تی آر ایکس TRX ; سادگی و سرعت

trx, بند trx

تی آر ایکس TRX ; سادگی و سرعت | تی آر ایکس TRX یک تمرین فوق العاده شدید است که می تواند برای همه سازگار باشد، اما برای همه سطح های بدنی ممکن است مناسب نباشد. شما باید یک سطح پایه ای از تناسب اندام و هماهنگی داشته باشید تا بیشترین بهره را از حتی از ساده ترین تمرینات تی آر ایکس TRX بیفزایید و مطمئن شوید پیشرفت های ورزشی در بلند مدت برایتان ایجاد می شود.

 تی آر ایکس TRX ; سادگی و سرعت


ورزش تی آر ایکس TRX فقط به عنوان یک ورزش معلق بر اساس وزن بدن به طور همزمان قدرت، تعادل، انعطاف پذیری و ثبات در مرکز بدن انسان را توسعه می دهد. ورزش تی آر ایکس  TRX یک ابزار آموزشی قابل حمل است که گرانش و وزن بدن کاربر را برای تکمیل صدها تمرین به ارمغان می آورد. ورزش تی آر ایکس بی نهایت مقیاس پذیر است، بنابراین بدون توجه به جایی که در آن ورزش می کنید، شما می توانید یک تمرین سریع، سرگرم کننده و موثر برای تمام بدن در هر نقطه داشته باشید، به عبارتی با استفاده از گرانش و وزن بدن می توانید برای انجام صدها تمرین استفاده کنید و خود را به چالش بکشید – زیرا شما می توانید به سادگی موقعیت بدن خود را برای بیشتر یا کمتر کردن مقاومت تنظیم کنید. چرا من فکر می کنم ورزش تی آر ایکس TRX بهترین تمرین برای من است؟ سادگی. پاسخ این پرسش تنها سادگی است. این ورزش بسیار کاربردی تنها از چند بند مقاوم و محکم، غلاب و یک کیف قابل حمل تشکیل شده است که می توان در هر مکانی همچون خانه، محل کار و فضای باز از آن به راحتی و سادگی استفاده کرد. به گفته دیگر بدون آنکه مجبور به تحمل هزینه های زیاد برای رفت وامد به باشگاه و یا خرید لوازم ورزشی و بدنسازی کنید، می توانید با استفاده از ورزش تی آر ایکس TRX، تمامی عضلات خود را پرورش دهید.


تی آر ایکس TRX یک تمرین فوق العاده شدید است که می تواند برای همه سازگار باشد، اما برای همه سطح های بدنی ممکن است مناسب نباشد. شما باید یک سطح پایه ای از تناسب اندام و هماهنگی داشته باشید تا بیشترین بهره را از حتی از ساده ترین تمرینات تی آر ایکس TRX  بیفزایید و مطمئن شوید پیشرفت های ورزشی در بلند مدت برایتان ایجاد می شود. این یک تمرین عالی برای شما است اگر زمان و فضای محدودی دارید و در حال تلاش برای به دست آوردن یا حفظ شرایط برتری برای خود در برخورداری از تناسب اندام هستید.


ورزش تی آر ایکس TRX بازه ای گسترده از ماهیچه های بدن را در بر می گیرد، ممکن است شما تمرینی را برای افزایش قدرت و استقامت در بخشی از بدن به مانند بازوها انجام دهید، ولی به دلیل آنکه این ورزش حالتی معلق به شما می دهد، ماهیچه های بخش های دیگر بدن نیز به مانند پاها و شکم را هم درگیر می کند، این به راستی بر خلاف ورزش بدنسازی است که تنها با یک تمرین، یک ماهیچه به کار گرفته می شود. اختلاف دیگر آن با ورزش بدنسازی در آن است که به دلیل ایجاد کشش در تی آر ایکس بر خلاف فشار در بدنسازی، ماهیچه های مابینی (ماهیچه هایی در دو طرف ماهیچه بزرگ) هم به چالش افتاده و پرورش می یابد، و در همین راستا قدرت، استقامت و چابکی که ویژگی های بنیادی تی آر ایکس است در بدن افزایش می یابد. به همین دلیل است که بدن ورزشکاران در بدنسازی تنبل می شود و از استقامت و چابکی خبری نیست.


همچنین تی آر ایکس TRX برای کاهش وزن و تناسب اندام هم بسیار کاربردی است. ایروبیک و ساختا قدرت در این ورزش معلق نیز کلید کاهش وزن، فشار خون و کلسترول بد برای پیشگیری از بیماری قلبی است. حفظ تعادل بدن در تمرینات گوناگون تی آر ایکس دلیلی بر چربی سوزی بخش های مختلف بدن است، که در دل خود افزایش ضربان قلب و تعرق بدن را خواهد داشت. به گفته دیگر پیامد های طولانی مدت تی آر ایکس فایده مهم دیگر است که شما قادر می سازد برای همیشه بدنی مقاوم، انعطاف پذیر و چابک داشته باشید.


مزایای زیادی از برنامه ورزش تعلیق تی آر ایکس TRX وجود دارد. این نه تنها در از دست دادن وزن کمک می کند وانگه کل بدن را هدف قرار می دهد. بنابراین، ما بعضی از موثر ترین مزایای پکیج حرفه ای تی آر ایکس [size=2]TRX  را ارائه می دهیم. مزایا عبارتند از:


1- تمرینات مرکز ثقل بدن: هسته بدن یا مرکز ثقل بدن در ارتباط با جاذبه است که درست در بالای باسن و در وسط بدن او واقع شده است. هنگامی که جهت بدن را تغییر می دهید، مرکز ثقل بدن به ترتیب تغییر می کند، سپس بدن از نیروی عضلانی همراه با هماهنگی با مرکز ثقل بدن نسبت به جاذبه زمین در هنگام حرکت استفاده می کند. تمرین تعلیق تی آر ایکس TRX برای هدفمند کردن مرکز ثقل بدن طراحی شده است. این کار با فعال کردن عضلات هسته ای برای ایجاد ثبات و تعادل بدن انجام می شود.


2- تمرینات کشیدن: این تمرین یکی از اولین روشهای بدن سازی است. با تمرین کشیدن یک عضله به کشش در آمده و انعطاف پذیری، قدرت و استقامت بدن افزایش می باید. تمرینات کشش در راستای تمرینات مرکز ثقل بدن است.


3- آموزش یک جانبه: آموزش فوق الذکر در شناسایی ضعف عضلات و عدم تعادل است که می تواند صدماتی ایجاد کند. بهترین راه برای جلوگیری از عدم تعادل عضلانی، انتخاب کردن تمرین هایی است که آموزش یکطرفه را انجام دهد و یا به سادگی گروه های عضلانی مخالف را تقویت می کنند.


در این راستا برای خرید تی آر ایکس TRX به فروشگاه اینترنتی پیلتن شاپ piltanshop.com رجوع کرده و بازه ای از انواع تی آر ایکس TRX را مشاهده کنید، همچنین برای مشاوره و بررسی های بیشتر با کارشناسان ما از طریق شماره تماس: 86081348-021 و یا تلگرام فروش @sales_piltanshop تماس حاصل فرمایید.
کد N1789835