همه چیز در مورد دکتر نوروزیان و پکیج رشد مو

دکتر نوروزیان, ریزش مو, پیشگیری از ریزش مو, جلوگیری از ریزش مو, پکیج ریزش مو

مدتی است به گوشمان میخورد دکتر نوروزیان صاحب امتیاز داروخانه دکتر حامد نوروزیان موفق به ساخت دارویی محلول و اسپریی شده است که موجب رشد مجدد موهای ریخته شده حتی برای افرادی که موهای خود را بر اثر دلایل ژنتیکی و ارثی از دست داده اند، میشود ولی تا چه حد این گفته ها صحت دارد؟

مدتی است به گوشمان میخورد دکتر نوروزیان صاحب امتیاز داروخانه دکتر حامد نوروزیان موفق به ساخت دارویی محلول و اسپریی شده است که موجب رشد مجدد موهای ریخته شده حتی برای افرادی که موهای خود را بر اثر دلایل ژنتیکی و ارثی از دست داده اند، میشود ولی تا چه حد این گفته ها صحت دارد؟ در این مطلب به بررسی این محلول و پکیج تخصصی مو به نام پکیج رشد مو دکتر نوروزیان و چگونگی جوابدهی این محلول و پکیج روی موهای مختلف میپردازیم.


شما میتوانید از طریق مرجع رسمی و معتبر دکتر نوروزیان از آخرین اخبار مربوط به پکیج رشد موی دکتر نوروزیان(نوروزی)، آدرس و شماره های تماس داروخانه و مطب دکتر نوروزیان، همچنین اسامی نمایندگی های معتبر این پکیج معجزه گر مو، مطلع شوید.
به گفته برخی از افرادی که پکیج رشد مو دکتر نوروزیان(دکتر نوروزی) را استفاده کرده اند، این محلول در کنار پکیج دکتر نوروزیان بهترین و قوی ترین پکیج رشد سریع مو در سریع ترین زمان ممکن میباشد.


پکیج رشد مو دکتر نوروزیان شامل چه محصولاتیست؟


در این پکیج مکملهایی شامل ویتامینهای ضروری جهت درمان ریزش مو و رشد مو+تونیک رشد مو(همان محلول اسپری ای ساخته دکتر نوروزیان که مهمترین عضو این خانواده میباشد)+شامپو تخصصی ضد ریزش مو و تقویتی مخصوص نوع موی مصرف کننده+صابون گیاهی تقویت کننده پوست و موی سر و از بین برنده چربی مو قرار دارند.


در اینجا شماره تماس دکتر نوروزیان را جهت اطلاع رسانی به متقاضیان محترم پکیج رشد مو دکتر نوروزیان اعلام میداریم.تلفن تعیین وقت ویزیت مطب و داروخانه پکیج دکتر نوروزیان: 09190737370-02166900487
نظرات پزشکان دیگر درباره داروی رشد موی دکتر نوروزیان


-برخی پزشکان رقیب این دکتر داروساز معتقد هستند دکتر نوروزیان درصد بالایی از ماینکسیدل در اسپری تولیدی خود ریخته که همین امر باعث رشد سریع موهای شخص پس از 4 تا 5 هفته میگردد.


-برخی دیگر از پزشکان معتقدند علاوه بر اسپری که مقادیر زیادی مانکسیدل استفاده شده قرصهای هورمونی مانند فینستراید که در بعضی مواقع عوارض خاصی هم دارد باعث تداخل هورمونی شده و متقابلا موجب رشد سریع مو میشود.


تمامی این پزشکان به اتفاق یک نظر دارند و آن هم این است که اگر ما هم میخواستیم میتوانستیم اینکار را انجام دهیم و با درصد بالایی از مانکسیدل و قرصهای هورمونی و ترکیب چند مولتی ویتامین داروی رشد مو درست کرده و به افراد زیادی تجویز کنیم.


اما برای ما این سوال پیش میآید که چرا چنین دارویی از طرف دکتر زیبایی و یا داروساز دیگری رخ نداده است؟ در پاسخ باید گفت بیش از 2 دلیل وجود ندارد:


1. پزشکان دیگر و رقبای کاری در زمینه رشد مو قادر به ساخت چنین دارویی نیستند و عملا با توجه به اینکه تعداد بسیار کمی از استفاده کنندگان اسپری دکتر نوروزی اشخاصی هستند که مصرف ماینکسیدل برایشان منع شده است ولی با مصرف این اسپری دچار مشکل حادی نشده اند پس این موضوع پیش میآید که ماینکسیدل موجود در این پکیج شاید باشد ولی آنقدرها هم که پزشکان دیگر مدعی هستند نیست و کلا دکتر نوروزیان ریسکی متقبل نشده است.


2. ممکن است تا حدودی نظرات پزشکان دیگر صحیح بوده و پس از مدتی که دقیق مشخص نیست، عوارض داروهای موجود در لیست رشد موی دکتر نوروزیان خود را نشان داده و باعث ریزش دوباره موههای به دست آمده و یا عوارض جانبی دیگر در اعضای دیگر بدن شخص مصرف کننده شود.


 اعضای پکیج رشد موی دکتر نوروزیان  
در حال حاضر پکیج رشد موی دکتر نوروزیان شامل ترکیبات زیر میباشد:


-یک شامپوی تقویتی و ضد ریزش مو


-قرص زینک پلاس Zink Pluse


-داروی تقویتی بادی کیلینز(Body Cleanse)


-قرص فینستراید


-اسپری یا محلول ترکیبی خود دکتر


-صابون هفت گیاه جهت ضخیم شدن ریشه مو و گرفتن چربی مو که این صابون به تنهایی داروی خوبی برای از بین بردن چربی مو و ضخیم شدن موهای نازک میباشد.


ترکیبات محلول یا اسپری رشد مو دکتر نوروزیان چیست؟


الکل ، عصاره بورداک(باباآدم) ، آب دیونیزه ، روغن درخت چای ، عصاره سابال(نخل هندی) ، عصاره نعنا ، پروپلین گلیکول ، گلیسیرین ، عصاره دم اسب ، نشاطات برنج ، دی پانتنول ، زینک پی سی ا و چند ترکیب دیگر.


سوالات متداولی که مصرف کنندگان و یا افرادی که قصد استفاده از محلول رشد موی دکتر نوروزیان را دارند برایشان پیش خواهد آمد


قبل از پرسش و پاسخ عرض کنم تمامی این سوالات از طرف افرادی که قصد خرید این پکیج رشد مو را داشته و مصرف کنندگان این دارو مطرح و متقابلا از طرف جناب دکتر نوروزیان پاسخ داده شده است.


آیا این داروها عوارض دارد؟


اکثر داروهایی که در بالا به آن اشاره شد مولتی ویتامین های ضروری بدن برای هستند که بر روی رشد مو هم تاثیر میگذارند جز قرص فینستراید و اسپری محلول رشد مو که قرص فینستراید باعث افزایش سرعت پاسخدهی و رشد سریع مو در کنار دیگر محصولات موجود در پکیج شده ولی میتوانید آنرا مصرف نکنید اما به قیمت دیرتر نتیجه گرفتن البته این قرص رشد مو کمی میل ج ن س ی فرد مصرف کننده را هم کم خواهد کرد که با قطع مصرف قرص، تمامی این موارد برطرف میگردد(البته با توجه به دوز بسیار پایین این قرص در پکیج دکتر نوروزیان عوارض آن نیز کاهش میابد و به حداقل میرسد) و اما اسپری که به گفته خود دکتر نوروزیان اصلی ترین داروی این پکیج میباشد باز هم به گفته ایشان هیچ گونه عوارضی جز موارد خاص و معدود که به شکل خارش سر پدیدار میشود و پس از چند روز از بین میرود نخواهد داشت.


قابل توجه عزیزان متقاضی پکیج رشد مو دکتر نوروزیان، محلول رشد مو دکتر نوروزیان برای موی سر، ابرو و ریش قابل استفاده است و برای مژه به دلیل احتمال ورود به چشم قابل استفاده نمیباشد.


آیا ممکن است به جای رشد مو شاهد ریزش موهای خود باشیم؟


در روزهای ابتدایی به این دلیل که ماهیت این پکیج رشد مو به شکلی است که ابتدا موهای کرکی و ضعیف ریخته و سپس موهای ضخیم رشد خواند داشت مشاهده این مورد عجیب نیست.


آیا تداخل دارویی در صورت مصرف داروی دیگری در این مورد صدق میکند؟


تمامی داروهای تجویز شده در پکیج رشد موی دکتر نوروزیان ویتامین و تقویتی بوده و تونیک محلول اسپری دکتر نوروزیان نیز به گفته ایشان ترکیبات گیاهی داشته و تداخل داروئی به جز موارد خاص ایجاد نمیکند.


چه مدت باید داروی رشد مو استفاده شود؟


توصیه دکتر نوروزیان به افرادی که بیش از 50% موهای خود را از دست داده اند این است که 6 دوره این دارو را مصرف نمایند ولی با توجه به اینکه اکثر افراد با مصرف 2 یا 3 دوره موفق به دیدن رشد مجدد موهای خود خواهند شد میتوانند از ادامه مصرف صرفه نظر کنند ولی برای ثبات تاثیرات معمولا بیش از 4 دوره توصیه میشود.


آیا استفاده این تونیک و داروی رشد مو سن خاصی دارد؟


معمولا سن ریزش مو بین 17 تا 45 سال است که دوران سنی ایده آل برای مصرف این محلول از 23 تا 45 میباشد.


چه تفاوتی میان داروی رشد موی دکتر نوروزیان و کاشت مو وجود است؟


در کاشت مو علاوه بر عوارض جراحی و سطح مصرف داروی بی حسی در ۷۰درصد بیماران کاشت نتیجه مطلوب را ندارد و علاوه بر ضعیف بودن ریشه مو درمرحله اول کاشت اکثر موهای کاشت شده پس از دو ماه میریزد و تعداد کمی از موها در سر باقی میماند که ظاهر بسیار بدی در چهره شخص دارد.کاشت مو نیاز به مراقبت و ترمیم دارد که این امر هزینه بالایی برای بیمار دارد .در متد دکتر نوروزیان علاوه بر تقویت موهای ضعیف و کمک به رشد انها تمامی موهای ریخته و کرکی تبدیل به موهایی مقاوم و ثابت میگردد.


علاوه بر هزینه بسیار کم این پکیج موهای شما در زمان کوتاه رشد سریع پیدا میکند البته باید خاطر نشان کرد در استفاده از این دارو هم نیاز به تمدید چنین دوره و مراقبت های توصیه شده وجود دارد.


منع مصرف قرص های هورمونی موجود در پکیج


آقایان و خانم هایی که قصد اقدام به بارداری دارند.


خانم های باردار


خانم هایی که در دوران شیردهی هستند.


آیا در این محلول ترکیبات شیمیایی هم استفاده شده یا گیاهی است؟


باز هم تاکید و تکرار میکنیم به گفته دکتر نوروزیان خود محلول گیاهی است ولی خب قرص های هورمونی که اغلب در کنار پکیج جهت افزایش سرعت رشد مو توصیه میشود مشخصا گیاهی نیست.


در محلول یا اسپری رشد مو از ماینکسیدل استفاده شده است؟


خیر


آیا شاهد عوارضی هم از مصرف این دارو بوده اند؟


براي خانم ها در بعضي موارد افزايش موهاي زائد ( براي خانم هاي باردار تجويز نمي شود یکی به این دلیل که خانم های باردار باید بسیار مراقب خود بوده و هیچ دارویی جز با تجویز پزشکی که زیر نظر وی هستند مصرف نکنند دوم به علت تغييرات هورموني دوران بارداری و شیردهی رشد مو پاسخدهی نخواهد داشت)


برای آقایان هم جز موارد نادری که به شکل سرخ شدن و خارش کف سر یا صورت پدیدار میشود مشاهده نشده است. البته به جز قرصهای هورمونی مانند فینستراید که عوارض خاص خود از جمله کاهش میل ج ن س ی شخص مصرف کننده خواهد شد.


دوره مصرف دارو چقدر است؟


دوره درمان بسته به نوع ريزش و حجم خالي شدن سر از ١ تا ٢ سال


چرا دوره مصرف دارو اینقدر طولانیست؟


باید موها در این مدت به قدرت و مقاومت کافی رسیده تا پس از قطع دارو ریزش مجدد نداشته باشند.


آیا با قطع مصرف دارو احتمال ریزش مو وجود دارد؟


طبق آمار 30 تا 40 درصد از افراد پس از قطع دارو شاهد ریزش مجدد موهای خود خواهند بود که این افراد باید مادام محلول یا پکیج را مصرف نمایند.


طرز مصرف دارو برای آقایان و خانم ها متفاوت است؟


ﺧير. حتي نحوه استفاده هم مشابه بوده و فقط در تجويز دارو و مکمل كمي متفاوت است.


پس از چه مدت شاهد رشد مو خواهیم بود؟


بسته به شن، شخص و جنسیت بین 20 تا 60 روز


آیا قرصهای هورمونی باعث عقیم شدن میشوند؟


خیر. با دوزی که توصیه میشود مشکلی نخواهد داشت.


آیا این محلول فقط روی رشد موی سر تاثیرگذار است؟


خیر. این محلول قابل استفاده برای موی سر،ابرو و مژه میباشد.


آیا بدون استفاده از قرص هورمونی هم شاهد رشد موی خود هستیم؟


بله ولی طبق گفته بالا در زمانی طولانی تر، البته با توجه به جایگزین کردن مکمل دیگری به جای قرص هورمونی، تاخیر زمانی کمی جبران میگردد.


قیمت پکیج رشد مو دکتر نوروزیان چقدر است؟


قیمت پکیج رشد مو دکتر نوروزیان بسته به مواردی که پزشک برای شخص مورد نظر تجویز مینماید و دوره درمانی وی با توجه به تغییرات در موارد پکیج بین 200 تا 300 تومان متغیر میباشد.


تلگرام، کانال تلگرام و شماره تلفن داروخانه و مطب دکتر نوروزیان جهت مشاوره  پکیج رشد مو


شما میتوانید از طریق کانال تلگرام و شماره هایی که جهت مشاوره و تعیین وقت ویزیت پکیج رشد مو جناب دکتر نوروزیان در مرجع دکتر نوروزیان درج شده است با بخش مشاوره  و اطلاع رسانی ارتباط برقرار کرده و برای تعیین وقت ویزیت مطب و داروخانه دکتر نوروزیان پکیج رشد مو دکتر نوروزیان در سریع ترین زمان اقدام فرمایید.


02166900487-09190737370


تلگرام: 09190737370


آیا محلول رشد مو لاناریا  lanariaهمان محلول رشد موی دکتر نوروزیان است؟
بله. محلول رشد مو دکتر نوروزیان از این پس با نام تجاری لاناریا Lanaria در داروخانه و مطب دکتر نوروزیان همچنین به صورت آنلاین در مرجع اصلی دکتر نوروزیان عرضه میگردد.


هزینه پکیج رشد مو دکتر نوروزیان چقدر میشود؟
بسته به تشخیص پزشک و تعیین موارد پکیج دکتر نوروزیان بین 200 تا 350 تومان متغیر است.

سخن آخر پکیج رشد مو دکتر نوروزیان
آنچه مشخص است تا به حال هیچ ئر در طی سالهای اخیر هیچ دارویی به این اندازه تاثیر جالب و رضایتبخشی روی افرادی که به هر دلیلی موهای خود را از دست داده اند نداشته و این افراد با استفاده از پکیج رشد مو دکتر نوروزیان اعتماد به نفس دوباره خود که به واسطه ریختن موهایشان از بین رفته بود را بازپس خواهند گرفت.
با توجه به گفته های بالا که بخش اعظمی از آن سوالات کاربران پکیج رشد مو دکتر نوروزیان بود و پاسخها هم پاسخهای جناب دکتر نوروزیان میتوان نتیجه گرفت این پکیج عوارض خاصی نداشته و افرادی که در این 2 الی 3 سال ساخت این پکیج در حال تکمیل دوره درمان بوده و یا دوره درمان را به پایان رسانیده اند از چیزی که در نهایت موجب رشد موهایشان میشود رضایت کامل دارند و پکیج دکتر نوروزیان را به دیگران هم پیشنهاد میکنند.


قابل توجه کاربران پکیج رشد مو دکتر نوروزیان، از دوره 6 و 7 به بعد(با توجه به میزان نتیجه گیری و رشد موهای قوی)میتوانید تنها محلول اسپری رشد مو دکتر نوروزیان را استفاده نمایید.
کد N1787710