«شهادت ابو عزرائیل» +عکس | اخبار تایید نشده از کشته شدن ابو عزرائیل در کرکوک

ابوعزرائیل, ابو عزرائیل, شهادت ابو عزرائیل, عکس ابو عزرائیل, عکس شهادت ابو عزرائیل, تصاویر ابو عزرائیل, تصاویر شهادت ابو عزرائیل, کشته شدن ابو عزرائیل, اخبار ابو عزرائیل, عکس های ابو عزرائیل, خبر شهادت ابو عزرائیل, ماحرای شهادت ابو عزرائیل, چه کسی ابو عزرائیل زا کشت, ابو عزرائیل کیست, ابوعزراییل, جنازه ابو عزرائیل, پیکر ابو عزرائیل, جسد ابو عزرائیل, فیلم ابو عزرائیل, شهید ابو عزرائیل, ابو عزرائیل شهید شد,

«شهادت ابو عزرائیل» +عکس | برخی منابع در عراق از شهادت ابو عزرائیل رزمنده عراقی در مبارزه با نیروهای کرد در کرکوک خبر می دهند. گرچه هنوز خرب شهادت ابو عزرائیل تایید نشده است، اما بسیاری از کاربران عرب در فضای مجازی، خبر شهادت ابوعزرائیل را دست به دست می کنند و شهادت رزمنده نامدار عراقی را تسلیت می گویند.

«شهادت ابو عزرائیل» +عکس | برخی منابع در عراق از شهادت ابو عزرائیل رزمنده عراقی در مبارزه با نیروهای تکفیری داعش خبر می دهند. گرچه هنوز خرب شهادت ابو عزرائیل تایید نشده است، اما بسیاری از کاربران عرب در فضای مجازی، خبر شهادت ابوعزرائیل را دست به دست می کنند و شهادت رزمنده نامدار عراقی را تسلیت می گویند.
پیام‌های کاربران عرب زبان از شهادت ابوعزرائیل از فرماندهان بسیج مردمی عراق خبر می‌دهد اما هنوز این خبر به صورت رسمی تایید نشده است.
تعداد معدودی از کاربران عرب زبان شبکه های اجتماعی با انتشار عکس‌ها و ویدئویی‌هایی از ابوعزرائیل خبر به شهادت رسیدن وی در نبرد اخیر کرکوک عراق را با هشتگ های ابوعزرائیل و حشد الشعبی منتشر کردند.
انتشار این خبر در فضای مجازی به سرعت با واکنش‌های کاربران مواجه بود که  تعداد بسیاری از آنها این خبر را تکذیب کردند، از سویی دیگر هنوز هیچ منبع معتبری این خبر را  به صورت رسمی تایید نکرده است.
ایّوب آل ربیع یا ایّوب فالح حسن ربیعی معروف به ابوعزرائیل از نیروهای رزمنده عراقی و از فرماندهان نیروهای حشدالشعبی است که تعداد زیادی از نیروهای گروه تکفیری تروریستی داعش را به هلاکت رسانده است از اینرو داعشیان دشمنی خاصی با وی دارند.
با وجود تایید نشدن خبر شهادت این رزمنده تنومند و اسطوره نیروهای ضد داعش عکس‌هایی از وی در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی دست به دست می شود.
تسلیت برای شهادت ابو عزرائیل

حساب کاربری کردها که خبر از شهادت ابوعزرائیل می دهد
کد N1781643