رابطه با منشی شرکت به خون کشیده شد | اعترافات متهم در دادگاه

رابطه پنهانی, رابطه نامشروع, رابطه با منشی, قتل, دختر جوان

رابطه پنهانی با منشی شرکت به خون کشیده شد | به منشی شرکت به نام مریم علاقمند شدم. من به او پیشنهاد ازدواج دادم. مدتی از رابطه دوستانه ما نگذشته بود که رفتارهای مریم تغییر کرد و دیگر به محل کارش نیامد. چند بار با او تماس گرفتم اما جوابم را نداد. وقتی پرس و جو کردم متوجه شدم یک پسر جوان به نام حسین به خواستگاری او رفته است و ...

حکم قصاص و شلاق پسر جوان که در دوئل عشقی رقیبش را کشته بود دیروز در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد.
رسیدگی به این پرونده از عصر پنجم مهرماه سال 93 به دنبال جدال خونین چند پسر جوان در منطقه باغ آذری خزانه در دستور کار پلیس قرار گرفت. در این درگیری یک پسر 28 ساله به نام حسین کشته شده بود. شواهد نشان می داد این پسر در دوئل عشقی با یک پسر دیگر به نام جهان جان سپرده است. جهان 29 ساله بازداشت شد و در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.
در آن جلسه جهان به تشریح جزییات ماجرا پرداخت و گفت: در یک شرکت خودروسازی کار می کردم که به منشی شرکت به نام مریم علاقمند شدم. من به او پیشنهاد ازدواج دادم. مدتی از رابطه دوستانه ما نگذشته بود که رفتارهای مریم تغییر کرد و دیگر به محل کارش نیامد. چند بار با او تماس گرفتم اما جوابم را نداد. وقتی پرس و جو کردم متوجه شدم یک پسر جوان به نام حسین به خواستگاری او رفته است و به همین خاطر مریم تصمیم گرفته ارتباطش را با من تمام کند.
وی ادامه داد: من شماره تلفن حسین را از موبایل مریم برداشتم و با او تماس گرفتم.من و حسین برای تسویه حساب با هم قرار گذاشتیم و همراه دوستانمان سر قرار رفتیم. وقتی دعوا بالا گرفت من برای ترساندن حسین و دوستانش چاقو کشیدم و چاقو ناخوسته به سینه حسین برخورد کرد.
در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و سرانجام با توجه به درخواست اولیای دم برای جهان حکم قصاص و 99 ضربه شلاق به جرم رابطه پنهانی با دختر جوان صادر کرد. دیروز این حکم در شعبه 19 دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد
کد N1793945