«مجید گربه» +فیلم | قضیه گربه مجید چیست؟!

مجید, مجید گربه, ماجرای مجید گربه, گربه و مجید, مجید و گربه, ماجرای گربه و مجید, قضیه مجید, قضیه مجید گربه, قضیه گربه و مجید, قضیه مجید و گربه چیه, قضیه مجید و گربه, قضیه مجید, قضیه مجید چیه, فیلم مجید, فیلم مجید گربه, فیلم گربه مجید, فیلم مجید, فیلم جدید گربه مجید,

«مجید گربه» +فیلم | ماجرای گربه و مجید از یک ویدیو شروع شد، ویدیویی که در آن یک نفر گربه ای را مجید صدا می کند و گربه به سمت او برمی گردد، انگار که نامش را صدا زده اند! حالا اما ماجرای گربه و مجید بیخ دار شده! هر ساعت یک ویدیوی جدید منتشر می شود و قضیه گربه و مجید را بار دیگر اثبات می کنند! فیلم جدیدی از ماجرای گربه و مجید را در ادامه ببینید!

ویدیویی که این روزها در فضای مجازی دست به دست می شود درباره گربه و مجید است، با ما همراه باشید تا ببینیم قضیه گربه و مجید چیست.
«مجید گربه» +فیلم | قضیه گربه مجید چیست؟!«مجید گربه» +فیلم | ماجرای گربه و مجید از یک ویدیو شروع شد، ویدیویی که در آن یک نفر گربه ای را مجید صدا می کند و گربه به سمت او برمی گردد، انگار که نامش را صدا زده اند! حالا اما ماجرای گربه و مجید بیخ دار شده! هر ساعت یک ویدیوی جدید منتشر می شود و قضیه گربه و مجید را بار دیگر اثبات می کنند! فیلم جدیدی از ماجرای گربه و مجید را در ادامه ببینید!

به تازگی حرکتی جالب دربین مردم باب شده است که به عنوان یک چالش شناخته می شود. دراین حرکت با نام مجید و گربه یک بازی جالب و خنده دار به راه افتاده است که در آن افراد دوربین به دست میگیرند و در خیابان با دیدن گربه ای، آن را به نام مجید صدا میزنند و گربه به سمت دوربین برمیگردد و دوربین را نگاه می کند. افراد با دیدن این صحنه میخندند.
اگر قضیه گربه و مجید برایتان جالب است، شما هم به خیابان یا حیاط منزلتان بروید و با گربه های اطرافتان این کار را انجام دهید.
ما فیلم های قضیه گربه و مجید را برایتان آماده کرده ایم. در ادامه قضیه گربه و مجید  ، را در فیلم های زیر ببینید.
کد N1794892