کمک 45 هزار دلاری «یانگوم » به زلزله زدگان کرمانشاه + عکس

یانگوم, کمک یانگوم, زلزله, کمک یانگوم به زلزله, کمک یانگوم به زلزله زدگان, کمک یانگوم به کرمانشاه, زلزله کرمانشاه, بازیگر یانگوم, عکس یانگوم, فیلم یانگوم, کمک یانگوم به زلزله زدگان کرمانشاه, یانگوم جواهری در قصر

کمک 45 هزار دلاری «یانگوم » به زلزله زدگان کرمانشاه + عکس | لی یانگ آئه بازیگر مشهور کره ای که در ایران با نام 'یانگوم' در جواهری در قصر شناخته می شود ۴۵ هزار دلار به زلزله زدگان کرمانشاه کمک کرد.

چک ۵۰ میلیون وونی (معادل ۴۵ هزار دلار) این بازیگر که در ایران علاقه مندان زیادی دارد امروز توسط آقای 'لی سونگ گیو' رئیس بنیاد کمک به معلولین کره جنوبی به طاهریان سفیر کشورمان در کره جنوبی تحویل شد.
'لی سونگ گیو' رئیس بنیاد کمک به معلولان کره جنوبی در دیدار با حسن طاهریان سفیر ایران در سئول گفت: "این هنرپیشه کره ای، همزمان با اعطای کمک مذکور، خواهان انتقال مراتب اندوه و همدردی خود با زلزله زدگان کشورمان و احترام و علاقه خود به مردم کشورمان شده است. همچنین تعدادی از بنیادها و شرکت های کره ای ضمن تماس با سفارت جمهوری اسلامی ایران و ارسال ایمیل، مراتب اندوه و همدردی خود را نسبت به جان باختن شماری از هم وطنانمان در زلزله کرمانشاه اعلام و آمادگی خود را برای ارائه هرگونه کمک اعلام کردند.
کد N1794041