پول بدست می‌آید ولی زمان برنمی‌گرده

تور دبی, تور کیش, تور مشهد, مانلی پرواز, تور,

بله. پول به مرور زمان و با تلاش فراوان بدست می‌آید. ولی زمان هیچگاه به عقب بر نمی‌گردد پس یه راه حل خوب برای کسانی که می‌خواهند به سفر بروند ولی از نظر مالی نمی‌توانند از تمام هزینه‌های سفر خود برآیند در نظر گرفته‌ایم.

مانلی پرواز با ارائه تورهای اقساطی امکان سفر به هر جایی که می‌خواهید را به شما می‌دهد چه در داخل ایران چه در خارج از ایران ... .
پس اولین قدم برای سفر حل شد. با حل این مشکل دیگر جای نگرانی  برای هزینه‌های سفر نخواهد بود و به راحتی می‌توانید تصمیم بگیرید که به کجا سفر کنید؟
قدم دوم انتخاب یک جای زیبا در این فصل از سال هست! حالا کجا بریم ؟؟
مانلی پرواز به شما 3 شهر زیبا  مشهد، کیش و دبی را پیشنهاد می‌کند.
اولویت مانلی برای پیشنهاد سفر برای شما شهر مشهد با تور مشهد است چون تعداد گردشگران این شهر در این فصل کمتر شده است و دیگر شلوغ نیست. شما گردشگرها می‌توانید بعد از زیارت حرم امام رضا به رستوران پسران کریم بروید و یک غذای خیلی خوشمزه  نوش‌جان کنید. البته این رستوران پسران کریم کمی قیمت بالایی دارد ولی کیفیت خوبی که دارد ارزش رفتن را دارد. بعد از غذای خوشمزه وقت گردش در شهر است تا حداکثر استفاده از تور ارزان مشهد را کرده باشید. شما میتوانید که به طرقبه، کوه سنگی، پارک ملت یا شهربازی مشهد بروید و خوش بگذرانید.

گزینه بعدی که مانلی پیشنهاد می‌کند تور دبی هست. همانطور که می‌دانید در این فصل آب وهوای دبی بسیار معتدل است و گردشگرای زیادی به این شهر می‌روند. سفر به دبی یک سفر هیجان‌انگیز و فراموش نشدنی است. جالب است که بدانید این شهر پر هزینه  تفریحات گردشی و تفریحی رایگانی برای گردشگران در نظر گرفته است. وشما می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌ای به آنجا سفر کنید و تمام لحظات را در ذهن خود ثبت کنید.

گزینه آخر پیشنهاد مانلی برای سفر، تور کیش است. اگر می‌خواهید داخل کشور خودمان از بهترین تفریحات و هیجانات لذت ببرید به جزیره کیش بروید و نگین خلیج فارس را از نزدیک ببینید و درتمام هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید. در کیش به دیدن کشتی یونانی، شهر باستانی حریره  بروید. در کیش می‌توانید با قایق‌های کف شیشه‌ای که قیمت مناسب دارند به دریای خلیج فارس بروید و ماهی‌های رنگارنگ ببینید. فکرکنیم جالب است اگر بدانید که جزیره کیش و جزیره دبی پیمان خواهر خواندگی خوانده‌اند.
کد N1787158