دانلود نرم افزار رستوران جهت مدیریت و حسابداری رستوران

نرم افزار رستوران, دانلود نرم افزار رستوران, دانلود نرم افزار رستوران عارف رایانه, عارف رایانه, شرکت نرم افزاری, رستوران داری,

این روزها اغلب رستوران ها، و مراکز فروش اغذیه از رایانه و نرم افزار برای مدیریت و حسابداری امور خود استفاده می کنند. در واقع نرم افزار رستوران یک نیاز ضروری برای مدیریت رستوران ها و مراکز فروش اغذیه دیگر مانند : فست فود، کافی شاپ، آشپزخانه، کافه و ... تبدیل شده است

این روزها اغلب رستوران ها، و مراکز فروش اغذیه از رایانه و نرم افزار برای مدیریت و حسابداری امور خود استفاده می کنند. در واقع نرم افزار رستوران یک نیاز ضروری برای مدیریت رستوران ها و مراکز فروش اغذیه دیگر مانند : فست فود، کافی شاپ، آشپزخانه، کافه و ... تبدیل شده است تا جایی که برخی رستوران داران به دلیل حجم سفارشات بالا، بدون بدون نرم افزار رستوران قادر به پاسخگویی سریع و دقیق به مشتریان خود نخواهند بود. دراینجا به معرفی و دانلود نرم افزار رستوران عارف رایانه برنامه مخصوص حسابداری و مدیریت رستوران می پردازیم.

نرم افزار رستوران خوب برای حسابداری رستوران ها
از آنجا که سیستم فروش رستوران پیچیدگی های خاص خود را دارد انتخاب یک نرم افزار رستوران خوب و دقیق می تواند امری مهم باشد. چرا که بعنوان مثال: اگر نرم افزار رستورانی عملیات فاکتور زدن را دقیق و سریع فاکتور انجام ندهد، یا قادر به شناسایی فرد تماس گیرده (سیستم آیدی کالر) نباشد. رستوران داران دچار سردرگمی خواهند شد و در جاهایی هنگام تماس مشترکین ، می بایست هر بار آدرس و مشخصات ایشان را یادداشت کنند یا در مراکزی که ترافیک بالاست اگر صدور فیش صندوق بیشتر از چند ثانیه طول بکشد باعث عقب افتادگی و شلوغی کار رستوران داری می گردد و موارد مهم دیگر... نرم افزار رستوران عارف رایانه پس از چند سال مشاوره مستمر با مدیران رستوران ها و برنامه نویسی دقیق، می تواند یک نرم افزار خوب برای حسابداری و مدیریت رستوران باشد.

امکانات نرم افزار مدیریت رستوران عارف رایانه
سیستم فروش روزانه،  صدور فاکتور های خرید و فروش، سیستم حسابداری صندوق، انبارداری و مدیریت کالای انبار، مدیریت کامل اطلاعات مشترکین رستوران، سیستم کالر آیدی (Caller-ID)، ارسال پیامک به مشتریان، پشتیبانی همزمان از چاپگر حرارتی بخش صندوق و آشپزخانه و بخش های کافی شاپ، مدیریت میزهای سالن (ویژه رستوران های دارای سالن)، مدیریت پیک های موتوری (ویژه سرویس های بیرون بر)، گزارشات جامع از سیستم فروش بصورت تفکیکی و شیفت بندی، مدیریت کابران و اپراتورهای صندوق و بسیاری امکانات دیگر که این سیستم را از سایر نرم افزارهای مدیریت رستوران متمایز می کند.
دانلود نرم افزار رستوران عارف رایانه
بسیاری از کاربران و رستوران داران برای اعتماد بیشتر از نحوه عملکرد نرم افزار رستوران مورد نظر خود، تمایل دارند ابتدا آن را دانلود کرده و با آن مدتی کار کنند و پس از رضایت کامل از آن برنامه رستوران نسبت به خرید نسخه اصلی اقدام کنند. شرکت نرم افزاری عارف رایانه همواره برای نرم افزار های خود امکان دانلود رایگان را فراهم آورده تا ابتدا کاربران با برنامه مورد نظر مدتی کار کنند از کارشناسان شرکت مشاوره گرفته و بعدا اگر راضی بودند نسخه تجاری آن را خرید کنند. پس همین حالا برای دانلود نرم افزار رستوران می توانید وارد سایت شرکت نرم افزاری عارف رایانه شوید. درضمن نسخه دانلودی و رایگان این برنامه به راحتی توسط شما قابل نصب می باشد.
خرید نرم افزار رستوران
در صورتی که قصد دارید نسخه اصلی و تجاری نرم افزار حسابداری رستوران عارف رایانه را خریداری کنید می توانید همه روزه غیر از روزهای تعطیل با شماره تلفن های موجود در صفحه اصلی وب سایت این شرکت به آدرس www.ArefRayaneh.com  تماس حاصل نمائید همچنین از خدمات نصب این نرم افزار رستوران و آموزش آن در محل شما توسط کارشناسان شرکت بهره ببرید.
درباره شرکت نرم افزاری عارف رایانه
شرکت نرم افزاری
عارف رایانه با بیش از یک دهه فعالیت و در زمینه برنامه نویسی و تولید نرم افزار های حسابداری و مدیریت مشاغل، دارای مجوز رسمی از شورای عالی انفورماتیک و ارائه محصولاتی همچون: نرم افزار مطب ، نرم افزار هتلداری ، نرم افزار کلینیک ، نرم افزار درمانگاه ، نرم افزار دندانپزشکی ، نرم افزار رستوران کافی شاپ و فست فود ، تاکسی سرویس و چندین محصول دیگر همواره سعی در ارتقاء سطح کیفی مدیریت سازمانی داشته است. این محصولات دارای پشتیبانی توسط کادر متخصص این گروه نرم افزاری قرار دارد و همواره با آپدیت های جدید و امکانات بهتر سعی در ارائه کیفیت بهتر برای این نرم افزارها داشته است.
منبع : http://arefrayaneh.com
کد N1780343