فیلم: زلزله کرمانشاه | ترس و نگرانی مردم در لحظه وقوع زلزله +فیلم

زلزله, فیلم زلزله, زلزله فیلم, فیلم زلزله کرمانشاه, فیلم زلزله کربلا, فیلم زلزله در کرمانشاه, لحظه زلزله کرمانشاه, لحظه وفوع زلزله, فیلم لحظه زلزله کرمانشاه, دوربین مداربسته زلزله, زلزله سرپل ذهاب, زلزله در تهران, زلزله دیشب, زمین لرزه, زمین لرزه دیشب, عکس زلزله, عکس زلزله کرمانشاه, عکس زلزله سرپل ذهاب, عکس ویرانی زلزله, فیلم زلزله دیشب, عکس زلزله قصرشیرین, قصرشیرین, زلزله قصر شیرین, زلزله در کرمانشاه, زلزله کرمانشاه فیلم, فیلم زمین لرزه, تصاویر زلزله, فیلم سرپل ذهاب, سرپل ذهاب,

فیلم: زلزله کرمانشاه | زمین لرزه شدیدی که دیشب در مرز ایران و عراق اتفاق افتاد در بسیاری از نقاط کشور احساس شد، اما به علت نزدیکی استان کرمانشاه با مرکز زلزله، این استان به ویژه شهرستان های سرپل ذهاب و قصرشیرین بیش از سایر مناطق از زلزله 7.3 ریشتری آسیب دید. فیلم زیر، لحظه وقوع زلزله در استان کرمانشاه و ترس و نگرانی مردم را نشان می دهد. در ادامه فیلمی از زلزله استان کرمانشاه را ببینید!

بیشتر ببینید: عکس زلزله کرمانشاه و...

بیشتر بخوانید: زلزله دیشب؛ آخرین آمار .
بیشتر بخوانید: آخرین اخبار زلزله .


زمین لرزه ای به بزرگی 7/3 ریشتر که کانون آن حلبچه بود بخش های گسترده ای از عراق و ایران را به لرزه در آورد.

زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۳ ریشتر کرمانشاه و کمی بعد پس لرزه ۴.۶ ریشتری حوالی مرز ایران و عراق را لرزاند. زلزله امشب در همدان، اراک، زنجان، اهواز، ایلام، سنندج، کرمانشاه، تبریز، ارومیه، اردبیل و چند شهر دیگر نیز احساس شد.

در ادامه فیلمی از لحظه وقوع زلزله در پیرانشهر را مشاهده می‌کنید.

فیلم: زلزله کرمانشاه | ترس و نگرانی مردم در لحظه وقوع زلزله +فیلمفیلم: زلزله کرمانشاه | زمین لرزه شدیدی که دیشب در مرز ایران و عراق اتفاق افتاد در بسیاری از نقاط کشور احساس شد، اما به علت نزدیکی استان کرمانشاه با مرکز زلزله، این استان به ویژه شهرستان های سرپل ذهاب و قصرشیرین بیش از سایر مناطق از زلزله 7.3 ریشتری آسیب دید. فیلم زیر، لحظه وقوع زلزله در استان کرمانشاه و ترس و نگرانی مردم را نشان می دهد. در ادامه فیلمی از زلزله استان کرمانشاه را ببینید!