در آخرین دیدار هفته پنجم ؛

بطری‌پرانی عادت جدید لیگ هندبال/ جدال سپاهان و نفت ناتمام ماند

ورزشی

تنها دیدار باقی مانده از هفته پنجم لیگ برتر هندبال میان دو تیم گچساران و سپاهان به دلیل درگیری تماشاچیان نفت و بازیکنان سپاهان نیمه تمام ماند.

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین دیدار هفته پنجم لیگ برتر هندبال روز جمعه ۲۸ مهرماه میان دو تیم نفت و گاز گچساران و فولاد مبارکه سپاهان و به میزبانی گچساران برگزار شد. در این دیدار که برای هر دو تیم سرنوشت ساز بود در دقایق پایانی بازی به دلیل درگیری تماشاچیان نفت و بازیکنان سپاهان بازی نیمه کاره ماند.

نفت و گاز گچساران تا دقیقه ۲۳ نیمه دوم با حساب ۲۱ بر ۱۲ جلو بود اما درگیری میان دو بازیکن گچساران و سپاهان رخ داد که از آن‌ها خواسته شد تا به یکدیگر دست دهند و بازی ادامه یابد. اما بازیکن سپاهان دست نداده و به سوی تماشاچیان برگشته‌ و حرکتی را به سمت آن‌ها انجام داده است. در ادامه تماشاچیان نفت هم بطری آب به داخل زمین پرتاب کردند و تیم سپاهان دیگر به بازی برنگشته و بازی نیمه تمام باقی ماند.

هفته گذشته نیز بازی بین دو تیم نفت و نیروی زمینی به دلیل برهم ریختن جو سالن از سوی تماشاچیان نفت دقایقی متوقف شد که بازیکنان ناچار به دخالت و جدا کردن تماشاچیان دو تیم شدند. با درگیری و نیمه تمام ماندن بازی  سرنوشت این دیدار بسته به رای کمیته انضباطی فدراسیون خواهد بود .

روز پنجشنبه نیز  سه دیدار از رقابت های هفته پنجم انجام شده بود که تیم های کازرون، نیروی زمینی تهران و بافق بر تیمهای مقابل خود برتری یافتند.
رده بندی لیگ تا پایان هفته پنجم به این ترتیب است :
۱- سنگ آهن بافق یزد با ۹  امتیاز
۲ - کازرون با ۹ امتیاز
۳- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با ۸ امتیاز
۴- نفت و گاز گچساران با ۴ امتیاز و یک بازی معوقه
۵-  هپکو اراک با ۲ امتیاز
۶- نیروی زمینی ارتش با ۲ امتیاز
۷- مس کرمان با ۲ امتیاز
۸- پتروشیمی مارون بدون امتیاز و یک بازی معوقه

کد N1781410