چرچرسوف: می‌خواستم ببریم، نشد/ رائوش: ایران هیچ شانسی برای گلزنی نداشت!

تیم ملی فوتبال ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه گفت: می‌خواستم برنده بازی با ایران در ورزشگاه کازان باشیم.

به گزارش تسنیم، الکساندر چرچرسوف، سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه در نشست خبری پس از بازی دوستانه امشب (سه‌شنبه) تیمش مقابل ایران در ورزشگاه کازان که با نتیجه تساوی یک - یک پایان یافت، اظهار داشت: تیمم آرام‌تر از آن چیزی که ما برنامه‌ریزی کرده بودیم، بازی کرد.
وی افزود: در آغاز بازی برخلاف برنامه‌ریزی، ما با کندی حرکت کردیم. گل ایران تأثیری روی بازی روسیه نداشت. به جای استفاده از فرصت‌ها، آنها را از دست دادیم. البته عکس‌العمل خوبی برابر توپ‌های از دست‌رفته داشتیم و باید این مسائل را در بازی بعدی اصلاح کنیم. تا آغاز سال جدید میلادی باید روی تعدادی از بازیکنان بیشتر کار کنیم. از هواداران هم قدردانی می‌کنم. آنها در نیمه دوم ما را مورد حمایت ویژه‌ای قرار دادند. در بازی اولی که در ورزشگاه کازان برابر مکزیک در جام کنفدراسیون‌ها انجام دادیم، شکست خوردیم. امشب می‌خواستم به پیروزی برسیم، اما این‌طور نشد.
چرچسوف ادامه داد: فکر نمی‌کنم که نیمه اول بازی غم‌انگیز بود. در چنین سطحی از فوتبال دیگر معنا ندارد که تیم اول یا دوم از دقایق اول بهتر بازی می‌کند. بازی به لحاظ تاکتیکی غنای بسیاری داشت و تلاش زیادی کردیم. از همان دقیقه اول مشخص بود که ایرانی‌ها خود را مهیای بازی کرده‌اند.
همچنین کونستانتین رائوش مدافع روسیه پس از پایان بازی دوستانه امشب (سه‌شنبه) روسیه و ایران در ورزشگاه شهر کازان که با تساوی یک - یک پایان یافت به خبرنگاران گفت: فکر می‌کنم که در تمام طول بازی برابر ایران فوق‌العاده و عالی بودیم. نیاز بود تا از فرصت‌های خودمان بیشتر استفاده کنیم.
مدافع دورگه تیم ملی فوتبال روسیه ادامه داد: بهتر از ایران بودیم و خوشحالم که چرچسوف (سرمربی) مرا به تیم ملی روسیه دعوت کرد. من تیم را به خوبی می‌شناسم و برای دومین‌بار در ترکیب روسیه به میدان رفتم. باز هم تکرار می‌کنم که از بودن در اینجا خوشحال هستم.
رائوش در خاتمه در اظهارنظر عجیبی گفت: ایران هیچ شانسی برای گلزنی نداشت و به همین‌خاطر فقط در حال حمله بودیم!
الکساندر اروخین، هافبک 27 ساله تیم ملی فوتبال روسیه و همبازی سردار آزمون در تیم روبین‌کازان هم اظهار داشت: طروات دیگری به تیم ملی اضافه شد. هر چند فقط 2 روز با بازی گذشته ما برابر کره‌جنوبی فاصله بود. ما کنترل کمتری روی حفظ توپ داشتیم و علاوه بر خط دفاعی در حمله نیز این مشکل بود .فکر می‌کنم این بازی به خوبی جهت بازی آینده مورد آنالیز قرار می‌گیرد.
وی درباره تاثیر حضور بازیکنان تیم زنیت سن پترزبورگ در ترکیب نیمه‌دوم تیم ملی روسیه و عملکرد بهتر گفت: به این مسائل توجه نکنید. ما برای تیم ملی روسیه بازی می‌کنیم.
43 43

کد N1777442