صندلی ماساژور شما را بر فراز ابر ها می برد !

صندلی ماساژ, ماساژور, ماساژ درمانی, صندلی ماساژور, ماساژ

به دو دلیل افراد معمولا به صندلی ماساژور نیاز دارند – استراحت (آرامش، ریلکس شدن) یا تسکین درد. الف) صندلی ماساژور برای استراحت و ریلکس شدن. ب) صندلی ماساژور برای تسکین درد.

خرید صندلی ماساژور به معنای دست یافتن به وسیله ای برای انجام ماساژ قسمت های گوناگون بدن است. به طور یقین ماساژ درمانی نه تنها برای افراد در درمان درد های بدن مفید است، بلکه ماساژ منظم می تواند به کاهش تنش و استرس در شما کمک کند. از آنجایی که امکان پذیر نیست هر روز یک فرد ماساژ دهنده را استخدام کنید، یا مسیری را به رفتن به مرکز ماساژ طی کنید و همچنین متحمل هزینه های زیادی در بلند مدت شوید، می توانید با خرید صندلی ماساژور گامی موثر در سلامت فردی خود بردارید. بدین ترتیب برای شما به راحتی امکان دریافت ماساژ منظم در خانه و محل کار وجود دارد. با تهیه بهترین صندلی ماساژور می توانید از ماساژی با کیفیت، کاربردی و همه جانبه برخوردار شوید. صندلی ماساژ خوب انواع گوناگونی از اقدامات و تکنیک های ماساژ را در سطوح مختلف برای شما فراهم می کند. 

1- صندلی ماساژ چگونه کار می کند؟

دستورالعمل عملیاتی که به صندلی ماساژور متصل شده است نشان می دهد که چگونه به درستی از صندلی ماساژور جهت رسیدن به نتیجه عالی استفاده کنید. راهنمای استفاده از صندلی ماساژور به راحتی تنها با فشردن یک دکمه است. تولید کنندگان جهت فروش صندلی ماساژور طرح های گوناگونی از آن را می سازند، اگر چه آنها دارای طرح هایی مجزا و منحصر به فردهستند، اما برخی از تکنیک های عمومی ماساژ در همه آنها به طور یکسان به کار رفته است. وقتی می خواهید از یک صندلی ماساژور استفاده کنید، صرف نظر از طراحی آن، تنها به راحتی بر روی آن بنشینید و از یکی از برنامه های از پیش تعیین شده آن استفاده کنید. برنامه هایی برای انواع گوناگون ماساژ به مانند نقاط فشار شیاتسو، مالش، ضربه زدن، ورز دادن و حرکت غلتکی وجود دارد. برای  سبک ماساژ نقاط فشار شیاتسو، غلطک های موجود در صندلی ماساژور برای نقاطی مشخص از کمر و پشت فرد عمل می کنند که هدف آن تنها ایجاد آرامش و رفع تنش و خستگی است. اگر می خواهید دست ها یا پاها را ماساژ دهید، باید با استفاده از برنامه های از پیش تعیین شده صندلی و تنها با فشار دادن چند دکمه، توسط کیسه های موجود به راحتی مقدار شدت و سرعت ماساژ را به دلخواه تغییر دهید. حالت ضربه زدن یکی دیگر از تکنیک های ماساژ است که معمولی به حرکت “کاراته” شبیه است که در قسمت پشتی صندلی ماساژور قرار دارد و برای تحریک و ماساژ بخش کمر و پشت به کار گرفته می شود.

برای تکنیک های نورد یا غلتکی، چرخش ها به سمت بالا و پایین در امتداد پشتی صندلی ماساژور به صورت منظم حرکت می کنند. شیوه ماساژی به مانند ورز دادن یا مالش، تکنیکی است که غلتک ها را قادر می سازد در یک الگوی دایره ای حرکت کنند. غلتک ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند تا اطمینان حاصل شود که ماساژ به شیوه ایده آل انجام می گیرید. آنها حرکت های دست یک ماساژور حرفه ای را تقلید می کنند و در الگوهای گوناگون و ویژه ای کار می کنند تا ماساژی مطلوب صورت گیرد. به گفته دیگر بهترین صندلی ماساژور دامنه گسترده ای از فنون مختلف ماساژ را با حرکت هایی به سمت بالا، پایین و دایره ای را انجام می دهند. دیگر صندلی های ماساژور پیچیده تر و با ویژگی های بیشتری برای ایجاد تجربه ماساژ عالی موجود هستند. به موجب این صندلی ماساژور همچون یک شبیه ساز حرفه ای حرکت های ماساژ عمل می کند. در برخی از آن ها ماساژور به مانند تعدادی از مدل های برند BONCARE بن کر امکانات و ویژگی های منحصر به فردی همچون ماساژ در حالت بی وزنی یا گرانش صفر را با ایجاد تجربه ای واقعی، خیال انگیز و بسیار آرامش بخش را فراهم می کند. در فروش صندلی ماساژور همه این موارد که در راستای ویژگی و امکانات آن قرار دارد، مستقیما بر قیمت صندلی ماساژور موثر خواهد بود.

در اینجا برخی از راهنمایی های رایج برای کمک به شما در پیدا کردن صندلی ماساژور ارزان را شرح می دهیم:

2-  شناسایی نیازهای خود

به دو دلیل افراد معمولا به صندلی ماساژور نیاز دارند – استراحت (آرامش، ریلکس شدن) یا تسکین درد.

الف) صندلی ماساژور برای استراحت و ریلکس شدن

اگر شما در حال خرید صندلی ماساژور برای مقاصد آرامش بخشی و ریلکس شدن هستید، باید بگوییم که همه صندلی ماساژور ها نخست بر چنین خصوصیتی یعنی ایجاد آرامش و ریلکس شدن بر پایه های اقدامات ماساژ ساخته شده اند. در این راستا نیز تمامی صندلی ماساژور های موجود در پیلتن شاپ دارای این خصوصیت هستند، با این تفاوت که هر یک از صندلی ماساژور ها دارای امکانات متفاوتی هستند، ممکن است یک صندلی ماساژور تنها برای ماساژ و ریلکس کردن پاها و نشیمنگاه ساخته شده باشد که مطمعنا جزء صندلی ماساژور های ارزان قیمت قرار می گیرند، و یا صندلی ماساژوری با دارا بودن ماساژ همه قسمت های بدن باشد.

ب) صندلی ماساژور برای تسکین درد

مسلما به دلیل آنکه صندلی ماساژور ها بر پایه ماساژ درمانی طراحی شده اند دو رکن اساس آرامش بخش و درمانی را توام برای شخص ایجاد می کنند، اما در بعضی از صندلی ماساژور ها ویژگی های خاصی به مانند ماساژ شیاتسو برنامه ریزی شده است یا به طور خاص بر نقطه خاصی از بدن ماساژ درمانی انجام می شود.

3- تنظیم مقدار بودجه

قیمت صندلی ماساژور با توجه به امکانات و ویژگی های هر یک متغییر است. به طور معمول، یک صندلی ماساژور با امکان ماساژ تمام بدن و با دارا بودن قابلیت هایی همچون اسکن بدن و ویژگی بی مانندی همچون گرانش صفر (zero gravity)، می تواند قیمت بیشتری به نسبت صندلی ماساژورهایی که این امکانات را ندارند باشد. هنگامی که صندلی ماساژور مناسب برای خانه خود را در نظر می گیرید، به یاد داشته باشید که قیمت نقش مهمی در آنچه شما دریافت خواهید کرد دارد. در حالی که یک صندلی مقرون به صرفه ممکن است به دلیل برچسب قیمت ارزان تر، وسوسه انگیز تر باشد، همچنین از نظر کیفیت ماساژ و امکانات به طور قابل توجهی کمتر از همتایان پیشرفته تر خود خواهد بود. ما می دانیم که قیمت بخش مهمی از تصمیم شماست، به همین دلیل است که ما به دنبال ارائه اطاعات و مشاوره برای شما هستیم تا تصمیم گیری آگاهانه ای داشته باشید. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که در بلند مدت صندلی ماساژور همه چیز که می خواهید را به شما می دهد و دارای تمام ویژگی هایی است که شما نیاز دارید تا آن را به بخشی پایدار در خانه و مورد استفاده برای تمام اعضای خانواده تبدیل کنید. به طور یقین خرید بهترین مارک صندلی ماساژور بهترین راه برای زندگی پر مشغله امروز است. برای این منظور به فروشگاه اینترنتی پیلتن شاپ piltanshop.com رجوع کرده و بازه ای از انواع صندلی ماساژور را مشاهده کنید، همچنین برای مشاوره و بررسی های بیشتر با کارشناسان ما از طریق شماره تماس : 86081348-021 و یا تلگرام فروش @sales_piltanshop تماس حاصل فرمایید.


کد N1789828