اعضای کمیسیون بودجه به منظور برآورد مالی بودجه ۹۷ از مناطق زلزله‌زده بازدید می‌کنند

مجلس,کمیسیون بودجه

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: دولت قطعاً در لایحه بودجه سال آینده به موضوع زلزله زدگان کرمانشاه توجه خواهد کرد،اما اعضای کمیسیون می‌خواهند با بازدید میدانی در جریان دقیق مسائل قرار گرفته و میزان بودجه لازم را برآورد کنند.

به گزارش ایلنا، محمد مهدی، با اشاره به نشست امروز کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: با حضور نمایندگانی از وزارت راه و شهرسازی وزارت نیرو و سازمان بنیاد مسکن موضوع ارائه قیر رایگان برراساس بندهـ تبصره یک قانون بودجه سال ۹۶ بررسی شد.

سخنگوی کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: اطلاعات خوبی در خصوص مشکلات ارائه قیر رایگان برای راههای روستایی مطرح و تصمیم گیری در این زمینه به نشست بعدی موکول شد.

وی ادامه داد: همچنین موضوع رسیدگی به زلزله زدگان کرمانشاه مطرح شد و مقرر گردید که برای برآورد  بودجه مورد نیاز جهت ساماندهی شهرهای زلزله زده در سال ۹۷ سفری به مناطق زلزله‌زده صورت گیرد.

این نماینده مجلس تأکید کرد: دولت قطعاً در لایحه بودجه سال آینده به موضوع زلزله زدگان کرمانشاه توجه خواهد کرد اما اعضای کمیسیون می‌خواهند با بازدید میدانی در جریان دقیق مسائل و برآورد میزان بودجه لازم را داشته باشند.

سخنگوی کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس  اظهار داشت: زمان سفر قطعی نشده است پس از مشخص شدن اعلام می شود.

کد N1793906