توزیع امکانات اولیه به مردم زلزله‌زده نظم بهتری گرفته است

مجلس,علی لاریجانی,زلزله کرمانشاه,زلزله در کرمانشاه,زمین لرزه در کرمانشاه

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: توزیع خوراک و امکانات اولیه به مردم زلزله زده نظم بهتری گرفته و بر اساس اعلام مسئولان هلال احمر پیش‌بینی‌های لازم تا یک ماه آینده انجام شده است.

به گزارش ایلنا، علی لاریجانی که برای بازدید از مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه به این استان سفر کرده است ، عصر امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، حضور یافت و ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام رضا(ع) و زلزله استان کرمانشاه گفت: امیدوارم این امتحان الهی موجب رشد مادی و معنوی در کل ملت ایران و استان شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز از شهرها و روستاهای زلزله زده استان کرمانشاه بازدید داشتم و به همراه نمایندگان استان، وزرا و مسئولان بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان و هلال احمر مشکلات و انتظارات مردم بررسی شد.

لاریجانی با بیان اینکه مدیران استانی، استاندار، نیروهای مسلح، هلال احمر و وزارت بهداشت از لحظات اول کمک‌های لازم را به مجروحین ارائه کردند و مجروحان به استان‌های دیگر نیز در صورت نیز اعزام کردند.

رئیس قوه مقننه با بیان اینکه در بازدیدها از مناطق زلزله‌زده، مشاهده می‌شد که چادر و امکانات اولیه در اختیار مردم قرار گرفته و کاستی از این جهت مشاهده نمی شد، ادامه داد: توزیع خوراک و امکانات اولیه نیز نظم بهتری گرفته و توضیحاتی که مسئولان هلال احمر اعلام کردند تا یک ماه دیگر پیش‌بینی‌های لازم را انجام داده‌اند تا به ارائه خدمات به مردم زلزله زده بدهند.

ادامه دارد...

کد N1793380