب میلان | آث میلان با نمایش یک فوتبلا مسلط و برتر، شب گذشته توانست حریف اتریشی خود، آستریا وین را با نتیجه 5-1 در هم بکوبد! میلان با پیروزی دیشب برابر آستریا وین، به عنوان تیم اول از گروه خود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد. فیلم خلاصه بازی میلان آستریا را در ادامه ببینید...

بیشتر ببینید: خلاصه بازی رئال آپوئل .


شاگردان وینچنزو مونتلا در این دیدار کاملا برتر از حریف بودند و در نهایت با کسب یک پیروزی پرگل، در فاصله یک شب پایان دیدارهای مرحله گروهی، صعودشان به عنوان تیم اول را قطعی کردند.

خلاصه بازی دیشب میلان | آستریا وین 1 - آث میلان 5 | صعود میلان در یک بازی دیدنی +فیلمخلاصه بازی دیشب میلان | آث میلان با نمایش یک فوتبلا مسلط و برتر، شب گذشته توانست حریف اتریشی خود، آستریا وین را با نتیجه 5-1 در هم بکوبد! میلان با پیروزی دیشب برابر آستریا وین، به عنوان تیم اول از گروه خود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد. فیلم خلاصه بازی میلان آستریا را در ادامه ببینید...

بازی با برتری میلان آغاز شد و بازیکنان این تیم در دقایق ابتدایی کاملا ابتکار عمل را در دست داشتند اما موقعیت های چندانی روی دروازه آستریا وین ایجاد نشد.

برتری میلانی ها ادامه داشت و در دقیقه 21، بورینی یک موقعیت بسیار خوب برای آندره سیلوا ایجاد کرد اما این بازیکن نتوانست از آن استفاده کند.

یک دقیقه بعد، این آستریا وین بود که روی اولین موقعیت جدی اش به گل رسید. روی پاس هولزهایسر بود که مونشاین با دوناروما تک به تک شد و بعد از پشت سر گذاشتن او، توانست دروازه را باز کند و در این بین تلاش لئوناردو بونوچی هم فایده ای نداشت و توپ از بین پاهای او وارد دروازه شد.

میلانی ها خیلی سریع به این گل واکنش نشان دادند و تنها 6 دقیقه به گل تساوی رسیدند. روی ارسال بورینی از سمت راست، توپ با دخالت سیلوا به رودریگز رسید و او هم با یک شوت دقیق، کار را تمام کرد.

فشار حملات میلان بعد از این گل ادامه پیدا کرد و این تیم در دقیقه 36 به گل دوم رسید. روی یک ضربه آزاد بود که آندره سیلوا ضربه رودریگز را قطع کرد و توانست گل دوم را به نام خود کند.

میلانی ها بعد از این گل هم به حملات شان ادامه دادند و در دقیقه 42، به گل سوم رسیدند. در حالی که توپ در حال خروج از خط عرضی زمین بود، بورینی توانست یک ارسال خوب را به دهانه دروازه آستریا وین انجام بدهد و کوترونه با ضربه سر، اختلاف را به دو گل افزایش داد. در دقایق پایانی این نیمه اتفاق خاصی رخ نداد و میلانی ها با برتری 3-1 به رختکن رفتند.

نیمه دوم را هم میلانی ها بهتر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی دو موقعیت بسیار خوب داشتند اما بونوچی و آندره سیلوا نتوانستند از موقعیت های شان استفاده کنند.

برتری این تیم ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 70 به گل چهارم رسیدند. آندره سیلوا که روی پاس چالهان اوغلوصاحب موقعیت شده بود، با یک چرخش خوب و ضربه ای دقیق، حساب کار را 4-1 کرد.

میلانی ها بعد از این گل هم به حملات شان ادامه دادند و در وقت های تلف شده به گل پنجم رسیدند. روی یک حرکت خوب تیمی، کوترونه روی پاس آنتونلی صاحب موقعیت شد و بعد از پشت سر گذاشتن دروازه حریف، دروازه را برای پنجمین بار باز کرد تا میلان 5-1 به پیروزی برسد.

ورزش سه
کد N1795236