احتمال تغییر آمار کشته شدگان ساکن مسکن مهر استان کرمانشاه / رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی قول حمایت صد در صدی دادند

راه و مسکن,رئیس جمهور,روابط عمومی,مسکن مهر,وزیر راه و شهرسازی,کشته شدگان

مدیر روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با بیان اینکه عملیات آواربرداری ادامه دارد و ممکن است آمار فوتی‌ها در واحدهای مسمکن مهر تغییر کند، گفت: رئیس جمهوری و وزیر راه و شهرسازی در بازدید از واحدهای مسکن مهر قول حمایت صد در صدی از زلزله زدگان بی‌سرپرست دادند.

صالحی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا با اشاره به بازدید رئیس جمهوری، وزیر راه و شهرسازی و معاونان وزیر از مسکن مهر از شهرستان‌های استان کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به اینکه واحدهای مسکونی سرپل ذهاب بیشترین خسارات را پس از زلزله داشتند، رئیس جمهوری از این منطقه بازدید و با ساکنان مسکن مهر سر پل ذهاب گفت‌وگو کرد.

وی ادامه داد: رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی قول حمایت از مردم زلزله زده و افرادی که مسکن خود را از دست داده بودند را داد.

صالحی با تاکید بر اینکه هنوز میزان خسارات وارد آمده به واحدهای مسکن مهر استان کرمانشاه برآورد نشده است، گفت: تاکنون در واحدهای مسکن مهر دو نفر از هموطنانمان فوت شده‌اند این آمار نهایی نیست چرا که آواربرداری در حال انجام است و به پایان نرسیده است.

این مقام مسئول در اداره راه و شهرسازی استان کرمانشاه تاکید کرد: احتمال تغییر آمار فوت شدگان در واحدهای مسکن مهر وجود دارد اما امیدوار هستیم این رقم در حد حداقلی بماند.

صالحی با اشاره به بازدید وزیر راه و شهرسازی از واحدهای مسکن مهر این منطقه گفت: وزیر راه و شهرسازی دستور داد تا علت تخریب واحدهای مسکن مهر در کوتاه‌ترین زمان مشخص و به مردم  اعلام شود.

وی افزود: خوشبختانه اسکلت واحدهای مسکن مهر باقی مانده است و آسیب جدی ای که به این ساختمان‌ها شده این بوده است که دیوار بیرونی خانه‌ها ریزش داشته‌اند.

 

کد N1791673