واکنش تند بهنوش بختیاری به عدم حضورش در کرمانشاه

بهنوش بختیاری, عکس بهنوش بختیاری, زلزله, زلزله کرمانشاه, واکنش هنرمندان به زلزله, واکنش بازیگران به زلزله, کرمانشاه, سرپل ذهاب, زمین لرزه, واکنش بهنوش بختیاری به زلزله, واکنش بهنوش بختیاری به زمین لرزه

واکنش تند بهنوش بختیاری به عدم حضورش در کرمانشاه | بهنوش بختیاری با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، واکنش تندی به افرادی که مانع حضورش در کنار زلزله زدگان شدند، نشان داد.

بهنوش بختیاری با انتشار عکسی از اهدای خون جمعی از بسیجیان به زلزله زدگان غرب کشور در صفحه اینستاگرامش، واکنش تندی به افرادی که مانع حضورش در کنار زلزله‌زدگان شدند، نشان داد.
وی در کنار این عکس نوشت: «اهدای خون کار قابل تحسینیه‌…و بسیار با ارزش .. (البته بدون بنر) … ولی یادش به خیر … اساتید خبرگزاری فارس مدافع بسیج منو متهم به ریاکاری کردن….. علیه من هجمه راه انداختن…… چون فقط گفتم چرا من و اقای تتلو رو بی خبر و بدون اطلاع من روی یک صحنه قرار دادید.
وقتی داشتم برای بچه سه ساله مریض دوستم، دست و پا می زدم و کمک جمع می کردم، همون بچه‌ای که بعداً همه هنرمندان رفتن پیشش باهاش سلفی گرفتن و اونا خیر و من ریاکار شناخته شدم، که امروز از ترس چسبوندن این انگ بترسم برم کرمانشاه پیش هموطن آسیب دیده ام …. که یه وقت یه عکسی بیرون نیاد ... از دور براشون گریه کنم…. همه بهم بگن بهنوش بیا، اینجا حضورت کمک میکنه و بگم نه، می ترسم از کمک کردن، برام جالبه که اینهمه میرن و کمک می کنن، اما فقط من که پانزده ساله در بیشتر کارای خوب پیشقدم بودم و برای بالا بردن فرهنگ مهربانی، هرچی به فکرم رسید انجام دادم، ریاکارم، می خندم به فهم اندک بعضیا، امروز مجبورم از دور با هموطنم همدردی کنم….. و یه کارایی براشون انجام بدم که فقط جنبه کمک مادی داره.
ولی حضورم نیست، حضوری که شاید، شاید چهار تا بچه از دیدن خانم چمنیشون شاد بشن، همون رو هم از من گرفتین ای جماعت قاضی و حسود … باشه همه شما کمک رسان، ماه … من بد … خدایی اون بالاست …. که پناه همه آسیب دیدگان دنیاس.»
کد N1793131