«مدرسه ارومیه»؛ تجاوز تکذیب شد | متهم به «بد اخلاقی» با دختر دانش آموز دستگیر شد

تجاوز, تجاوز جنسی, تجاوز به دختر, تجاوز به دختر دانش آموز, تجاوز به دختر 12 ساله, تجاوز سرایدار, تجاوز سرایدار مدرسه, تجاوز سرایدار به دختر دانش آموز, تجاوز سرابدار به دانش آموز, آزار جنسی, آزار جنسی ارومیه, تجاوز ارومیه, تجاوز در ارومیه, اسلام آباد ارومیه, اسلام آباد, تجاوز در اسلام آباد, تجاوز به دختر دانش آموز در ارومیه, تجاوز به دختر در ارومیه, تجاوز اسلام آباد, ماجرای تجاوز ارومیه, عکس تجاوز, تجاوز جنسی, کودک آزاری, تجاوز به کودک, مدرسه اسلام آباد, مدرسه اسلام اباد, مدرسه ارومیه, بد اخلاقی

مدرسه ارومیه | بالاخره پس از چند ساعت بحث و تایید و تکذیب درباره ماجرای مدرسه ارومیه، مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌ غربی پرده از اصل ماجرا برداشت. او گفت که در ماجرای مدرسه ارومیه، بحث تجاوز به دختر دانش آموز در کار نبوده است. او تاکید کرد: این غیر از یک بد اخلاقی چیزی نبوده. و تاکید کرد که متهم دستگیر شده است.

بیشتر بخوانید: ماجرای مدرسه اسلام آباد ارومیه .
بیشتر بخوانید: نحوه آزار دختر ارومیه ای .

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی از دستگیری نیروی خدماتی متهم به بداخلاقی با دانش‌آموز ارومیه‌ای خبر داد.
ایلنا نوشت: فریدون سیدمصطفوی شامگاه در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: ولی این دانش‌آموز روز گذشته/یکشنبه/ رضایت کتبی خود را مبنی بر عدم شکایت از نیروی خدماتی در کلانتری محل ارائه کرد و یک روز بعد مجدد بر موضوع دامن زده شد و حوادثی را پدید آورد که به نفع مصالح جامعه مان نیست.
وی اضافه کرد: مردم باید به مسوولان اعتماد کنند، چراکه مسولان در حال بررسی موضوع هستند و تمامی مسوولان امروز در مدرسه حضور داشتند.
سیدمصطفوی اضافه کرد: امروز آموزش و پرورش به آرامش نیاز دارد و فرزندان این سرزمین باید در امنیت به درس و تحصیل خود ادامه دهند.
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: این غیر از یک بد اخلاقی چیزی نبوده و بدون‌شک بعد از بررسی‌ها مراجع ذی‌صلاح اقدامات لازم را انجام می‌دهند.
وی با اشاره به بازگشت آرامش به فضای مدرسه اضافه کرد: نیروی خدماتی یاد شده دستگیر و دادستانی در حال رسیدگی به موضوع است و نتایج به‌زودی به اطلاع عموم مردم می‌رسد.
براساس اظهارات مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی روز گذشته یکی از اولیا به مدرسه راه شهدا ارومیه مراجعه کرده و به مدیر مدرسه درباره رفتاری دور از شأن و زشت نیروی خدماتی مدرسه و بداخلاقی‌های وی با یک دانش‌آموز 12 ساله شکایت می‌کند.
مدیر مدرسه نیز موضوع را با نیروی انتظامی مطرح می‌کند که با همکاری نیروی انتظامی موضوع دقیقا تا هشت شب گذشته/یکشنبه/پیگیری می‌شود و ولی دانش‌آموز با توجه به صحنه‌ای که از وضعیت شکایت انجام شده بود و مستندات نیروی انتظامی و اینکه هر گونه تجاوز به این دانش‌آموز منتفی است اعلام رضایت کتبی کرده و با اعلام رضایت ولی دانش‌آموز موضوع به پایان می‌رسد.
بعد از طرح موضوع در محله اهالی و خانواده این دانش‌آموز به مدرسه مراجعه کرده و زمینه برخورد در محله پیش می‌آید.

کد N1782730