رهبر انقلاب در سرپل ذهاب چه گفتند؟ | بیانات رهبر انقلاب در جمع زلزله زدگان کرمانشاه

رهبر انقلاب, مقام معظم رهبری, زلزله کرمانشاه, زلزله سرپل ذهاب, رهبری سرپل ذهاب, رهبری کرمانشاه, رهبری در مناطق زلزله زده, حضور رهبر در سرپل ذهاب, عکس رهبر در مناطق زلزله زده, عکس رهبر انقلاب در مناطق زلزله زده, عکس رهبری, رهبر در کرمانشاه, عکس رهبر در کرمانشاه, حضور رهبر در کرمانشاه, سفر رهبر به کرمانشاه, بازدید رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده, عکس رهبری کرمانشاه, رهبر انقلاب در سرپل ذهاب, حضور رهبر انقلاب در مناطق زلزله زده,

رهبر انقلاب در سرپل ذهاب چه گفتند؟ | بیانات رهبر انقلاب در جمع زلزله زدگان کرمانشاه || حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظطم انقلاب اسلامی که برای بازدید از مناطق زلزله زده غرب کشور به استان کرمانشاه سفر کرده اند، در دیدار با مردم سرپل ذهاب گفتند: من در دوران جنگ تحمیلی هم در میان شما بودم. شما مردانگی و استقامت خود را در جنگ تحمیلی نشان دادید. امروز هم نشان بدهید.

رهبر معظم انقلاب پیش برای بازدید از مناطق زلزله زده و دلجویی از زلزله زدگان و آسیب دیدگان وارد شهر کرمانشاه شدند. حضرت آیت الله خامنه‌ای در جریان این دیدار سرزده از مناطق زلزله زده بازدید کردند. رهبر انقلاب پیش از این در جریان حوادث مشابه در ورزقان و بم نیز دیدارهای مشابهی از مناطق زلزله زده داشتند و به صورت سرزده پیگیر وضعیت حادثه دیدگان بودند.

ایشان، امروز نیز پس از بازدید از چادرهای زلزله زدگان و بررسی وضعیت مناطق زلزله زده کرمانشاه، در جمع مردم مناطق زلزله زده سرپل ذهاب، تاکید کردند: من با یکایک دلهای داغدار شما همدردم. دوست داشتم در وقت بهتری در جمع مردم شما حاضر می شدیم.

رهبر معظم انقلاب یادآور شدند: این نخستین باری نیست که چنین حوادثی برای مردم این منطقه پیش می‌آید.

ایشان افزودند: من در دوران جنگ تحمیلی هم در میان شما بودم. شما مردانگی و استقامت خود را در جنگ تحمیلی نشان دادید. امروز هم نشان بدهید. انسان‌های دلاور و پهلوان می ایستند و حادثه را مغلوب خود می‌کنند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به ابعاد حادثه، تاکید کردند: این داغ و مصیبتی است که مردم ما در این منطقه، حدود ۵۰۰ نفر از عزیران خود را از دست دادند؛ اما ببینید که مردم ایران چطور همه خودشان را کرمانشاه می دانند. مردم احساس می کنند که به کرمانشاه مدیونند. این حجم گسترده ای که هر کس به قدر وسع خودش کمک کرد. مسئولین هم هر کدام در بخشهای مختلف تلاش کردند و اگر نبودند قطعا مشکلات بیشتری وجود داشت اما من قانع نیستم.

رهبر انقلاب در انتها ابراز امیدواری نمودند: روزگار بهتری ان شالله در انتظار مردم کرمانشاه است و ان شاالله خداوند فرصتی بدهد تا وقتی اینجا بیاییم که شهر آباد شده باشد؛ بهتر از قبل.

ایشان پس از وقوع زلزله کرمانشاه، در نشستی با سران سه قوه ضمن بررسی ابعاد حادثه، با اشاره به داغدار شدن مردم کرمانشاه در این حادثه، گفتند: ما در این غم با مردم دلاور و مرزبانان دلیر استان کرمانشاه شریک هستیم. مصیبت و فقدان عزیزان تلخ و سخت است اما امیدواریم خداوند متعال سکینه و آرامش خود را بر دل‌های خانواده‌های داغدار نازل، و چشمان آنان را به لطف و رحمت خود روشن کند.
کد N1793561