خلاصه بازی دیشب رئال | رئال مادرید 6 - آپوئل 0

خلاصه بازی, خلاصه بازی دیشب, خلاصه بازی رئال, خلاصه بازی رئال مادرید, خلاصه بازی دیشب رئال, خلاصه بازی دیشب رئال آپوئل, خلاصه رئال آپوئل, رئال آپوئل, فیلم خلاصه بازی رئال آپوئل, خلاصه بازی دیشب, خلاصه رئال مادرید دیشب,

خلاصه بازی دیشب رئال 6- آپوئل 0 | فیلم: رئال، آپوئل را 6 تایی کرد! || بازی دیشب رئلا مادرید و آپوئل نیکوزیا، با نتیجه 6-0 به نفع رئال مادرید به پایان رسید. کریستیانو رونالدو و کریم بنزما، ستاره های رئال مادرید در بازی دیشب با آپوئل نیکوزیا بودند. فیلم خلاصه بازی رئال مادرید - آپوئل را ببینید...


رئال مادرید موفق شد با ارائه نمایشی برتر با 6 گل آپوئل را در قبرس مغلوب کرده و صعود به مرحله بعدی را قطعی سازند.

خلاصه بازی دیشب رئال | رئال مادرید 6 - آپوئل 0خلاصه بازی دیشب رئال 6- آپوئل 0 | فیلم: رئال، آپوئل را 6 تایی کرد! || بازی دیشب رئلا مادرید و آپوئل نیکوزیا، با نتیجه 6-0 به نفع رئال مادرید به پایان رسید. کریستیانو رونالدو و کریم بنزما، ستاره های رئال مادرید در بازی دیشب با آپوئل نیکوزیا بودند. فیلم خلاصه بازی رئال مادرید - آپوئل را ببینید...

ورزش سه نوشت:  رئال مادرید موفق شد با برتری 0-6 برابر آپوئل بعد از 2 هفته ناکامی در کسب 3 امتیاز برابر تاتنهام باز هم به مسیر پیروزی بازگردد.

بازی با برتری کهکشانی ها آغاز شد و در همان ابتدای کار رونالدو با ضربه ای دروازه آپوئل را تهدید کرد که پرز واکنش نشان داد.

در دقیقه 20 رونالدو باز هم صاحب فرصت شد اما ضربه ایستگاهی او از فاصله ای دور با اختلاف کم به بیرون رفت.

اما در دقیقه 23 رئال مادرید با ضربه والی و فوق العاده مودریچ از پشت محوطه آپوئل به گل اول خود در این دیدار رسید.

در ادامه حملات مادریدی ها بیشتر شد و بعد از خلق چند موقعیت آنها در دقیقه 38 به گل دوم رسیدند. روی پاس دیدنی کروس، بنزما با دروازه آپوئل تک به تک شد تا با ضربه ای دقیق زننده گل دوم باشد.

تنها 5 دقیقه بعد رئال به گل سوم رسید. روی ارسال کرنر، ضربه سر واران در دهانه دروازه با ضربه تمام کننده ناچو همراه بود تا گل سوم با همکاری مدافعان میانی به ثمر برسد.

اما این پایان کار نبود و در اوقات اضافه رئال با ضدحمله ای برق آسا و با از خود گذشتگی رونالدو و ارسال پاس او در مقابل دروازه خالی به بنزما توسط مهاجم فرانسوی به گل چهارم رسید تا نیمه اول با نتیجه 0-4 به سود شاگردان زیدان به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم حملات کهکشانی ها از سر گرفته شد و در همان ابتدای کار و روی ارسال مارسلو، رونالدو موفق شد با ضربه سر دقیق زننده گل پنجم باشد.

اما موتور رونالدو تازه روشن شده بود و این بازیکن روی پاس به عقب اشتباه مدافعان آپوئل و دخالت بنزما، در نهایت با ضربه ای دقیق گل ششم را هم به ثمر رساند

در ادامه توپ و میدان کاملا در اختیار رئال مادرید بود و این تیم فرصت های نصفه و نیمه ای را خلق کرد که منتج به گل نشد.

در دقیقه 73 و روی نفوذ واران، آسنسیو فرصت خوبی برای زدن گل هفتم داشت اما ضربه محکم او با عکس العمل پرز همراه بود.

دقایقی بعد و روی پاس تئو، سبایوس می توانست زننده گل هفتم باشد اما ضربه او از دهانه دروازه به بیرون رفت. در نهایت دیگر اتفاق خاصی رخ نداد تا مادریدی ها با  برتری  6 گله به خانه بازگردند.
کد N1794767