محکومیت عجیب زن شوهردار به خاطر رابطه با مرد متأهل | ناهید به تیمارستان تبعید شد

اخبار حوادث, حوادث خانواده, رابطه نامشروع زن شوهردار, زنا محصنه, ارتباط بیشرمانه, رابطه با زن شوهردار, ارتباط پنهانی زن متأهل, زناشویی, اختلاف زناشویی, شکست ازدواج, شکست عاطفی, خیانت, خیانت به همسر, ارتباط نامشروع, رابطه نامشروع مرد زن دار, روابط نامشروع, خیانت به ازدواج

زن متاهل به جرم برقراری رابطه نامشروع با مرد متأهل هم دانشگاهی به یک سال کار اجباری در مرکز نگهداری بیماران روانی محکوم شد. هر دو طرف این رابطه پنهانی بیشرمانه و خیانت به همسرانشان به شلاق محکوم شدند.

بخوانید: زن جوان با زیرکی شوهر زناکار را به دام انداخت
بخوانید: سناریوی دروغین زن جوان برای آزمودن عشق همسرش

جام‌جم نوشت: چندی پیش زنی با مراجعه به پلیس از شوهرش شکایت کرد و گفت: «همسرم سعید، معلم است و در دانشگاه درس می‌خواند. چند وقت پیش متوجه شدم در فضای مجازی با زنی شوهردار ارتباط دارد و با هم عکس و فیلم رد و بدل می‌کنند.»
با ثبت این شکایت، سعید 40 ساله به کلانتری احضار و با بررسی محتوای تلفن همراهش مشخص شد با یکی از همکلاسی هایش در دانشگاه به نام ناهید ارتباط دارد.
این زن 35 ساله متاهل نیز مورد تحقیق قرار گرفت اما مانند سعید، داشتن ارتباط پنهانی را رد کرد. با وجود این و براساس مدارک کشف شده، پرونده برای صدور حکم در اختیار شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت و صبح دیروز، متهمان پای میز محاکمه ایستادند.
در ابتدا شاکی با بیان این که قصد گرفتن طلاق دارد، درخواست رسیدگی عادلانه کرد. سپس سعید و ناهید داشتن ارتباط را رد کردند و مدعی شدند فقط در یک دانشگاه با هم درس می‌خوانند.
در پایان دادگاه، قضات وجود ارتباط پنهانی را محرز دانستند و سعید را به 99 ضربه شلاق و دو سال تبعید در شهری دورافتاده محکوم کردند.
ناهید نیز علاوه بر 99 ضربه شلاق به یک‌سال کار اجباری در مرکز نگهداری بیماران روانی محکوم شد.
کد N1777235