خلاصه ایران آلمان | فیلم خلاصه بازی امشب ایران 4 آلمان صفر

ایران آلمان, خلاصه ایران آلمان, خلاصه بازی ایران آلمان, فیلم خلاصه ایران آلمان, ایران و آلمان, تیم ملی نوجوانان, تیم ملی نوجوانان,

خلاصه ایران آلمان | فیلم خلاصه بازی ایران 4 آلمان صفر || تیم ملی نوجوانان ایران با ارائه یک بازی برتر، تیم ملی نوجوانان آلمان را با چهار گل شکست داد. فیلم بازی ایران آلمان و شرح بازی را در ادامه ببینید!

 


خلاصه ایران آلمان | فیلم خلاصه بازی امشب ایران 4 آلمان صفرخلاصه ایران آلمان | فیلم خلاصه بازی ایران 4 آلمان صفر || تیم ملی نوجوانان ایران با ارائه یک بازی برتر، تیم ملی نوجوانان آلمان را با چهار گل شکست داد. فیلم بازی ایران آلمان و شرح بازی را در ادامه ببینید!

نوجوانان ایرانی با ارائه نمایشی بی نقص موفق شدند با چهار گل دلفی، صیادمنش و نامداری حریف پرآوازه‌شان را با شکستی پر گل از پیش رو بردارند.

نوجوانان ایرانی در شرایطی به دیدار برابر آلمان رسیده بودند که با کسب پیروزی در اولین دیدار برابر گینه انگیزه ای مضاعف برابر ژرمن ها داشتند. آنها بازی را با گل شروع کردند و در دقیقه 5 یونس دلفی که نمایشی تحسین برانگیز در این دیدار داشت، موفق شد گل ول بازی را به ثمر برساند.

در ادامه و در شرایطی که تیم ملی نمایشی فراتر از انتظارات نشان می داد، باز هم دلفی بود که روی ارسال صیادمنش موفق شد گل دوم بازی را در دقایق پایانی نیمه اول (42) به ثمر برساند. شاگردان چمنیان نیمه دوم را هم با گل شروع کردند و اینبار الله یار صیادمنش در دقیقه 47 موفق به ثبت گل سوم روی ارسال زیبای دلفی شد. نیمه دوم در ادامه و با تعویض هایی که مربیان دو تیم انجام دادند، آرام تر از نیمه اول دنبال شد؛ ولی جوانان ایرانی که موقعیت های پرشماری در این مسابقه ایجاد کردند، با ضربه وحید نامداری بازیکن تعویضی چمنیان به گل چهارم رسیدند تا بردی بی دردسر را مقابل تیمی نامدار جشن بگیرند و به مرحله حذفی مسابقات جام جهانی زیر 17 سال صعود کنند.

داور: ژایر ماروفه؛ استادیوم: جواهر لعل نهرو

ترکیب ایران:

علی غلام زاده، امیر حسین اسماعیل زاده، طاها شریعتی، احمد جلالی، علی ستاوی، محمد غبیشاوی، محمد شریفی( 84 مجید نصیری)، محمد قادری، یونس دلفی (66 وحید نامداری)، امیرحسین حسین زاده (55 سعید کریمی ) و الهیار صیادمنش

سرمربی: عباس چمنیان

ترکیب نوجوانان آلمان:

پلاگمن، نیتزل، مای، بولر، بکر، کیتل، اوکو، یِبواه، ستین، ماجتسشاک و آرپ

سرمربی: کریستین ووئک

شرح گل‌ها:

1-0 (ایران): یونس دلفی مهاجم نوجوانان ایران موفق شد پس از چند رفت و برگشت در همان دقایق ابتدایی گل اول بازی را از میان پاهای دروازه بان آلمان وارد دروازه این تیم کند. در صحنه گل ارسال توپ از سمت چپ خط دفاعی آلمان موقعیت شوتزنی را برای مهاجمان ایران فراهم کرد و در برگشت یونس دلفی با شوتی زمینی موفق به ثبت اولین گل بازی شد.

2-0 (ایران): در دقیقه 42 یک ضربه ایستگاهی از جناح راست خط دفاعی آلمان نصیب ایران شد. الله یار صیادمنش پشت این ضربه ایستاد و با ارسالی بی نقص زمینه گل دوم ایران و دبل یونس دلفی را فراهم کرد. دلفی در دهانه دروازه با سر به توپ سائید و گل دوم ایران روی تابلو ثبت شد.

3-0 (ایران): نوجوانان ایرانی مانند نیمه اول با توپ پر وارد زمین مسابقه شدند و خیلی زود در دقیقه 47 موفق شدند روی ارسال یونس دلفی از سمت چپ خط دفاعی آلمان  که دو گل اول بازی را به ثمر رسانده بود و ضربه ی سر زیبای الله یار صیادمنش به گل سوم برسند.

4-0 (ایران): در دقیقه 74 هجوم بازیکنان ایرانی، وحید نامداری بازیکن تازه وارد ایران را در موقعیت تک به تک با گلر آلمانی ها قرار داد و این بازیکن هم با دقت و ضربه ای بغل پا موفق به ثبت گل چهارم شد.

شرح بازی

نوجوانان ایرانی همانطور که انتظار می رفت به واسطه پیروزی روحیه بخش مقابل گینه با انگیزه زیادی بازی برابر آلمان را آغاز کردند و در دقیقه 5 هم موفق به گلزنی شدند. در ادامه شاید بسیاری از فوتبالدوستان اتفاقاتی را در زمین مسابقه مشاهده کردند که فکرش را نمی کردند.

نیمه دوم در شرایطی آغاز شد که صیادمنش در همان ابتدا موفق شد گل سوم بازی و گل دوم خودش در این بازی ها را به ثمر برساند. در مجموع و با توجه به برتری کاملی که ایران بر حریف سرشناس خود داشت، نیمه دوم آرام تر از نیمه اول دنبال شد، اما باز هم این شاگردان چمنیان بودند که نمایش بهتری داشتند و در ادامه هم با تعویض های خوبی که سرمربی نوجوانان ایران انجام داد، نبض بازی در اختیار ایران حفظ شد. نامداری که به عنوان بازیکن تعویضی راهی میدان شده بود، در دقیقه 78 گل چهارم بازی را به ثمر رساند. دقایق پایانی بازی نیز در شرایطی دنبال شد که جوانان ایرانی با دستور چمنیان سعی در حفظ بازی و نتیجه به دست آمده داشتند و در نهایت هم موفق به انجام این مهم شدند و با نتیجه ای تاریخی زمین مسابقه را ترک کردند.
کد N1777408