سپاه تهران جزو اولین کمک‌کننده‌ها درزلزله کرمانشاه بودند

سیاست داخلی,سردار غیب پرور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: در زلزله کرمانشاه مردم از همه جا کمک کردند. مردم تهران و سپاه تهران جزو اولین کمک‌کننده‌ها بودند. این خدمات ارزشمند است اما زمانی که ما گام‌های بلندی برای تولید شغل برداریم و بتوانیم در تولید شغل به دولت کمک کنیم، روز خوشی ماست

به گزارش ایلنا، سردار غلامحسین غیب‌پرور ظهر امروز در مراسم اهدای جهیزیه و سبد کالا گفت: چقدر خوب شد بساط داعش توسط مجاهدان و کار مستشاری ایران برداشته شد. 

وی با اشاره به مراسم امروز اظهار داشت: ان‌شالله سنت ازواج بیش از پیش رواج پیدا کند و دوام خانواده‌ها را شاهد باشیم

جانشین فرمانده کل سپاه در بسیج مستضعفین با بیان اینکه وظیفه مهم بسیج مردم‌داری است، تصریح کرد: اگر عشق به انقلاب و مردم نباشد، قدم نمی‌شود برداشت. حسن این داستان این است که مردم به میدان آمدند و کمک کردند. این نشان از آن است که جامعه زنده است و حرکت دارد. 

غیب‌پرور با تاکید بر اینکه شعار اصلی ما در بسیج خدمت به مردم است، خاطرنشان کرد: در زلزله کرمانشاه مردم از همه جا کمک کردند. مردم و سپاه تهران جزو اولین کمک‌کننده‌ها بودند. این خدمات ارزشمند است اما زمانی که ما گام‌های بلندی برای تولید شغل برداریم و بتوانیم در تولید شغل به دولت کمک کنیم، روز خوشی ماست

وی اضافه کرد: تا زمانی روحیه همگرایی باشد برکات خدا ساری و جاری است. 

همچنین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک هفته بسیج و پیروزی جبهه مقاومت ابراز داشت: یکی از وظایف اصلی بسیج خدمت‌رسانی به مردم است و در همین راستا سپاه تهران بزرگ به عنوان پیشگام در این مسیر کار کرده است.

غیب‌پرور ادامه داد: آنچه شما امروز ملاحظه می‌کنید بخشی از عملکرد سپاه است که در طول سال ادامه دارد.

وی با بیان اینکه همواره مردم در خط مقدم کمک به همدیگر بودند، اظهار داشت: در زلزله کرمانشاه مردم کار اصلی را انجام ‌دادند. هر کجا که مردم باشند آنجا میدان موفقیت ماست.

جانشین فرمانده کل سپاه در بسیج مستضعفین با اشاره به برنامه امروز بیان کرد: برنامه‌های اینچنینی بهانه‌ای است برای یک اظهار مبانی اصلی بسیج چراکه ما تا زمانی حیات داریم که خادم مردم هستیم. بنده روز گذشته در حرم امام گفتم حیات بسیج تا زمانی است که خادم مردم است.

غیب‌پرور با بیان اینکه مردم قبل ما به این باور رسیدند، یادآور شد: بسیج در متن مردم است.

کد N1794317