بازداشت پیمانکار بیمارستان اسلام آباد غرب | بیمارستان نوسازی که در زلزله کرمانشاه تخریب شد +عکس

زلزله, زلزله کرمانشاه, زمین لرزه, زمین لرزه دیشب, کرمانشاه, اخبار زلزله, کرمانشاه زلزله, زلزله سرپل ذهاب, آمار زلزله, خبر زلزله, آخرین زلزله, زلزله در کرمانشاه, خبر زلزله, آخرین اخبار زلزله, عکس زلزله, زمین لرزه کرمانشاه, عکس زلزله کرمانشاه, تلفات زلزله, تلفات زلزله کرمانشاه, زلزله در کرمانشاه, آخرین اخبار زلزله کرمانشاه, اخبار جدید زلزله, بیمارستان اسلام آباد, تخریب بیمارستان اسلام آباد, پیمانکار بیمارستان اسلام آباد, اسلام آباد غرب, بیمارستان امام خمینی اسلام آباد, زلزله اسلام آباد غرب,

بازداشت پیمانکار بیمارستان اسلام آباد غرب | بیمارستان نوساز اسلام آباد غرب، در پی زلزله کرمانشاه تخریب شد و این در حالی بود که بیمارستان قدیمی این شهر با قدمت چند دهه ای، سالم ماند و به خدمت رسانی ادامه داد. حالا پیمانکار بیمارستان نوساز/ مخروبه اسلام آباد غرب بازداشت شده تا جوابگوی تخریب بیمارستانی باشد که قرار بود این روزها پناهگاه مردم باشد.با دستور دادستان اسلام آبادغرب، پیمانکار بیمارستان جدید این شهر که در زلزله تخریب شده است بازداشت شد. بیمارستان اسلام آبادغرب در اثر وقوع زلزله تخریب شده بود.

وزیر بهداشت پیشتر اعلام کرد که برخی از مراکز درمانی در استان کرمانشاه مانند بیمارستانهای سرپل ذهاب و اسلام آباد غرب آسیب دیدند که حتما علیه پیمانکاران و مجریان این بیمارستان‌ها اقامه دعوی میکنیم.

ماجرای بیمارستان اسلام آباد غرب

ایلنا نوشت: حشمت‌الله فلاحت‌پیشه از صدور حکم بازداشت برای پیمانکار بیمارستان نوساز تخریب‌شده در اسلام‌آباد غرب خبر داد و گفت: با توجه به اینکه بیمارستان تخریب شده در اسلا‌م‌آباد غرب به تازگی ساخته و افتتاح شده بود، شاهد بودیم که این بیمارستان در پی وقوع زلزله تخریب شد و این در حالی بود که بیمارستان امام خمینی با وجود قدمتی چندین دهه‌ای خسارتی جدی به خود ندید.

وی افزود: در پی این مسئله، مدعی‌العموم حکم بازداشت پیمانکار این بیمارستان را صادر کرده است.

نماینده اسلام‌آباد غرب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رایزنی‌های خود با وزیر راه و شهرسازی و وزیر بهداشت اظهار داشت: در پی گفت‌وگوهایی که با آقایان آخوندی و قاضی‌زاده هاشمی داشتم، قرار شده است که تیم متخصص فنی به بررسی این بیمارستان بپردازند.

فلاحت‌پیشه ادامه داد: عزم و تلاش وزارت راه و وزارت بهداشت این است که براساس بررسی‌های این تیم متخصص، بیمارستان تخریب شده اسلام‌آباد غرب براساس اصول صحیح فنی و مهندسی و پدافند غیرعامل مورد ساخت و نوسازی قرار بگیرد.

عکس: تخریب بیمارستان جدید

فلاحت پیشه نماینده اسلام‌آباد غرب گفت: بعد از زلزله صدها مصدوم زلزله را در حياط بر روي اين تحت ها پذيرش كرده اند. پرسنل خدوم بيمارستان مجبور شدند ١٢٤ تخت بيمارستان جديد را با بيمارانش جلوي سرماي بيرون مداوا كنند.

 وی افزود: تاسف آور اينكه بيمارستان كهنه شهر با ٣٠ سال قدمت آسيب جدي نديد، چنديدن نفر قرباني خيانتی شدند که فقط وقتي افشا ميشود كه ده ها خانواده مظلوم را داغدار كرده است.

سمت چپ تصویرفاز اول بیمارستان امام خمینی اسلام آبادغرب بابیش از 50 سال قدمت که حتی شیشه های ان هم سالم است سمت راست، فاز دوم بیمارستان که جدیدا افتتاح شد


کد N1791851