ادعای مجتبی قربانزاده ناپدری اهورا درباره قتل کودک رشتی | روایت بهزیستی از ماجرای تجاوز به اهورا

اهورا, قتل اهورا, قاتل اهورا, ناپدری اهورا, مادر اهورا, پدر اهورا, طلاق پدر و مادر اهورا, عکس اهورا, ماجرای اهورا, اهورا رشت, ماجرای قتل اهورا, عکس قاتل اهورا, عکس ناپدری اهورا, عکس مادر اهورا, تجاوز به اهورا, اهورا تجاوز, کودک آزاری, آزار جنسی اهورا, رشت, حوادث, حوادث رشت, علت قتل اهورا, دستگیری مادر اهورا, تجاوز, اهورا قاسمی, قتل اهورا قاسمی, ماجرای اهورا, فیلم قاتل اهورا, فیلم ناپدری اهورا, مجتبی قاتل اهورا, مجتبی قربانزاده, مجتبی قاتل, المیرا مادر اهورا, اعدام مجتبی قربانزاده, قتل کودک رشتی,

ادعای مجتبی قربانزاده ناپدری اهورا | معاون بهزیستی گیلان با اشاره به اظهارات مجتبی قربانزاده ناپدری اهورا گفت: مجتبی قربانزاده مدعی است کودک زمان رفتن به سرویس بهداشتی محکم به زمین خورده و ضربه مغزی شده است! او افزود قاتل اهورا یک دختر 2 ساله دارد. او درباره تجاوز به اهورا افزود: طی معاینه وقوع کودک آزاری جنسی تایید شد...

بیشتر ببینید: فیلم قاتل اهورا .

بیشتر ببینید: فیلم: اهورا ...
بیشتر بخوانید: محاکمه المیرا مادر اهورا در قبرستان .

ایسنا نوشت: دکتر رضا جعفری، در خصوص قتل کودک 2.5 ساله رشتی که همه مردم استان و کشور را عزادار کرده است، گفت: طی گزارش واصله به خط 123 مبنی بر یک مورد کودک آزاری در تاریخ 22 مهرماه سال جاری توسط انتظامات بیمارستان پورسینا، در خصوص کودک اهورا قاسمی، کودک 2.5، که به علت ضربه مغزی در کما است، تیم اورژانس به این بیمارستان اعزام شد.
وی افزود: طی مصاحبه‌ای که با پزشک بخش ترومای بیمارستان پورسینا انجام گرفت، نظر وی این بود که بعلت ضربه شدید مغزی، کودک دچار خونریزی مغزی شده است؛ همچنین طی عکسبرداری که از بدن کودک انجام گرفت محرز شد که ریه کودک به علت نامعلومی به شدت آسیب دیده است‌.
جعفری ادامه داد: طی مصاحبه‌ای که با مادر کودک انجام شد، اظهار کرده است: زمان وقوع حادثه در منزل حضور نداشته است.
معاون امور اجتماعی بهزیستی گیلان با اشاره به مصاحبه‌ای که با ناپدری اهورا انجام شده است، گفت: بنا به اظهارات مجتبی قربانزاده ناپدری اهورا، کودک زمان رفتن به سرویس بهداشتی تعادل خود را از دست داده و محکم به زمین خورده و ضربه مغزی شده است.
وی تصریح کرد: ناپدری اهورا در خصوص ازدواج اول خود که منجر به طلاق شده و یک دختر 2.5 ساله از آن ازدواج دارد که حضانتش با همسر اولش است.
جعفری در پاسخ به سوال کارشناس اورژانس اجتماعی در خصوص جدایی از همسر اول خود بیان کرد که علت جدایی به دلیل اعتیاد همسرش بوده است که بعد از شنیدن این اظهارات کارشناس تیم اورژانس اجتماعی سریعا به بخش ترومای بیمارستان پورسینا مراجعه و در خصوص وقوع تعرض جنسی از پزشک بیمارستان خواستار معاینه و آزمایشات مربوطه شد و در طی معاینه وقوع کودک آزاری جنسی تایید شد. متاسفانه بدلیل شدت و ‌عمق آسیب، اهورا پس از ساعاتی که در کما بود، فوت می‌کند.
معاون امور اجتماعی بهزیستی گیلان اضافه کرد: گزارش پرونده توسط کارشناس تیم اورژانس به حضور معاون دادستان دادسرای عمومی و انقلاب رشت داده می‌شود و وی گزارش مربوطه را به شعبه 6 بازپرسی ارجاع‌ و توسط کارشناس، پرونده در اختیار شعبه 6 بازپرسی قرار گرفت‌.
جعفری گفت: در ادامه پیگیری در راستای کسب اطلاع از سرانجام پرونده قضایی مورد کودک آزاری جسمی و جنسی در خصوص کودک ۲.۵ ساله اهورا قاسمی توسط کارشناسان اورژانس اجتماعی ۱۲۳ رشت صورت می‌پذیرد.
کد N1780774