راهنمایی برای خرید تردمیل خانگی

تردمیل, قیمت تردمیل, تردمیل خانگی, انواع تردمیل, فیمت تردمیل خانگی, انواع تردمیل, فروش تردمیل, لوازم ورزشی,

تردمیل خانگی یک انتخاب بی چون چرا برای فضای خانه می باشد که امروزه به بخش جداناپذیر برنامه های تمرینی و ورزشی همه افراد تبدیل شده است. اما هنوز کسانی هستند که اطاعات کافی و جامع برای انتخاب تردمیل مناسبی را ندارند! و ورزش برای آنان به امری سخت و طاقت فرسا بدل شده است. اما چرا سختی!!!

تردمیل خانگی یک انتخاب بی چون چرا برای فضای خانه می باشد که امروزه به بخش جداناپذیر برنامه های تمرینی و ورزشی همه افراد تبدیل شده است. اما هنوز کسانی هستند که اطاعات کافی و جامع برای انتخاب تردمیل مناسبی را ندارند! و ورزش برای آنان به امری سخت و طاقت فرسا بدل شده است. اما چرا سختی!!! آیا ورزش عامل نشاط و شادی نیست؟ وجود هوای نامساعد در بعضی روزها (سرما و گرما)، مسافت دور برای حضور در باشگاه ورزشی و یا هزینه زیاد باشگاه و یا وجود مسیرهای ناهموار برای ورزش و دویدن، همه اینها عوامل طاقت فرسایی است که نه تنها اثری مثبت در روحیه و حفظ تناسب اندام فرد نمی گذارد، بلکه باعث کاهش انگیزه برای ورزش کردن می شود. اما برای دور شدن از چنین مسائلی می توان بدون آن که خانه را ترک کنید با خرید یک تردمیل، رویای داشتن بدنی زیبا و همچنین توجه به سلامتی تن و روان را برای خود و حتی خانوادتان را به واقعیت بدل کنید.
قبل از انتخاب تردمیل مناسب به مانند هر وسیله ورزشی دیگر به مانند دوچرخه ثابت باید بدانید هدف شما برای خرید تردمیل چیست، آیا برای حفظ تناسب اندام و سلامتی می خواهید؟ یا برای ورزش حرفه ای؟ برای هر عنوانی که بخواهید شناختن اهداف خود، مهم ترین راه برای تهیه بهترین تردمیل ممکن است. مطمعنا بعد از تعیین هدف، مقدار هزینه خرید تردمیل عمل مهم دیگر است. به عبارتی شناخت هدف است که مقدار قیمت تردمیل را نیز مشخص می کند. اگر شما برای ورزش حرفه ای و استفاده زیاد می خواهید، پس مجبور می شوید تردمیل گران قیمتی تهیه کنید، زیرا بسته به نوع کار شما یک تردمیل می تواند از ابعاد بزرگ تر، قدرت موتور بیشتر، سرعت بیشتر، شیب بیشتر و به عبارتی امکانات بالاتری برخوردار باشد، اگر شما به طور دقیق خواسته و نیاز خود و به عبارتی هدف خود را نشناخته باشید، ممکن است هزینه بیشتر برای تهیه تردمیل پرداخت کنید.
مشخصات تردمیل
اندازه تردمیل: مقدار اندازه تردمیل معمولا ابعاد تسمه است. حداقل عرض تسمه یک تردمیل ۳۸ سانتی متر است و طول آن ۱.۲۰  متر است که بسته به نوع کار شما می تواند بیشتر باشد. اما برای مصارف خانگی عرض تسمه بین ۳۸ تا ۵۰ و طول ۱.۲۰ تا ۱.۵۰ می تواند مناسب باشد.
وزن تردمیل: تردمیل خانگی وزن کمی دارد ولی نکته مهم در  مقدار تحمل وزن آن ها است. اگر وزن شما برای مثال ۷۰ کیلوگرم است باید وزن تحملی تردمیل حداقل ۱۰ کیلوگرم بیشتر از وزن شما باشد، یعنی ۸۰ کیلو گرم. این نکته بسیار مهمی برای نحوه کارکرد صحیح تردمیل است و باعث افزایش طول عمر استفاده از تردمیل می شود.
نمایشگر: تردمیل هم به مانند بسیار از لوازم ورزشی دارای نمایشگری بر روی خود هستند که اطلاعاتی نظیر: تنظیم برنامه تمرینی از پیش تعیین شده، مقدار تنظیم سرعت، مسافت، کالری، زمان و ضربان قلب را نشاه می دهد.
ارگونومی: اگر شما یک دونده حرفه ای هستید، پس طول تردمیل یا به عبارتی طول تسمه ای که بر روی آن گام بر می دارد باید بیشتر باشد. یعنی باید راحتی خود در استفاده از تردمیل و لحاظ کردن اصول ارگونومی و زیباشناسی را نیز در نظر بگیرید.
ویژگی هایی با فناوری بالا: وجود جایی برای قرار گفتن تبلت، پخش موزیک به صورت AUX  یا پورت USB و اتصال به اینترنت بی سیم ویژگی های بالا در بسیاری از تردمیل های خانگی است.
امکان تنظیم تردمیل: تنظیم سرعت و شیب یک تردمیل بسته به کاربرد شخص می تواند متغییر باشد. معمولا سرعت تردمیل خانگی بین ۲ تا ۲۰ کیلومتر بر ساعت و شیبی بین ۵ تا ۱۵ درجه است. این تنظیمات در وسبه ورزشی به مانند اسکی فضایی نیز وجود دارد.
نوع موتور: نوع موتور یک تردمیل خانگی DC با قدرت موتور بین ۱.۵ تا ۳ اسب بخار است. با توجه به این نکته که دویدن به نسبت پیاده روی به قدرت موتور بیشتری نیاز دارد، پس اگر در برنامه تمرینی شما دویدن در اولیویت است، قدرت موتور تردمیل باید بیشتر باشد.
عملکرد های اضافی: تردمیل تک کاره تنها برای استفاده های دویدن و کاهش وزن کار برد دارند و تردمیل چند کاره به غیر از استفاده معمول، با برخورداری از عملکرد های اضافه ورزشی به مانند: ویبراتور لاغری، دمبل، مسگری، دراز و نشست و میل شنا، می تواند برنامه تمرینی همه جانبه ای را فراهم کند.
قیمت: قیمت تردمیل خانگی در فروشگاه اینترنتی پیلتن شاپ از ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان به بالا بسته به نوع امکاناتی که دارد متغییر است.
همچنین نکات دیگری در تردمیل خانگی همچون، مقدار مصرف برق کمتر، اشغال فضای کم با قابلیت تا شدن، حمل آسان و وجود ضربه گیر در تردمیل جهت کاهش فشار ناشی از کف به زانو در هنگام دویدن می توان اشاره کرد.


ویژگی ها
1- برنامه های تمرینی از پیش تعیین شده: این قابلیت بسیار مفید است تردمیل، باعث می شود بتوانید به طور خودکار شدت تمرین ها خود را در دست بگیرید و به عبارتی یک معیاری برای سنجش فعالیت های شما است.
2- کنترل ها و دکمه های روی تردمیل: در کنار صفحه نمایشگر دکمه هایی جهت کنترل و تنظیم وجود دارد، برای مثال دکمه بالا / پایین، دکمه های تنظیم سرعت و شیب، دکمه تعیین برنامه تمرینی و غیره…
3- میزان ضربان قلب: اکثر تردمیل های خانگی معمولا یک نرخ ضربان قلب (سنسور ضربان قلب) بر روی قسمت جلویی دستگاه قرار دارد که شما زمانی که با دستانتون آن را می گیرد، میزان ضربان قلب شما را بر نمایشگر نشان می دهد. به عبارتی یک معیاری بر سلامت و نوع فعالیت ورزشی شما است.
4- کلید توقف سریع دستگاه: همه مدل ها دارای یک کلید ایمنی برای توقف سریه تردمیل هستند. اگر شما در خطر افتادن از روی تردمیل یا لغزش شدید، از کلید توقف سریع دستگاه استفاده کنید تا سریعا دستگاه موقف شود.
با توجه به مطالب ارائه شده در بالا، می توانید برای بررسی، راهنمایی و خرید به فروشگاهی اینترنتی پیلتن شاپ www.piltanshop.com رجوع کرده و نسبت به انتخاب دستگاه بخور مناسب خود اقدام فرمایید.

کد N1777410