در گفت وگو با مهر عنوان شد:

جزئیات تشییع پیکر شهید حججی/پیکر شهید فردا وارد اصفهان می‌شود 

استان ها

اصفهان - مدیر روابط عمومی لشکر هشت نجف اشرف جزئیات تشییع پیکر شهید مدافع حرم محسن حججی در اصفهان را اعلام کرد.

عنایت سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به جزئیات تشییع پیکر شهید حججی در اصفهان و نجف آباد اظهار داشت: در حال حاضر پیکر این شهید بزرگوار در مشهد است و ساعت ۱۶ امروز  در صحن جامع رضوی تشییع خواهد شد.

وی با بیان اینکه پیکر این شهید بزرگوار ساعت ۹ صبح فردا وارد فرودگاه تهران شده و در  میدان امام حسین (ع) تشییع خواهد شد، افزود: نهایتاً پیکر مطهر شهید حججی ساعت ۱۶ فردا در فرودگاه اصفهان تحویل خواهد شد.
مدیر روابط عمومی لشکر هشت نجف اشرف با اشاره به اینکه پیکر مطهر شهید حججی از ساعت ۱۶:۳۰ تا نماز مغرب و عشا در میدان امام(ره) تشییع خواهد شد، ابراز داشت: بعد از اقامه نماز پیکر شهید به نجف آباد انتقال یافته و مراسم  وداع در حسینیه حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: مراسم تشییع پیکر شهید محسن حججی در نجف آباد راس ساعت هفت صبح از میدان بسیج نجف آباد به سمت گلزار شهدای این شهر برگزار خواهد شد.

سالاری با بیان اینکه این مراسم با حضور مسئولان استانی و فرماندهان انتظامی استان اصفهان برگزار خواهد شد، ابراز داشت: سخنران ویژه این مراسم نیز  سردار سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام شده است.

کد N1771812