تهیه کننده سرشناس هالیوود متهم به تعرض جنسی || کدام بازیگران مورد تجاوز واقع شدند؟ + واکنش اوباما و همسرش

اخبار فرهنگی, هالیوود, بازیگران زن هالیوود, آنجلینا جولی, گوئینت پالترو, تجاوز به آنجلینا جولی, تجاوز به گوئینت پالترو, تعرض جنسی به آنجلینا جولی, تعرض جنسی به گوئینت پالترو, تجاوز جنسی به آنجلینا جولی, تجاوز جنسی به گوئینت پالترو, تجاوز به بازیگر, تجاوز به بازیگر زن, تعرض به بازیگر, تعرض به بازیگر زن, تجاوز جنسی به بازیگر, تجاوز جنسی به بازیگر زن, باراک اوباما, میشل اوباما, هاروی واینستین

آنجلینا جولی و گوئینت پالترو، بازیگران زن هالیوود، در کنار زنان بازیگر دیگر، مدعی شدند هاروی واینستین آنها را مورد تجاوز و تعرض جنسی قرار داده است. فهرست شاکیان و زنانی که مورد ازار و اذیت جنسی این تهیه کننده قرار گرفتند رو به افزایش است.

بخوانید: آنجلینا جولی با چه کسی ازدواج می کند؟
بخوانید: تیکه ی آنجلینا جولی به ترامپ

جام جم نوشت: آنجلینا جولی و گوئینت پالترو، بازیگران زن هالیوود، گفتند که این حوادث در دوران اولیه فعالیت آنها در هالیوود اتفاق افتاد.
ادعاها علیه واینستین که از تهیه‌کنندگان بسیار موفق در هالیوود بوده پس از انتشار گزارشی در نیویورک تایمز بالا گرفت. همزمان سه زن دیگر در گزارشی که در مجله نیویورکر چاپ شد مدعی شده اند که واینستین به آن ها تجاوز کرده است. او ادعاهای تجاوز را رد کرده.
گوئینت پالترو و آنجلینا جولی هر دو در بیانیه هایی که در اختیار نیویورک تایمز قرار گرفت روایت خود را پس از انتشار گزارش اولیه این روزنامه شرح داده اند.
آنجلینا جولی در یک ای میل نوشت: "من در جوانی تجربه بدی با هاروی واینستین داشتم و در نتیجه تصمیم گرفتم دیگر هرگز با او کار نکنم و به دیگران هم در این مورد هشدار دادم."
باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا و همسرش میشل هم روز سه شنبه گفتند که از شنیدن این اخبار "مشمئز" شده اند.
کد N1777587