سارینا دختر سمنانی؛ قربانی جدید کودک آزاری | چه بلایی سر دختر بچه 5ساله سمنانی آوردند؟

سارینا, سارینا سمنان, سمنان, ضرب و شتم سارینا, دختر سمنانی, دختر بچه سمنانی, سارینا دختر سمنانی, عکس سارینا, ضارب سارینا, سارینا اهورا, اهورا, قتل اهورا, کودک آزاری, آزار کودکان, دختر 5 ساله سمنانی,

سارینا دختر سمنانی؛ قربانی جدید کودک آزاری | خبر آزار وحشیانه سارینا دختر 5 ساله در حالی منتشر شد که هنوز داغ اهورا پسر دو ساله رشتی تازه است. سارینا دختر بچه 5 ساله سمنانی است که ساعتی پیش به بیمارستان منتقل شد؛ در حالی که علاوه بر حالت خفگی، دچار خونریزی مغزی و جراحت های وحستناک دیگر بود. ضارب سارینا هنوز پیدا نشده است...

بیشتر بخوانید: ماجرای اهورا .

بیشتر بخوانید: ماجرای آتنا اصلانی .

بیشتر بخوانید: ماجرای قتل تبسم .

با تکرار حادثه کودک آزاری تازه‌ای در سمنان، وقوع این قبیل حوادث در شهرهای مختلف وارد فاز جدی و نگران کننده‌ای شده است.
به گزارش ایلنا، پرونده کودک آزاری سارینای 5 ساله در سمنان امروز موج تازه ای از نگرانی را در میان خانواده‌ها به همراه داشت.
این در شرایطی است که پرونده این کودک آزاری با مشخص شدن هویت ضارب وارد مرحله جدیدی شده است.
این حادثه در حالی رخ داد که هنوز چند روزی از فاجعه قتل و کودک آزاری اهورای 3 ساله در گیلان نمی گذرد.
بر اساس این گزارش، والدین سارینای 5 ساله پس از اطلاع از این حادثه کودک را به بیمارستان امیرالمومنین سمنان منتقل می کنند.
سارینا که دچار جراحت‌ها و سوختگی‌های متعدد بود، بلافاصله در بخش آی. سی. یوی بیمارستان امیرالمومنین بستری می شود تا تحت مراقبت های درمانی قرار بگیرد.
دکتر پانته آ. تاجیک پزشک معالج سارینا می‌گوید: این دختر 5 ساله درحال خفگی به کارکنان بیمارستان تحویل داده شد و علاوه بر جراحت و خونریزی‌های سطحی، دچار خونریزی مغزی در ناحیه چشم بود.
وی گفت:  با تلاش پزشکان، سطح هوشیاری این کودک افزایش یافته و حال وی رو به بهبود است.
با مشخص شدن سرنخ هایی در مورد فرد شیطان صفت و شناسایی هویت این فرد پلیس پیگیری های گسترده خود را برای دستگیری این فرد آغاز کرده است.
کد N1782107