ازدواج موقت مادر اهورا با قاتل؛ دو ماه قبل از قتل! | قاتل اهورا: در اینستاگرام با المیرا آشنا شدم!

اهورا, قتل اهورا, قاتل اهورا, ناپدری اهورا, مادر اهورا, پدر اهورا, صیغه مادر اهورا, عکس اهورا, ماجرای اهورا, اهورا رشت, ماجرای قتل اهورا, عکس مادر اهورا, تجاوز به اهورا, اهورا تجاوز, آزار جنسی اهورا, علت قتل اهورا, دستگیری مادر اهورا, اهورا قاسمی, ماجرای اهورا, المیرا, المیرا مادر اهورا, مصاحبه مادر اهورا, فیلم قتل اهورا, مصاحبه با مادر اهورا, ازدواج مادر اهورا, ازدواج موقت, صیغه, ازدواج موقت مادر اهورا, ازدواج مادر اهورا, اینستاگرام مادر اهورا, اینستاگرام المیرا, اینستاگرام قاتل اهورا, اینستا

ازدواج موقت مادر اهورا | اخبار متناقضی درباره رابطه المیرا مادر اهورا با مجتبی، متهم به تجاوز و قتل اهورا، منتشر شد... اما مادر اهورا به گفته خودش، دو ماه قبل از قتل اهورا با مجتبی ازدواج موقت کرده و سه هفته پیش از قتل با او همخانه بود. قاتل اهورا درباره نحوه آشنایی با المیرا، می گوید: در اینستاگرام با هم آشنا شده و صحبت کردیم! قاتل اهورا می گوید مادر اهورا از سوزاندن بدن کودک 2 ساله باخبر بوده است...

بیشتر ببینید: فیلم: مادر اهورا .
بیشتر ببینید: فیلم قاتل اهورا .
بیشتر ببینید: فیلم: اهورا ...
بیشتر بخوانید: مادر بزرگ اهورا از المیرا چه می گوید؟ .
مرد جوان خونسرد روی صندلی نشسته و آرام صحبت می‌کند. اصرار دارد قصد قتل نداشته و اهورا را مثل دختر 5/2 ساله خود دوست داشته است. درحالی با اتهام کودک‌آزاری منجر به قتل روبه‌رو شده که همسرش برای او درخواست قصاص کرده است.
چطور با مادر اهورا آشنا شدی؟
در اینستاگرام با هم آشنا شده و صحبت کردیم. بعد هم 24 تیر امسال به عقد موقت من درآمد.
با اهورا مشکلی داشتی؟
نه او را مثل دختر 5/2 ساله خودم دوست داشتم. هر وقت دخترم پیش من می‌آمد، او و اهورا را به گردش می‌بردم.
درباره روز حادثه بگو.
ظهر همسرم از محل کارش به خانه آمد و ناهار خورد و رفت. من به اتاق اهورا رفتم. در رختخوابش دراز کشیده بود. دو ضربه به پشت سرش زدم که سرش به دیوار خورد.
چرا این کار را کردی؟
سکوت متهم
پیش از این هم او را شکنجه کرده بودی. طوری که روی دست و پایش آثار سوختگی بود. همسرت متوجه این کودک‌آزاری‌ها نشده بود؟
با سیگار دو بار او را سوزاندم. همسرم هم در خانه بود و می‌دانست.
پشیمانی؟
خیلی، من قصد کشتن او را نداشتم. خودم هم دختری همسن او دارم.
از شکایتم کوتاه نمی‌آیم
مادر اهورا هیچ وقت فکر نمی‌کرد آشنایی با مرد جوان در فضای مجازی و ازدواج با او به قیمت جان پسرش تمام شود. او حالا درخواست قصاص کرد و می‌گوید فقط اشد مجازات می‌خواهد.
چند وقت است با متهم ازدواج کرده‌ای؟
من و او در فضای مجازی آشنا شدیم. چند ماه حرف زدیم تا بیشتر با هم آشنا شویم. او اصرار به عقد دائم داشت که خانواده‌ام به خاطر شکست قبلی من مخالفت کردند. قرار شد یک سال عقد موقت باشیم تا از همدیگر مطمئن شویم. از 5 مهر هم او به خانه من آمد.
چطور متوجه حادثه شدی؟
ساعت 3 بعدازظهر شنبه، همسرم با من تماس گرفت و ادعا کرد اهورا در دستشویی زمین خورده و او را به بیمارستان می‌برد. من هم از محل کارم سریع راهی بیمارستان شدم. ابتدا پسرم را به بیمارستان رازی و بعد پورسینا بردیم. ساعت 9 صبح روز بعد هم اهورا فوت کرد.
چه درخواستی داری؟
نمی‌توانم از کسی که این بلا را به سر پسرم آورده بگذرم و فقط اشد مجازات می‌خواهم. اهورا آزاری برای کسی نداشت و از شکایتم کوتاه نمی‌آیم. قاتل او باید قصاص شود.