حمله به مدرسه های ارومیه به بهانه آزار دختر دانش آموز | سرایدار مدرسه و فرصت طلبان ارومیه دستگیر شدند

تجاوز, تجاوز جنسی, تجاوز به دختر, تجاوز به دختر دانش آموز, تجاوز به دختر 12 ساله, تجاوز سرایدار, تجاوز سرایدار مدرسه, آزار جنسی, آزار جنسی ارومیه, تجاوز ارومیه, تجاوز در ارومیه, اسلام آباد ارومیه, اسلام آباد, تجاوز در اسلام آباد, تجاوز به دختر دانش آموز در ارومیه, تجاوز به دختر در ارومیه, تجاوز اسلام آباد, ماجرای تجاوز ارومیه, عکس تجاوز, تجاوز جنسی, کودک آزاری, تجاوز به کودک, مدرسه اسلام آباد, مدرسه اسلام اباد, مدرسه ارومیه, حمله به مدارس ارومیه, حمله به مدرسه ارومیه, تخریب مدرسه ارومیه, مدرسه

شب گذشته عده ای افراد فرصت طلب به بهانه ازار دختر دانش آموز توسط سرایدار مدرسه در اسلام آباد ارومیه، به چند مدرسه ارومیه هجوم برده و خساراتی به اماکن عمومی وارد کردند. پلیس با شناسایی افراد فرصت طلبی که از تحریک احساسات عمومی سوء استفاده کردند خبر می دهد...

بیشتر بخوانید: ماجرای مدرسه اسلام آباد ارومیه .
بیشتر بخوانید: نحوه آزار دختر ارومیه ای .
بیشتر بخوانید: مدرسه ارومیه: تجاوز تکذیب شد .

دادستان عمومی و انقلاب ارومیه از دستگیری برخی عوامل فرصت‌‌طلبی خبر داد که به بهانه اعتراض به اتفاق دیروز در یکی از مدارس ارومیه شب گذشته به دو مدرسه دیگر در این شهر حمله کرده و خسارت‌هایی به بار آورده بودند.
مصطفی حبیبی با اعلام اینکه پس از وصول گزارش‌ هایی مبنی بر تجمع اولیای دانش‌ آموزان مدرسه‌ ای در منطقه اسلام‌آباد در اعتراض به سرایدار این مدرسه که در ادامه منجر به حضور و تجمع عده‌ای عناصر فرصت‌طلب در محل شده بود، شخصا در محل تجمع حاضر شده است، گفت: به اتفاق برخی دیگر از مسئولان ضمن صحبت با والدین دانش‌آموزان آنان را دعوت به متفرق شدن و پیگیری قانونی موضوع کردیم که انصافا هم با آرام شدن شرایط مردم عادی که احساسات‌شان از شنیدن خبر برانگیخته شده بود متفرق شدند.
وی افزود: متاسفانه در این بین عده‌ای فرصت‌طلب با سوءاستفاده از شرایط پیش آمده اقدام به تحریک مردم کردند که تعدادی از آنها شناسایی و دستگیر شدند و تحقیقات از آنها آغاز شده است.
دادستان عمومی و انقلاب ارومیه ادامه داد: سرایدار این مدرسه نیز با صدور دستور قضایی بازداشت شده است.
حبیبی یادآور شد: حدود ساعت ده شب گذشته نیز عده‌ای اندک از فرصت‌طلبان دوباره به دو مدرسه دیگر حمله کردند و خسارت‌هایی به بار آورده‌اند که تعدادی از آنان نیز دستگیر و تعدادی متواری شدند که تلاش برای دستگیری آنان ادامه دارد.
وی در پایان تاکید کرد: مردم خوب و شریف ارومیه آرامش و امنیت خود را به خوبی قدر می‌دانند و در کنار مسئولان و عوامل ایجاد نظم و امنیت اجازه فرصت‌طلبی را به افراد منفعت طلب و مخل نظم و آرامش نخواهند داد.
کد N1782836