جریمه نجومی زن میلیاردر | زن جوانی که به خاطر رانندگی در مستی جریمه شد که بود؟ +عکس

زن میلیاردر, زن جوان میلیاردر, ثروتمندترین زن نروژ, کاتارینا آندرسن, ثروتمندترین زنان جهان, عکس کاتارینا آندرسن, جریمه, رانندگی در حال مستی,

جریمه نجومی زن میلیاردر +عکس | زن جوانی که به خاطر رانندگی در حال مستی 23 هزار پوند جربمه شده بود، کسی نبود جز کاترینا آندرسن ثروتمندترین زن نروژ! ثروت این زن جوان نروژی 1.23 میلیارد دلار تخمین زده می شود و جریمه 23 هزار پوندی برایش چیز زیادی نیست!

بیشتر بخوانید: عجیب ترین قوانین رانندگی جهان .
دومین زن جوان میلیاردر جهان و ثروتمندترین زن نروژ، به دلیل رانندگی در حین مستی ۲۳هزار پوند جریمه شد.
تسنیم نوشت: دومین زن جوان میلیاردر جهان و ثروتمندترین زن نروژ توسط پلیس این کشور به دلیل رانندگی حین مستی با جریمه 23 هزار پوندی مواجه شد.
بر اساس گزارش telegraph، «کاترینا آندرسن»(Katharina Andresen) که بنابر ادعای نشریه «فوربس»(Forbes)، با ثروت 1.23 میلیارد دلار  ثروتمندترین زن نروژ محسوب می‌شود.
طبق این گزارش، جریمه  رانندگی در نروژ بر اساس میزان درآمد فرد خاطی محاسبه می‌شود و دادگاه شهر اسلو می‌توانست بر اساس میزان دارایی‌های «کاترینا» او را  40 میلیون کرون (پوند 3.7 میلیون) جریمه کند.
اما به این دلیل که وی در حال حاضر درآمد ثابتی ندارد و سرمایه‌ او به صورت سهام سرمایه گذاری شده است میزان جریمه او کمتر برآورد شد.
با این حال دادگاه جریمه‌ او را بر اساس تخمینی که از میزان ثروت کاترینا زده شد وضع کرد.
دادگاه همچنین «آندرسن» را به مدت 13 ماه از رانندگی منع کرد.
پدر «آندرسن» در سال 2007، 42 درصد از سهام خود را در شرکت سرمایه گذاری متعلق به خانواده به نام دخترش کرد و به این ترتیب «کاترینا» دومین زن جوان میلیاردر جهان نام گرفت.کد N1794867