رازگشایی از مرگ پرستار در پزشکی قانونی

مرگ, مرگ مشکوک, پرستار زن, قتل, اختلاف, مظنون

رازگشایی از مرگ پرستار در پزشکی قانونی | پرونده مرگ مشکوک پرستار زن به هیات پنج نفره پزشکی قانونی رفت تا از مرگ مشکوک او رازگشایی شود.

 به گزارش جام‌ جم، روزهای پایانی دی سال 94 زن 31 ساله که پزشک یکی از بیمارستان‌های شمال تهران بود به طور مشکوکی فوت کرد. با شکایت خانواده‌اش در دادسرای جنایی تهران، داماد خانواده که پزشک متخصص بود و چند ماه پیش با او عقد کرده و دچار اختلاف شده بود، به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد.

او در جریان تحقیقات گفته بود چون حال همسرش بد بوده به او آمپول ضد تهوع تزریق کرده اما همسرش بعداز دو ماه بستری بودن در بیمارستان فوت شده و در مرگ او نقشی نداشته است.

این در حالی بود که پزشکی قانونی اعلام کرده بود زن جوان به علت عفونت شکمی و عوارض قلبی ـ ریوی ناشی از مسمومیت فوت کرده است.

در این مرحله بازپرس جنایی از هیات سه نفره کمیسیون پزشکی قانونی خواست درباره علت مرگ او اظهار نظر کنند که آنها چند روز پیش نظر دادند پرستار زن بر اثر مصرف متادون فوت کرده و احتمالا به‌طور خوراکی مورد استفاده قرار گرفته است.

خانواده پرستار زن به این نظریه اعتراض کردند و گفتند بعد از آمپولی که دامادشان تزریق کرده، حال فرزندشان بدتر شده و فوت کرده است.

قرار شد یک هیات پنج نفره پزشکی قانونی درباره علت مرگ این پرستار زن نظرشان را ارائه کنند تا مشخص شود شوهر پزشک او در مرگ وی نقش داشته است یا نه؟
کد N1794294