مجری مشهور در ایلام به 5 سال حبس محکوم شد | ماجرای اهانت مجری ایلامی به اما رضا (ع)

ایلام, مجری ایلامی, مجری ایلام, محکومیت مجری ایلامی, اهانت مجری به امام رضا, اهانت به امام معصوم, اهات به امام رضا, مجری ستاد روحانی, ماجرای مجری ایلامی, حبس مجری مشهور,

مجری ایلامی که در برنامه افتتاحیه ستاد یک کاندیدا در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال جاری، طی قرائت متنی به ساحت امام رضا (ع) توهین کرده بود، در دادگاه بدوی به 5 سال زندان محکوم شد.

مجری ایلامی که در برنامه افتتاحیه ستاد یک کاندیدا در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال جاری، طی قرائت متنی به ساحت امام رضا (ع) توهین کرده بود، در دادگاه بدوی به 5 سال زندان محکوم شد. با اعتراض او به این حکم، پرونده به دادگاه تجدید نظر رفته است.
رئیس کل دادگستری ایلام از صدور حکم محکومیت برای مجری ایلامی خبر داد و گفت: متهم در دادگاه بدوی به ۵ سال حبس تعزیری محکوم شده است که با توجه به اعتراض وی به رای، پرونده در دادگاه تجدیدنظر در حال رسیدگی است.
محمد رزم رئیس کل دادگستری استان ایلام در گفت‌وگو با میزان از صادر شدن حکم مجری هتاک ایلامی خبر داد و گفت: مجری هتاک به ساحت امام رضا (ع) به ۵ سال حبس محکوم شد.
وی گفت: این فرد به ۵ سال حبس محکوم شده است که البته سه سال آن برای ۵ سال تعلیقی است و دوسال دیگر آن قابل اجرا است.
این مقام قضایی بیان کرد: این حکم در دادگاه بدوی صادر شده است، متهم به رای صادر شده اعتراض کرده است و لذا پرونده در حال حاضر در دادگاه تجدیدنظر استان در حال رسیدگی است.
به گزارش خبرگزاری میزان، محمد رزم رئیس کل دادگستری استان ایلام در گفت‌وگو با میزان در تاریخ ۸ اردیبهشت سال جاری از بازداشت مجری برنامه افتتاح ستاد انتخاباتی یکی کاندیدای ریاست جمهوری دوازدهم در ایلام خبر داده و گفته بود: این فرد که اهل شهرستان ایوان غرب است در مراسم افتتاح ستاد استانی یکی از کاندیدا‌های ریاست جمهوری دوازدهم در ایلام، نامه‌ای را قرائت می‌کند که حاوی توهین به مقدسات بود.
کد N1782014